Крем-пита (стъпка по стъпка)

  • 64 373
  • 160
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 001
Кампари (по Сопранов)   bouquet  bouquet  :bouquet:newsm20.....Страхотна вкусотия!

# 61
  • Мнения: 5 183
Ммммммммм, утре отивам за кори  Hug

# 62
  • Мнения: 3 034
въпреки че млякото ми беше по-малко, а белтъците не станаха на сняг (все още не мога да разбера защо  newsm78), пак стана мнооого вкусничка   bouquet

# 63
  • Мнения: 5 713
Изглежда чудесно. Тъкмо имам пресни кори. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 19
Кампари /по Сопранов/     chef
Правя  за втори път крем питата и цялата къща те благославя!  bouquet

# 65
# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Подходяща ли е за гости, че в събота ми се очертава такава визита?

# 67
  • Мнения: 1 818
Кампари,Браво ! Крем питата ти изглежда невероятно вкусно!  bouquet

# 68
  • Мнения: X
Подходяща ли е за гости, че в събота ми се очертава такава визита?

Морска жено , според мен е подходяща.
Вкусна е, бързо и лесно се приготвя и става голямо количество.Това са много важни фактори при приготвянето на ястия за гости.  Wink
И добре изглежда на външен вид.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Подходяща ли е за гости, че в събота ми се очертава такава визита?

Морска жено , според мен е подходяща.
Вкусна е, бързо и лесно се приготвя и става голямо количество.Това са много важни фактори при приготвянето на ястия за гости.  Wink
И добре изглежда на външен вид.

Добре. Десерта го измислих, да мина сега към по-съществената част... newsm78

# 70
  • под тепетата
  • Мнения: 9 309
Направих , вкусотия голяма!
 Нещо само май сгафих с маслото -като пекох корите, въпреки старателното ми бъркане част от тях останаха слепени. Другият път ще пробвам да ги изпека без масло, да се разлистят хубаво и почти накрая ще го сложа.

# 71
  • Мнения: X

 Нещо само май сгафих с маслото -като пекох корите, въпреки старателното ми бъркане част от тях останаха слепени. Другият път ще пробвам да ги изпека без масло, да се разлистят хубаво и почти накрая ще го сложа.

И без масло става. Laughing
Аз до ден днешен не съм  разбрала защо се слага маслото при положение, че може и без  него. Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 386
Крем-питата е страхотна!А пък и колко бързо става направо не е истина.Благодаря за рецептата и ще ми стане любима!!!!!  smile3525 newsm51smile3525  Само не знам какво ще правиме с талията. smile3511

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Направих , вкусотия голяма!
 Нещо само май сгафих с маслото -като пекох корите, въпреки старателното ми бъркане част от тях останаха слепени. Другият път ще пробвам да ги изпека без масло, да се разлистят хубаво и почти накрая ще го сложа.

И аз така!!! Сега като се размислих, реших, че първо трябвада се разтопи съвсеми  тогава да се напръска отгоре. Но и аз мисля, че без масло ще да е другия път.

Моите гости отложиха визитата, но крем-питата я направих. Peace



# 74
  • Мнения: 590
Направих , вкусотия голяма!
 Нещо само май сгафих с маслото -като пекох корите, въпреки старателното ми бъркане част от тях останаха слепени. Другият път ще пробвам да ги изпека без масло, да се разлистят хубаво и почти накрая ще го сложа.

И аз така ще направя следващия път, защото при мен се получи същото.Иначе е голяма вкусотия, ако престои една нощ става още по вкусна  Whistling.Аз наблегнах повечко на карамела, че го уважаваме в нашата къща Mr. Green
Кампари (по Сопранов), благодаря за рецептата   bouquet
Забравих да го снимам, когато се стих почти нищо не беше останало Blush

Общи условия

Активация на акаунт