Придобивките на нашите деца - есен-зима

  • 15 299
  • 229
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 3 457
По съвет на koteto 123 се занесох до Oviesse за анцунг.Е нямаше такъв рамер за сина ми, но за сметка на това намаза панталон тип дънков и блуза.
Имаше интересни неща,особено за момиченца.По случай първия учебен ден,а и не само беше пълничко, представям си на разпродажба какво ще е.
Hug мания ми е този магазин,но най-лошото ,че не само на мен ами и на баща им  Mr. Green

И ние имаме още нови придобивки,сукманче,чорапогащник за каката и панталонче за малкия ,после ще снимам   Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 11 715
Благодаря,че сподели за него  Hug!Не го знаех,макар да съм ходила неведнъж в този МОЛ,ама нали е горе при кафетата.
Дори съжалявам,че не взех две блузки различни разцветки,но ето повод пак да се занеса,а и не разгледах дамския щанд.
Трябва да огледам и момичешките дрешки за малката ми фръцла.
Ако мога ще ги снимам и пусна нещата.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 816
Ето и нашите придобивки, които купихме през почивните дни:
гумени ботушки
маратонки
ботички
блузка
елече
Сега си търсиме дънки и джинси, тези дни ще пообиколя да разгледам.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 816
По съвет на koteto 123 се занесох до Oviesse за анцунг.Е нямаше такъв рамер за сина ми, но за сметка на това намаза панталон тип дънков и блуза.
Имаше интересни неща,особено за момиченца.По случай първия учебен ден,а и не само беше пълничко, представям си на разпродажба какво ще е.

А цените как са, като на сайта ли са?  Oviesse

# 35
  • София
  • Мнения: 3 688
И аз съм се наканила джинси да купувам и ще пообиколя няколко нови магазинчето които научих тук от форума.

# 36
  • София
  • Мнения: 11 715
Ами зависи,има и по евтини и по-скъпи неща.Дрехите,което аз купих на сина си не бяха скъпи, но просто те му харесаха и му седяха добре.
Блузка с якичка-17 лева
Панатлон тип дънков-23-24 лева.
Разбира се имаше и по-скъпи.Момчешките дънки и панталони стигаха до 43 лева,но май бяха от по-плътни материи.Като имаш предвид ,че и на други места дънки като за него са над 30 лева /хубавите/,ако тези са с добро качество значи си заслужава.
Блузката също не ми се струва много скъпа,още повече,че е с якичка,а такива рядко намирам. Една блуза като за тази възраст е минимум 13-15 лева.
Горнище на анцунг /ватирано/-25 лева.
Като цяло не е евтин магазин,но след като купих бълг.анцунг за 25 лева и стана на дупки след второто пране.В магазина макар да съм им редовна клиентка ми обясниха,че и те имали деца и това не може да стане от пералнята,а от детето  #Cussing out и сега търся нещо качествено.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 816
Ali&Meli , благодаря за информацията!  bouquet Още тези дни ще скокна до там. Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 11 715
slan4ogled кои са тези магазинчета?

# 39
  • София
  • Мнения: 3 688
slan4ogled кои са тези магазинчета?
Едното е това което ти ми каза в Борово в блока с  магазина на Фантастико.
Другото е пак в този район на ул.Топли дол.
Заканила съм се да ходя и до Овиезе,защото винаги го пропускам ,а после съжалявам,предимно в другия МОЛ обикалям.....

# 40
  • Мнения: 1 173
Ето новата придобивка на Лили -


# 41
  • Мнения: 645
Ето и нашите придобивки, които купихме през почивните дни:
гумени ботушки
маратонки
ботички
блузка
елече
Сега си търсиме дънки и джинси, тези дни ще пообиколя да разгледам.
Страхотни са ви нещата, със здраве да си ги носите, но ботичките много ме заинтригуваха, ще кажеш ли моля те от къде са и колко са Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 3 816
Ботите ги купихме от Стил 99 в Младост 1 А , струват 49 лева. Peace

# 43
  • Мнения: 645
Мерси много, със здраве да си ги носите Peace

# 44

Общи условия

Активация на акаунт