Отговори
# 255
  • Мнения: 240
Честито на новите мами!  bouquet
Честито на софиянци!
Честито на именниците!

Черпя ви виртуално  party023 Днес имам рожден ден!

# 256
  • София
  • Мнения: 6 263
Честит рожден ден, Милета!  bouquet

Честит първи месец на малкия Митко!  bouquet

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ИМЕНЯЦИТЕ!   bouquet

Бебета май няма още днес. Аз снощи пак имах болки, че чак бяха и на накакъв интервал (голям), но явно са затихнали, щом съм заспала. Сега уговарям бебо като взема на обяд Емко от градината да се приготвя да излиза  Laughing, тъкмо и да си делят с баба си един празник (майка ми има имен ден  Heart Eyes), а с батко си да са в един ден. Wink До довечера имам време. Simple Smile Thinking

# 257
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛЕТА! newsm51
ЖЕЛАЯ ТИ ДА СИ МНОГО ЩАСТЛИВА И УСМИХНАТА! newsm10

# 258
  • Мнения: 27
Честит рожден ден, Милета!
Честит първи месец на малкият юнак на мама Пете!
Честит имен ден на всички именяци!
Какъв хубав ден е днес! И сигурно един от най-хубавите празници! Аз все се надявах, че нашата хубавица ще вземе да си се роди на термина... и да има рожден ден на този хубав ден, ама нъцки... май нямаме никакви подобни намерения!
Да ви почерпя и аз -   party023 - днес моята баба става на 67... можеше да и направим един хубав подарък за рожденния ден!
Абе, какво съм се разциврила тука, я да взема да си позанеса дупето пак на една дълга разходка, то каквото е време само!
Пожелавам ви прекрасна седмица! Hug

# 259
  • Мнения: 12
Честито на новите мами - да са им весели и щастливи бебчетата!    bouquet  
Честит празник на всички именници и софиянци.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛЕТА!   bouquet
ЧЕСТИТ ПЪРВИ МЕСЕЦ НА МАЛКИЯ МИТКО - ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ И ДА РАДВА МНОГО МАМА!

Сега видях, сме преполовили бройката очакваните бебоци  Wink  .
Ние уж се договорихме с бебка, че и тази седмица ще кротува  Naughty  и от неделя може да си правим среща, ама да видим - мен май никой няма да ме пита  Whistling  

# 260
  • Sofia
  • Мнения: 21 690
Здравейте мамчета, бебчета и очакващи! Hug

Честити бебчета на Мишока, Инчето, Асенче, Зло и Кукла! Да са ви живи и здрави! Praynig  bouquet

Честито на именяците и на софиянци днес!  bouquet

Петенце честит ви месец!  bouquet

Поздрав от моята бебка за всички празнуващи!


Кокич малката е много сладка! Heart Eyes

Аз между другото вчера получих един смс, който звучеше така
... има момиченце 3920/54см. Изплували са от ваната на Тина Киркова в 15 часа. ...- казва се Ангелина.
.... обаче пуснат от Блондинка  newsm78 Shocked....чудих се и проверявах два пъти списъка ни и не намирах Блондинка и докато реша какво да правя се разкри мистерията днес, добре че успях да прочета поне в тази тема.

Много благодаря на всички ви за отзивите за моето слънце Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes......
амо то всички септемврийчета са невероятни сладкишчета.

Много неща мислех да пиша ама вече ми се оплетоха, а и бебката са пробужда, та....

За хрененето ми като кърмачка.... ми както е писла Базилски по темата.... ям си всичко, съобразявам се с много малко неща.
Експериментирах с кафето и се оказва, че не действа на беба... изпивам веднага и  набързо едно след някое сутрешно кърмене, че инче кръвното ми играе кофти номер и ме почва главата.
Като съвет, какъвто е дала нашия консултант по кърменето - Базилски на Фрели ... и аз така процедирах.

За разходките .. ние направихме една 15 минутна баня на отворен прозорец в болницата на 2рия ден по съвет на детската акушерка и като се прибрахме на 5тия ден бяхме на вън за около1час и 30мин.... и така вече три дни, днес ще е 4тия. Бебка се чуства много добре навън.

Жълтеницата я карахме много леко.

