Да се подразним (Удари под кръста по Чут-Чутовски ) !!!

  • 3 855
  • 112
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 938
Псулютно си права, Дона Флор. Виж, художествените стилове са нещо друго.
Основното дефиниране на художествения текст е “текст, който обръща вниманието към самия себе си”. (Р. Якобсон).(пак крадено). Той е винаги довършен, дорасъл, доклатен.

# 91
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Уф, няма да задавам любимия си
въпрос за това кой ги уважава
тия недорасляци, защото грозният
отговор ще е верен и ще гласи: никой.


Хайде преводачите, заемете се моля ви се. Лиске, нали не си някой образцов компютърен бот???? От тия дето свързват случайно подбрани думи в изречения? newsm78

# 92
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Е, за малко акъл - имам, разбрах, че ние сме прости  Joy

# 93
  • София
  • Мнения: 589
Уф, няма да задавам любимия си
въпрос за това кой ги уважава
тия недорасляци, защото грозният
отговор ще е верен и ще гласи: никой.


Хайде преводачите, заемете се моля ви се. Лиске, нали не си някой образцов компютърен бот???? От тия дето свързват случайно подбрани думи в изречения? newsm78


Превод
Лука - Мамунката.
Аз това го
разбрах .Да
видим Маму какво ще каже  bouquet

# 94
  • София
  • Мнения: 589
Е, за малко акъл - имам, разбрах, че ние сме прости  Joy

Верно ли?Стига и ти си една.
К'во си разбрала като си тъпа та вдлъбната, знае ли се. Crazy
Я си стой тихо и кротко, че тука блести от ВИП-А персони  Joy Joy Joy Joy Joy

# 95
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Е, за малко акъл - имам, разбрах, че ние сме прости  Joy

Верно ли?Стига и ти си една.
К'во си разбрала като си тъпа та вдлъбната, знае ли се. Crazy
Я си стой тихо и кротко, че тука блести от ВИП-А персони  Joy Joy Joy Joy Joy
Embarassed Blush Sad Sad Sad Sad  мммммммоля дддда ме иззззвините....аз... тЪковата.. НЕма 'а се обаждам повече  Embarassed
 Joy

# 96
  • Мнения: 4 195
Рече и отсече.............
и аз млъквам, нека бъде Лисината дума и темата отиде най - малкото на 20-та страница Sunglasses

# 97
  • Мнения: 750
Dj. дразниш ме с препълнената си кутия на лични, една клюка няма как да ти пусна Crossing Arms
Такаааа....изхвърлих Бизи,подарих си 4антата  Фурла на сестра ми...сега си изпразних пощата...Надявам се,ве4е никой да не дразня! Wink
     Ако има други които да ги дразня с нещо,моля да казват сега...обещавам да се поправя веднага! Mr. Green

# 98
  • Мнения: 4 195
Djane кажи къде хвърли чантата Praynig Praynig Praynig Praynig

# 99
  • Мнения: 150
Кво стаа тук, бе?

Касиди, пак ли ще се бием? С кого? Само ми я покажи!

А сега наистина ще изчета какво е дращил народа тук и му мислете от сега!

# 100
  • Мнения: 150
Да, беее! Найш га шъ ви читъ?! Гледам, не разбирали Лиска. Че тя казва ли нещо? Не бойте се, всеки може да пише неразбираемо в правилни геометрични фигури, но не всеки има претенции за висш пилотаж във форумното бърборене.

Тая Джейн па!
     Ако има други които да ги дразня с нещо,моля да казват сега...обещавам да се поправя веднага! Mr. Green
Ма мутресо! Или нещастно селско девойче, което мисли, че да си надуваемата кукла на горила е много "фън". Що не вземеш да се огледаш? Да се вгледаш...

# 101
  • Мнения: 750
Djane кажи къде хвърли чантата Praynig Praynig Praynig Praynig
Оу ма...ш'та изям!  bouquet
  
П.П.-Що тъй пък ти нивга не си ма издразнила....4удя сА аз! newsm78
Имаше тука една дама дето ме дразнеше до  преди време...ама от както и видях снимката в един конкурс за красота тук Mr. Green....,казах си,,Това обяснява вси4ко!''-и спрях да и се дразня!Сигурна съм,4е тя сама на себе си се дразни и за това е такава!
        Де си ма Касиди да ти кажа на ли4ни коя е! Whistling

# 102
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Дразня се че не разбирам за "какво се борят" половината пишещи тук. Mr. Green

Вили

# 103
  • Мнения: 750
Да, беее! Найш га шъ ви читъ?! Гледам, не разбирали Лиска. Че тя казва ли нещо? Не бойте се, всеки може да пише неразбираемо в правилни геометрични фигури, но не всеки има претенции за висш пилотаж във форумното бърборене.

Тая Джейн па!
     Ако има други които да ги дразня с нещо,моля да казват сега...обещавам да се поправя веднага! Mr. Green
Ма мутресо! Или нещастно селско девойче, което мисли, че да си надуваемата кукла на горила е много "фън". Що не вземеш да се огледаш? Да се вгледаш...
Стоен4о...теб какво те мъ4и бре! Mr. Green
Докато бях ,,Джинджер'' не те дразнех...сега се върнах на старият ник...пак те раздразних...Ш'о така бе мо4е?Нещо никът ми май не ти харесва! hahaha
Аре и ти у лево,моля.... Whistling
Да не ни баннат пак двамцата! Grinning

# 104
  • Мнения: 4 195
Djane наскоро си смених ника Mr. Green
обаче, в конкурси за красота, не съм участвала.....не мога да меря сили с неземните красавици тук Sad

Общи условия

Активация на акаунт