Гласуване за колаж стил "Anne Geddes"

  • 8 462
  • 221
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 393
Всички са супер, всяко си има чар и свежест.Браво момичета и успех.Гласувах избора беше труден

# 31
  • Мнения: 3 810
Ani, благодарим!  bouquet
Много ценно!

# 32
  • Мнения: 686
Да, много точни и ценни коментари!   bouquet  Очакваме и за останалите! 

# 33
  • София
  • Мнения: 2 078
Айде Ани, почини малко и давай за другите  newsm10
Тъй като за повечето споделям твоето мнение, ще те изпозлвам за основа  за моя коментар Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 668
започвам с коментарите.Надявам се повече момичета да се включат и да няма обидени
1-хубава идея,но бледнее спрямо останалите
2-аз лично бих сменила фона и бих поработила още върху детето/малко ми е като отрязано
3-колажа е добър,но е по скоро приказен отколкото в стила на Anne Geddes
4-перфектно изпълнение изпълнено с настроение/само надписа -можеше и без него/
5-идеята е страхотна само вазата не ми допада като десен
6-тук фона не се връзва с останалата част
7-този колаж е добър -само може би косичката трябваше да се махне newsm78
8-идеята е добра но...дечицата с тези дрешки ......трябвало е нещо да се направи по въпроса
9-много красив колаж,но е малко далеч от темата-на авторката колажите са от друг тип
10-тук главичката не е поставена добре
11-този колаж много ми въздейства.много нежен,изчистен
12-тук върху детенцето е приложен филтър ,който не му отива
13-и тук е можело още да се поработи.Качеството куца
14-също като 13
15-тук детето се губи ...и този черен фон newsm78
16-този колаж е супер.Само малко сянка за обем трябваше да се сложи
17-този колаж стои като незавършен.Трябваше и другото детенце да е в ябълката и може би без тези рисувани пеперуди Laughing
18-това ми е фаворита.Страхотно изпълнение
19-тук бих махнала това което се носи в небето ,бих направила майката с бебока по големи и бих поработила по перличките ,че стоят много изкуствено
20-колажа като замисъл е прекрасен.малко сянка му липсва и на него  и детето е много блюрнато по краищата Laughing
21-фона не ми харесва и етикетчето,че е лошо изрязано.Иначе идеята и изпълнението са добри
22-ах тези красиви лалета и това прекрасно човече в тях Laughing
23-много е приказен  този колаж
24-тук детенцето трябваше да е с други дрешки или направо с козина newsm78
25-бебенцето е страхотна ,но колажа също е много приказен/авторката на която подръжаваме не използва такива ефекти/
26-тук трябва доста да се поработи
27-този колаж също е от фаворитите ми.Нямам какво да кажа освен,че ми харесва и то много
28-този също ми харесва много -само ако можеше бебето да е някак по изправено,че така не ми стои много добре
29-този колаж е в стила на Сейдж-незнам дали тя го е правила newsm78.Харесва ми
30-този колаж е много красив
31-тук липсва поне още едно дете -има празноти в цялата композиция
 
отивам малко да почина

Благодаря эа критиките, но искам да попитам в правота на каква оценяваш (не се эаяждам просто питам Wink )

# 35
  • Мнения: 11 329
Ще пробвам и аз да покоментирам малко, след като Ани даде старта.
И понеже Джесмин пита, ще си кажа, че коментирам като участничка и "много разбираща" от ФШ. Joy
1 – идейно, но лошо реализирано за мен. Лицето на бебето не е на фокус и щеше да е по-добре да е по-напред, а не така сбутано в ъгъла.
2 – веселяшко, но ми се щеше да има малко маргаритки и по главата. Щеше да е съвсем в стила на дамата.
3 – идейно, но не по темата. Бебето седи във въздуха някак, трябваше да е една идея по-надолу. Звездата перспективно иска друга позиция, за да я докосва (или показва) бебето.
4- един от моите фаворити! Надписа е абсолютно излишен според мен.
5 – много добра идея. По-добра от делвата. Но изпълнението малко куца.
6 – супер свежарско. Но ми се щеше бебето да е една идея по-напред и отгоре, така че да му се вижда повече от лицето, фона и на мен не ми харесва.
7-  нескопосано изрязано, много тъмно, косичката идва като плесната
8 – малко самоцелно ми идва колажа и твърде бъбрив, заради шарените дрешки и отраженията
9 – безсмислен по темата. Пеперудата пред лицето дразни, без нея щеше да е далеч по-добре
10 – лошо изпълнение, без собствена идея.
11 – другият ми фаворит! Много добра работа. Има лека разлика в осветлението на делфина и на бебето, за да е перфектен.
12 – добра идея, но куца реализацията. Бебето можеше да е малко по-голямо, да не е допълнително обработвано (най-спряганата снимка сред колажите на малката Муцуна).
13 – малко самоцелно и недобре направено.
14 – вероятно е нечий дебют. Не е по темата, красиво е, но технически куца.
15 – твърде дребно и се губи бебето тук. Харесвам и гласувах, защото е точно в стила на фотографката
16 – сладурско, но му липсва цвят и стои плоско.
17 – за мен тук колажа е само вляво. Другото бебе е просто излишно, твърде бъбриво е с тези пеперудки.
18 – много добра работа!
19 – прекалено нагласено ми стои.
20 – свежо, можеше без надписа и омазването по краищата дразни
21 – идейно, но така сложено бебето се губи,можеше да са поне още две бебета вътре. Без надписа
22 – технически куца. Има разлика в осветлението на бебето и цветята.
23 – хубав колаж, свеж, но не по темата.
24 – мда, бебето трябваше да е в котешки костюм!
25 – много романтично, но далеч от темата.
26 – много лошо изпълнение.
27 – Страхотно!
28 – Добра работа, но и на мен бебето ми стои много криво.
29 – Много хубав!
30 – щеше ми се да не се виждат толкова много ръкавите на блузката. Иначе е страхотен!
31 – мой фаворит. Щеше да е супер цветята да са истински, а не рисувани.
32 – бонбонено и точно в стил, но с малки забележки – отпред саксията е излишна.
33 – за мен неразбираем.
34 – технически неиздържано
35 – свежо, но можеше да се съобрази размера на чашата и детето
36 – чисто, приятно за окото, харесвам
37- приятно, но твърде бъбриво заради вълшебната пръчка и бяга от стила
38 – малко нескопосана работа
39 – свежо, но фона е твърде шарен, можеше да се „облече” в слънчоглед, дърпа погледа раираната блузка
40 – добро, чиста работа
41 - харесвам, но иска още съвсем мъничко, за да е супер.