Вчера ни падна пъпчето newsm44.
При една усмивка заподозрях съкровището, че има трапчинка и много се изкефих.

Ако мога ще се включа пак. Simple Smile

Гуш и цунки на всички! Hug

# 261
  • Мнения: 240


Извинявам се за отклонението, НО ми е интересно има ли мама, която да е родила, без да даде и 1 лев на лекаря, който я изражда? Simple Smile



Аз не съм дала и 1 лев на доктора, който ме изражда и първия и втория път. Има все още такива лекари.

# 262
  • Мнения: 1 896
Милета, ЧРД! Много щастие!   bouquet
Моренка, честито пъпче! Кво ще го правиш сега?

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет,
Честит рожден ден на Милета!
Честит имен ден на всички именици и на Софиянци!
Честити бебчовци на Зло и на Кукла, да са здрави и засмени!
Аз отивам на запис на тонове и да видим кво става с моето бебе, ще излиза ли или още е инат?
До скоро

# 264
 Честит рожден ден, Милета.   bouquet Честито на новите мами   bouquet   bouquet   bouquet
 Моренка, честито паднало пъпче, много е красива бебата.
 И честит празник на всички.   bouquet
 Мамита аз вече направо се отчайвам, хванала ме е абсолютна апатия от това чакане. Имам чувството че всички раждат само аз не. Направо голяма депресия, нищ не ми се прави, нищо не ми е интересно, бахти и състоянието гадно. Полудявам от скука и от самота, а бебата сякаш няма никакви намерения да излиза.
 Ех,  оплаках се. Айде целувки.
 

# 265
  • София
  • Мнения: 320
beerbaby, и аз съм така, чакам си, да видим кога на бебчо ще му се прииска да излезе, но засега май няма такива намерения...

Аз си направих една двучасова разходка, че времето е супер. Дано да се задържи по-дълго такова.
Нещо много пусто в нашата темичка днес, явно и други не ги свърта да стоят в къщи и са забегнали на въздух навън, или към родилния дом...  Whistling

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 21 690
Базилски има време да го мисля, за сега не съм решила.

..Имам чувството че всички раждат само аз не. ... бебата сякаш няма никакви намерения да излиза.
И аз така си мислех ама сега да знаеш как ми липсва това време... , не че съм съгласна беба да ми изчезне от погледа и прегръдките ама си беше хубаво очакването и да го усещаш бебчето вътре в теб ... Crazy...., така че споко!  Hug

# 267
  • Мнения: 1 608
Поздрави на Кукла и от нас. Много целувки на Ангелина! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 221
      Хайдее и на мен ми падна тапата вече.Тази сутрин с контракции, после на спешния, но за 3 часа и отшумяха. Явно срещата с бебка няма да е днес. Да видим кога ще дойде момента на истината. Тук се опитаха малко да ме изплашат като в петък ми казаха, че беба е пораснала само 200 гр. за 6 седмици, но днес на ехографа беба излезе 2800-2900гр. и това ми прозвуча по- успокояващо. Сега си чакам контракциите или да ми изтекат водите, за да ида отново или на 21.09 съм на монитор.
         
     Честито на героините Мишока, Inna, ASEN4E, Zlo и kукла. Много щастие с бебенцата Ви желая.  newsm51 newsm51 newsm51 
     
      Честито и на всички останали, които имат повод за празнуване и на mileta за рожденния ден.  newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 17:09 от GOYA

# 269
  • Мнения: 98
Мамита аз вече направо се отчайвам, хванала ме е абсолютна апатия от това чакане. Имам чувството че всички раждат само аз не. Направо голяма депресия, нищ не ми се прави, нищо не ми е интересно, бахти и състоянието гадно. Полудявам от скука и от самота, а бебата сякаш няма никакви намерения да излиза.
 Ех,  оплаках се. Айде целувки.
 

Beerbaby, този пост имам чувството, че аз съм го писала. Чувствам се точно като теб. Не вярвах, че след месеците търпение, които проявих, ще ме обземе такова нетърпение накрая. Все имах едни представи, че всичко ще си дойде естествено и без много-много да разсъждавам. Пък то ...  Sick даже сега ме е обхванала параноята, че може и да пренося, а до термина ми има още 10 дена точно. Ама, ще се държим, нали така?  Confused

Общи условия

Активация на акаунт