Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 26

  • 16 563
  • 359
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 4 578
Някои може ли да разбере това само жилетката ли е или всичко е включено?
http://www.laredoute.fr/vente-veste-en-tricot-okaou-en-102-cm.as … t=1&hasprev=1

Според вас каква може да е разликата между двете одеала? Не са ли еднакви?
http://www.laredoute.fr/vente-couverture-prix-mini.aspx?producti … t=1&hasprev=1

http://www.laredoute.fr/vente-la-couverture-en-maille-polaire-co … t=1&hasprev=1
Само жилетката е.
Одеалата са еднакви.

# 301
  • Мнения: 4 202
Да се оплача, още си чакам поръчката от 2.09 - дано идва по-скоро, че нямам търпение Heart Eyes[/color][/color]

И моята от 02.09 още я няма

# 302
  • Мнения: 6 243
това са мнооого малки съдове. Щом пишат petit, значи са наистина малки, за о няколко хапки...като тези за испанските тапас.
О, да. Наясно съм с размерите. Пък и съм ги виждала - това са съдчета, в които се слага една петифура или нещо такова.

Абе хора, вие сериозно ли се оплаквате, че ви ги няма поръчките отпреди 10 дена?!

# 303
  • Мнения: 2 697
Абе хора, вие сериозно ли се оплаквате, че ви ги няма поръчките отпреди 10 дена?!

Е, някои вече си получиха своите от 2.09, нормално е да ги чакаме всеки момент Wink

# 304
  • Мнения: 3 219
Моята от 4.09 днес дойде, на 10.09  е била в София. Взех си я директно от пощата,въпреки че беше над 6 кг.

# 305
  • София
  • Мнения: 4 578
Моята от 4.09 днес дойде, на 10.09  е била в София. Взех си я директно от пощата,въпреки че беше над 6 кг.
Супер, мойта от 5-ти започвам да я надушвам  hahaha

# 306
  • Мнения: 3 416
взех си поръчката от днеска и всичко ми става и стои добре,дори и с тумбака



ох,много са далече следващите намаления Crazy

# 307
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ууухаааа чудни са Peace

Само пак да попитам тъй като по-горе прочетох - значи за да си поръчаш подаръка одеяло, трябва да направиш поръчка, но тя не трябва да е от намалените, така ли?

# 308
  • София
  • Мнения: 4 578
взех си поръчката от днеска и всичко ми става и стои добре,дори и с тумбака



ох,много са далече следващите намаления Crazy
Имаш ли линк на това, ако може...

# 309
  • Мнения: 4 202


Добре че са ти дошли нещата, че снощи как се беше завайкала ...  Wink
Ти какво ще кажеш за пухенката, хубава ли е или е ного убава?
аз още много се чудя, толкова да нямам нужда от яке  Thinking

# 310
  • Мнения: 1 196

ако може и за това линк

# 311
  • Мнения: X
Пухенката с колан ли е или е само на снимката?

# 312
  • Мнения: 3 416
пухенката е супер и е много удобно,стои много добре,обаче цвета е по-различен отколкото на снимката Confused,но пак ми харесва,другото якенце е по-късичко като моделче и е с двуредово закопчване като рединготите,но пък кафявото е готино,а пуловерчето също е без коланче и подходящо както за всеки ден,така може да бъде съчетано с елегантен панталон,ликове след малко пак да потърся Mr. Green

# 313
# 314
  • София
  • Мнения: 1 724
не влизам в темата, нямам много време, нопоръчах за бебето три неща, за баткото сиуичър Адидас, джинси и слипове на 28 август, пристигнаха вчера.Качеството на бебешките дрехи е фантастично на Кокуун или както се чете там са, суичъра също е много добър, не може да се каже същото за джинсите, но...не съм поръчвала намалени, освен за бебето, но и те са с много добро качество.доволна съм. Simple Smile

Можете ли да ми пуснете линк към номерата? не стига, че не ги знам, ами и от бременността имам да смъквам още 10 кила, изобщо не знам кой номер съм. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт