Пак няма какво да облека ...

  • 5 287
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 376
...
но проблема е как да се разделя със старите си дрешки, които така или иначе не нося  ooooh!
Ако намериш решение на проблема - сподели  ooooh!.

На драго сърце бих споделила, обаче как да преодолея емоционалната бариера пред факта, че има дрехи, които няма как да облека, но ми носят скъпи спомени...А се успокоих, че не съм само аз такава емоционална... Blush

# 76
  • Мнения: 4 473

Всички жени сме в отбора.  Sunglasses

# 77
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Същата история съм и аз. Много е досадно да си избирам дрехи, които да облека от наличните.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 672
И аз вечно нямам какво да облека. Mr. GreenПри мен проблема е,че бързо ми писват.


Да, да  Peace

# 79
  • Мнения: 2 199
Да! както каза една моя учителка жената винаги се нуждае от нови дрехи, и на нея никога не и стига местото вкъщи, винаги има нужда от ново чекмедже примерно...  Tired

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 1 787

Всички жени сме в отбора.  Sunglasses

май си е точно така  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 727
...
но проблема е как да се разделя със старите си дрешки, които така или иначе не нося  ooooh!
Ако намериш решение на проблема - сподели  ooooh!.
аз реших моя със староте дрехи много лесно-ПОДАРИХ ГИ на едно момиче,продавачка в съседния магазин:)
много се зарадва милата Hug,преди оставях дрехите до кошите за боклук в чисти торби за да може да си вземат клошарите,но ако има на кой да ги подарите не се замисляйте


ПО ТЕМАТА-въшлива съм с дрешки и парцалки и продължавам да си купувам Mr. Green,бях пускала тема дори че съм манячка на тема пазаруване..........е установих че няма лек ooooh!,вечно с празен портфейл и пълен гардероб,и въпреки това все се чудя а сега какво да сложа за да върви с обувките,якето/сакото,лака ми и т.н и т.н,освен това често се обличам и преобличам #Crazyпреди да изляза...абе голямо чудене ей

# 82
  • Мнения: 937
Явно няма жена която да няма този проблем с дрехи които не носи що не ги снимате и да си ги разменяме така няма да се дават пари а ще си имаш нещо ново срещу нещо твое което не те кефи вече или ти е малко или голямо. Не изхвърляйте дрехи!!!
Ние с майка ми веднъж годишно правиме чистка и ги носиме в един дом за сираци юноши много се радват. Защото дрехите са си запазени просто вече са ни омръзнали или предпочитаме тези които по на скоро сме си купили нормално е а гардеробите са ни два и се късат по шевовете.

# 83
  • Мнения: 738
Явно няма жена която да няма този проблем с дрехи които не носи що не ги снимате и да си ги разменяме така няма да се дават пари а ще си имаш нещо ново срещу нещо твое което не те кефи вече или ти е малко или голямо. Не изхвърляйте дрехи!!!
Ние с майка ми веднъж годишно правиме чистка и ги носиме в един дом за сираци юноши много се радват. Защото дрехите са си запазени просто вече са ни омръзнали или предпочитаме тези които по на скоро сме си купили нормално е а гардеробите са ни два и се късат по шевовете.

Абсолютно съгласна Peace Аз пък ги нося в църквата и те от там ги разпределят. Това ми е нещо като за успокоение на душата...защото иначе не стъпвам в църква... Embarassed

# 84
  • Мнения: 401
Явно няма жена която да няма този проблем с дрехи които не носи що не ги снимате и да си ги разменяме така няма да се дават пари а ще си имаш нещо ново срещу нещо твое което не те кефи вече или ти е малко или голямо. Не изхвърляйте дрехи!!!Ние с майка ми веднъж годишно правиме чистка и ги носиме в един дом за сираци юноши много се радват. Защото дрехите са си запазени просто вече са ни омръзнали или предпочитаме тези които по на скоро сме си купили нормално е а гардеробите са ни два и се късат по шевовете.

това е мн добра идея Simple Smile

# 85
  • Мнения: 811
За щастие вече нямам такъв проблем.
Научих се да купуам само това, което съм тръгнала да търся. Когато купувам нова дреха или др. (обувки, аксесоари) винаги си имам идея какво точно търся и така успявам да си съчетая доста добре нови и стари придобивки. Дори и в магазина да има най-прекрасната блуза на добра цена, ако не ми пасва на гардероба едва ли ще си я купя. Просто ще отбележа - "Я каква готина блузка" и толкоз  Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 4 589
Абсолютно същата е ситуацията и при мен.  Wink

# 87
  • Мнения: 76
Момичета, просто не е лесно да си жена ... (това изречение звучи странно обаче Laughing)
Наистина може би, човек когато има по-голям избор, повече се затруднява..
И аз съм така, дрехи бол, но ... това вече не ми харесва как ми седи, няма с какво да го вържа, точно днеска не съм в настроение за такава дреха и т.н
Извинения колкото си искам имам, само и само, да се убедя, че имам нужда от нещо ново Laughing Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 512
Отскоро започнах да се справям с този проблем. Дрехи, които не ми стават, а са запазени, давам на приятелки. Няма да стана пак 45 кила като през онова лято на далееечната '99 г., когато носех страхотната розова пола и потниче над пъпа (сега съм 60, за статистиката). Сега съм събрала един чувал за деца от домовете. Купувам дрехи, които да могат да се съчетават помежду си по цвят и материя. Същото се отнася и за обувките - класически цветове - черно, кафяво, бяло. Винаги, когато купувам дрехи обмислям и вариантите за съчетаване, така че една риза да може да се комбинира и с пола, и с панталон напр.
Това е моето решение, което помага да не се чудя сутрин пред гардероба.

# 89
  • Мнения: 891
Много станахме, но все пак да се присъединя и аз  Grinning
Често ми се случва като тръгнем да излизаме някъде с мъжо, да се преобличам по 2, 3, 4 пъти 
и накрая да заявя, че нямам какво да облека.  Crossing Arms
Просто много бързо ми омръзват дрехите, които имам

Общи условия

Активация на акаунт