Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 26

  • 16 596
  • 359
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 971
Дано всичко да е хубаво и по мярка  Peace

# 271
  • Мнения: 4 202
Какви цветове са:

encre

taupe

# 272
  • Мнения: 1 666

Някакъв вид кафяво е, не мога да го обясня точно, но не е от най-тъмното кафяво.

# 273
  • Мнения: 1 196
Какви цветове са:

encre

taupe


encre -  Мастило

# 274
  • София
  • Мнения: 971

мастиленосиньо трябва да е

# 275
  • някъде
  • Мнения: 979
Кажете моля,за мъжки обувки трябва ли да поръчам номер отгоре?

# 276
  • София
  • Мнения: 971
Кажете моля,за мъжки обувки трябва ли да поръчам номер отгоре?

зависи от марката, но май се оказва че това е общото правило - 1 номер по-големи.
има и разочаровани обаче ...

# 277
  • Мнения: 2 697
И пак да питам, целия сервиз ли ще се получи или само чиниите?
И аз се чудя същото от снощи, като видях офертата на Монда newsm78
Сервизът е страхотен, ама ако са само чиниите...не че е зле, но все пак Wink

Все пак ми се струва, че се получава целия сервиз, поне така се разбира от офертата...Хм Thinking

# 278
  • Мнения: 4 202
И пак да питам, целия сервиз ли ще се получи или само чиниите?
И аз се чудя същото от снощи, като видях офертата на Монда newsm78
Сервизът е страхотен, ама ако са само чиниите...не че е зле, но все пак Wink

Все пак ми се струва, че се получава целия сервиз, поне така се разбира от офертата...Хм Thinking


Мисля, че ще разберем, като почнат да идват  Wink
Аз също използвах единия код, пък да видим
Монда, мерси и от мен   Hug

# 279
  • Мнения: 2 241
няма отърване просто...Преди няколко дни получух колета със сешоара , вчера пуснах поръчка заради някакво одеалце, което не ми трябва  , след това пунах втора, заради някакъв сет меламинови / така ли беше?/ чинии и вилици, лъжици, ножове и малки лъжички / в / лилаво.
Еееееееее.....трябва да забраня получаването на мейли от тях!

Пусни офертата да я видим  Mr. Green
http://media.laredoute.fr/newsletters/2007/op_generales/sem36/bl … 875RN087637900875

Монда, жива да си, днес взе, че ми я прие поръчката с кода на твоя подарък.  Heart Eyes  Да знаеш, че имаш почерпка и от мен като свърнеш към София. cheers

Иначе снощи пуснах една и с одеалото, но голяма мъка беше, накрая стана по нощите. Close

# 280
  • Мнения: 2 241
И пак да питам, целия сервиз ли ще се получи или само чиниите?
И аз се чудя същото от снощи, като видях офертата на Монда newsm78
Сервизът е страхотен, ама ако са само чиниите...не че е зле, но все пак Wink

Все пак ми се струва, че се получава целия сервиз, поне така се разбира от офертата...Хм Thinking


Аз също така го разбирам: 6 чинии, 6 вилици, 6 лъжици, 6 ножа и 6 малки лъжички. Simple Smile

# 281
  • Мнения: 346
а откъде да променя адреса за доставка и името newsm78 Praynigмоля за помощ

# 282
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Получих си пратката от 31.08. Бях поръчала само детски неща, ръст 128 /Сиси е 124см/ и всичко и става. Якето-това лилавото за 7 евро е супер, ще и става и другата зима предполагам, от миналата зима си и стават всички якета и палта. 5-те блузки също и стават.
Сега мисля да рискувам с обувки...

# 283
  • Мнения: 6 243
Днес накуп получих поръчките от 27.08. и от 29.08. Едната - със сешоара, а другата - с раничката. Доволна съм и от двете. Сешоарът ме изненада - изобщо не очаквах да духа, а този направо ме отвя, като го пуснах. Ще го ползвам при пътувания, защото е мъничък.

Имам нужда от помощ за това:
http://www.laredoute.fr/vente-4-petits-plats.aspx?productid=3240 … t=1&hasprev=1
някой ще преведе ли как са купичките с дръжката, че се страхувам да не поръчам нещо друго по грешка. Или направо да напише кои купички как се казват и пише ли някъде какви са им размерите. Аз размери не откривам, де. 10х

# 284
  • Мнения: 678
може ли офертата с одялото и за кой стоки важи 15Е отстъпка

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт