Да се подразним (Удари под кръста по Чут-Чутовски ) !!!

  • 3 833
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 938
Дразня се че не разбирам за "какво се борят" половината пишещи тук. Mr. Green

Вили

Кажи половината, за която си разбрала, за какво се бори, та да се дефинирам аз от познатата половина ли съм, или от тая, дето още не ти е ясна, та да ти я изясня, ако ти е ясно какво искам да кажа.

# 106
  • Мнения: 4 195
mkp ти си кисело лимонче Sunglasses

# 107
  • Мнения: 5 103
Мене що ли пък никой не ме дразни newsm78

# 108
  • Мнения: 765
Е, за малко акъл - имам, разбрах, че ние сме прости  Joy
Кристин , нека ти помогна , макар и неграмотно , надявам се да е понятно .
Представи си късна септемврииска вечер , вятърът си играе с листата , улиците са опустели , само МОЛовете са прилично осветени...
Някои хора са в компанията на  любим човек , чаша хубаво вино и лека музика , наслаждават се на себе си и скоро ще правят секс , защото се обичат . Други прескачат вечерята и директно започват да правят секс . Трети преспиват децата и отиват да правят секс . Четвърти са спрели някъде колата , за да се поцелуват , но най вероятно ще правят секс  Grinning . Или ще се любят , на всекиму според заслуженото .
Ти , обаче , не си от тях . Ти не правиш секс или ти се случва рядко . Тогава попадаш в графа недоклатени , ако предпочиташ може и недолюбени  Grinning
Надявам се разбра , че никой не те нарича проста , така че за количеството акъл , което имаш може да се спори  . Не ми благодари .  Heart Eyes

# 109
  • Мнения: 150
Аре и ти у лево,моля.... Whistling
Да не ни баннат пак двамцата! Grinning
Първо чакай да си избърша бирата от брадата, щот това направо ме задави! Този лаф, дето съм щял да ходя "у лево" още ли се използва? Чула си го от баба си, нали?

Щели да ни избабанят... И кво? За теб ясно - няма къде да се фукаш с фантазиите си, няма да има къде да гъделичкаш егото си. Ама мен пък какво ме грее всичко това? Банове съм получавал (и ще получавам) не само в този форум.

За другите драсканици нищо няма да пиша. Подминавам ги. И завършвам: това, което е присъщо на цезаря, не е работа на магаретата. Зобай тревица и потърси къде на клавиатурата ти се намират българските букви. Цифрите са за друго.

# 110
  • София
  • Мнения: 938
Това е доста грубо, но в крайна сметка, транссубективната метафизическа епистемология, доколкото е дескриптивна, си е цяло приключение, в което всеки самоуважаващ се философ трябва да се впусне.  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 150
Това е доста грубо, но в крайна сметка, транссубективната метафизическа епистемология, доколкото е дескриптивна, си е цяло приключение, в което всеки самоуважаващ се философ трябва да се впусне.  Mr. Green
Ти кво, ма? Циганин ли ме наричаш ся? Simple Smile

# 112
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аман.
Има друга тема за спам.

Общи условия

Активация на акаунт