Отговори
# 45
  • Мнения: 98
Честита радост на Пепсина, Наденцето и Франки! Да са им живи и здрави бебетата и - безпроблемно гледане !   bouquet  bouquet  bouquet

# 46
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Добро утро и от нас, все още 2 в 1!
ЧЕСТИТО НА НАДЕТО77, НА ФРАНКИ-МАМА ГЕРОИНЯ И НА ПЕПСИНА!  bouquet  bouquet  bouquet
ДА СА ВИ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦАТА, А ВИЕ-БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВИТЕ И ДА СЕ РАДВАТЕ НА ЩАСТЛИВО МАЙЧИНСТВО! Hug Hug Hug

А сега да Ви почерпя виртуално:  party023!
Днес със съпруга ми "празнуваме" 4 години семеен живот. married
Кавичките са, защото съм самичка и ще празнувам само с Валя, тъй като таткото го няма.
И сега ми е много, ама много тъжно  и ми се плаче! newsm45

ЧЕСТИТО И НА КЕРАЛАЙН!
bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • Мнения: 66
Добро утро момичета лек и спокоен ден изпълнен с голям бебе валеж Hug Hug Hug
Честито на мамите Пепсина, Наденцето и Франки, да са им живи и здрави рожбичките, а мамите бързо да се възстановяват  love001 newsm51 newsm51 newsm51 liudmila73 мила честито още много по толкова годинки щастлив семеен живот ти пожелавам  love001 txtloves Само по спокойно сигурна сам че мажа ти ще се реваншира Hug Laughing

# 48
  • Мнения: 99
Честити бебчета и на Кералайн и Пепсина!!! Много да ги радват, слушкат и папкат!!!

Като гледам толкова много бебчета и сладурските снимки и аз вече започвам да губя търпение:)

Люси честита годишнина и на вас, да продължавате да се обичате все така!!!

# 49
  • Мнения: 1 896
Честито на Франки, Пепсина, Керилайн и Надето!
Ани, теа кенгура ако същите дето си мисля са супер яки! Много удобни ми изглеждат и за мама, и за бебо.
Мислила съм я и аз Саморасличето нощес - най-вече изчислявах колко време ще стои и дали няма и аз да се присъединя по някое време да се засечем.
Хекси,
Миличка, не се отчайвай! Знам че ти е тревожно сега, но ще се оправи бебчо. Може и запека да е допринесъл за задържането на билирубина. И аз съм чела, че в най-драстични случаи се спира кърменето за малко, за да се изчисти по-бързо бебето от него. Но ако искаш наистина експертно мнение, може да пишеш на ЛС на Хедра, тя е супер в час с тези работи. Не знам само дали три дни не са малко дълъг срок, но щом така ти е казал лекарят... Имали сме мами в кърмаческия, които са цедили три дни и са давали АМ и после пак си кърмят. Ще трябва яко цедене, обаче стискам палци с всичка сила да се оправя бързо мишочето!

# 50
  • София,
  • Мнения: 150
Хей септемврийки,

като гледам пак ще съм щъркелче,


Вчера  12.09.2007 г. (не знам по кое време, смс-а го получих в 19:33), Galia 2007, е родила момченце - Калоян 3 480 гр., но за см. не е писала!

Да и честит малкия момък, много да я радва и слуша! Нея и всички около тях!!!

Честито и на всички други мамита, само хубави неща ви желая, повече късмет и здраве!

Инче, Анири роди - ти каза че си след нея............ какво става?

Поздрави от нас!!!

# 51
  • Мнения: 228
Честито на всички новообебили се мами-толкова сте ми много,че ако започна поименно ще пропусна някоя,да са ви здрави и весели дечицата и да се гледате мнооого лесно:)
Людмилка честита ви годишнина,не се безпокой,може и да не сте само двете с Ваня:)))А таткото ще се реваншира,сигурация
Хекси мила не се тревожи,а насочи цялата си енергия в това да си позитивна,да събереш сили и да похраниш 3 дни малкия с АМ,а после и с кърма:))),а затова се поизцеждай-тези дни.Водичката със захарта я дават,за да чисти жълтеницата,хич  и да не му я даваш цялата,колкото изпие все помага,иначе на мен ми предписваха някакъв разтвор за по-бързо чистене на жълтеница,обаче не помня име,но аз си "отпредписах" newsm78 Joy сама.Кураж момиче newsm10 С теб сме!
А за температурата вече са отговорили-парацетамол.Бебо си суче след това без да мрънка изобщо,така,че и на кърмата не му влияе явно особено:)
Кали

# 52
  • Мнения: 295
Ей колко нови бебоци-да са честити на мамите!!!!


Аз само се въртя от кълка на кълка,нещо не ми се и разхожда даже вече...