# 36
  • Мнения: 852
И аз гласувах,всички са много хубави,но все пак си имам и фаворити! Peace  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 2 078
djesmin, не съм Ани, но по принцип след всеки конкурс идва ред на коментарите. Те и за това са анонимни  - да не се влияем от авторите.
И всеки коментира в правото си на страничен наблюдател.
Най-вече така от цялата работа има смисъл.

# 38
  • Мнения: 1 668
djesmin, не съм Ани, но по принцип след всеки конкурс идва ред на коментарите. Те и за това са анонимни  - да не се влияем от авторите.
И всеки коментира в правото си на страничен наблюдател.
Най-вече така от цялата работа има смисъл.

Ясно!!! Peace

# 39
  • Мнения: 4 406
djesmin , това е най- интересната част от конкурса

# 40
  • Мнения: 1 668
djesmin , това е най- интересната част от конкурса

Добре, съгласна съм, но може би беше по- уместно да се направят такива коментари след конкурса а и на мен лично ми стана супер гадно от тях Cry эащото това са първите ми колажи и ги правих с много желание и любов Heart Eyes Съэнавам каде са ми грешките, но все още не съм достатъчно добра эа да не ги правя Peace

# 41
  • Мнения: 2 270
djesmin-аз не оценявам ,а коментирам.Това си е мое мнение и никого не задължавам с него.тОВА Е СМИСЪЛА НА ТЕЗИ КОНКУРСИ,А НЕ ПРОСТО ДА НАПРАВИМ НЕЩО,НЯКОЙ ДА СТАНЕ ПЪРВИ ,ВТОРИ ИЛИ ТРЕТИ ,ДРУГИ ДА СЕ ОБИДЯТ,ЧЕ НЕ СА ОЦЕНЕНИ И ВСИЧКО ДА ПРИКЛЮЧИ.
33-тук не мога точно да разбера,къде се намира детето ooooh!виждам цветя,но малко са ми мътни
34-също много добър колаж.Само ....ако детето наистина беше във фенера,крачето му щеше да се вижда,аз бих показала няколко пръстчета/например/
35-този колаж ме кефи/извинявам се за жаргона/нетрадиционен
36-страхотен-БРАВО-/можеше и без връвчицата/
37-и тук ГОЛЯМО БРАВО-може би по малко светулки
38-тук мидичките са като залепени,може да се побутнат малко
39-малко шаренко ме идва
40-много, ама много сполучливо.ОТНОВО ГОЛЯМО БРАВО ЗА АВТОРА
41-идеята е страхотна,развесели ме

Е това е .Пак казвам това е мое мнение.Дано няма обидени

# 42
  • Мнения: 2 270
djesmin-не се сърди.Никой не се е родил научен.По добре ли щеше да се чувстваш,ако всички ти казват,че колажите ти са супер ,а същевременно да не го мислят.Сигурна съм,че следващия път ще се справиш още по добре и после още и тн.

# 43
  • Мнения: 710
Гласувах за 11,20,25,27,31

# 44
  • Мнения: 11 329
djesmin-не се сърди.Никой не се е родил научен.По добре ли щеше да се чувстваш,ако всички ти казват,че колажите ти са супер ,а същевременно да не го мислят.Сигурна съм,че следващия път ще се справиш още по добре и после още и тн.
Peace Споделям същото мнение.
Джесмин, може и да отнесеш награда за дебютант. Кой знае...
Не се връзвай на градивните коментари, които си правим тук.
Очаквам залаганията вече.
Аре бе, само аз и Ани ли се престрашихме да коментираме.
Яяяяяяяяяя, строй се, преброй се. По-смело!
Да не ви вадим думите с ченгел.

Общи условия

Активация на акаунт