# 53
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Честито на Керилайн, Пепсина, Франки, Наденце и разбира се на Галя2007!!!  bouquet Живи и здрави да са бебчетата им и да им носят много радости!!!

Бенич, сладурче  Hug , снаха ти още се ослушва.... Вкъщи вече залагаме кога ще се роди Laughing

Хекси, кураж, Алекс ще се оправи скоро!!!

Люси, честита годишнина   bouquet

mackomacko, целувки на Вики  baby_neutral , май нямаш време за Скайп-а....

# 54
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
ЕЕеееееееееееееее, то вчера бил много продуктивен ден! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
ЧЕСТИТО И НА ГАЛЯ 2007! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ИМНОГО ЩАСТЛИВИ С МАЛКОТО ЧОВЕЧЕ!  bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря Ви за хубавите пожелания!  bouquet

# 55
  • Мнения: 368
Привет и от мен  Hug

Едно голямо честито на новите септемврийски попълнения!

Хекси, ох, много ми стана едно такова отвътре, като ти четох поста! Кураж, момиче, бебчо ще се оправи и най-много има нужда от силна мама до себе си, че те усещат милите всички емоции и чувства на майката.

Кукле, ти сега мен ме притесни пък - моят корем е 103 см, а и аз знам, че около 120-130 в девети месец си е нормално, а аз не съм толкоз слабичка, че 103 см. да са ми достатъчно. А и вервай ми, изглеждаш си чудесно Simple Smile И аз ги ненавиждам тези обаждания от типа "Ти не роди ли вече?" - отговарям "Ей сега, преди малко родих, а сега готвя супа"

Сладка мама, спокойно, виж колко момичета разказаха за секциото, че не е толкова страшно  Hug Ще стискаме палци дружно, нали знаеш.

Людмилче
, честита ви годишнина

Какво още щях да пиша не си спомням.

Напоследък пък сънувам едни гадни кошмари от типа, че не мога да се свържа с мъжа ми по телефона, независимо какви чудеса от храброст правя за това и се събуждам почти разплакана.

Хайде, целувки от мен. Много палци за запътилите се към родилните домове.

# 56
  • Мнения: 229
Честито на всички нови мами!   bouquet  То наистина не могат да се изброят, че са много и ще забравя някоя, ама аз само тайничко завиждам на Анири, Палечка и Галя, които са в Токуда и ще си правят компания тези дни.  Wink

И аз ги ненавиждам тези обаждания от типа "Ти не роди ли вече?" - отговарям "Ей сега, преди малко родих, а сега готвя супа"
Joy  Ей, Мишоче, ама искрено ме развесели! Много як отговор, има цял ден да се хиля, като се сетя.  Laughing

# 57
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен.
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАЙЧЕТА, ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ!    bouquet    bouquet 

ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА ЛЮДМИЛА - МНОГО ДА СЕ ОБИЧАТЕ!    bouquet

# 58
И аз да се включа в честитника:
Честито мили и щастливи мами!!!  bouquet newsm51 Да сте много здрави и да се слушкате със слънцата си!!! baby_neutral И най-важното да сте много щастливи и късметливи! family
Честита годишнина и на Людмила! smile3525 Честит рожден ден на мила Мими! newsm59
Базилиск, верно е супер гадно това ходене по институциите... Аз обикновено търпеливо се разкарвам от гише на гише и накрая просто вдигам як скендъл newsm66 argue #Sniper и нещата се оправят Wink
Усмивки пращам на всички и чакаме още нови септемврийчета!  HugSimple Smile

# 59
  • Мнения: 194
честито на новите мами!!!да са им живи и здрави бебковците!!!   bouquet


Хекси,не се отчайвай,има си и такива моменти скоро ще дръпне много бързо бебчо!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт