Вадите ли...тайно естествено?

  • 4 451
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
А, де! Личи си, че съм небрежна към вещите. Мама каза, че е у тях. Ще я пробвам другия път, като си отида. Wink

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Нямам - беше ми под наем, защото не храня някакви сантименти и не исках да ми се подмята рокля из къщи да се чудя какво да я правя. Красива беше и в момента със сигурност ще мога да се пъхна в нея и да ми стои добре, защото мерките ми не са се променили (е, 1-2 кг нагоре и надолу ми се случват).
Иначе на майка ми роклята редовно подносвах като малка, както и дантелената й рокля от абитуриентския бал - щото като по-голяма нямаше начин да се натъпча в тях, майка ми е била 42кг на сватбата си hahaha

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Моята беше под наем.

Но тъй като за малко да се омъжа преди това /за друг мъж, впоследствие развалих сватбата/ имах сватбена рокля. Живеехме в една кооперация точно на гърба на Шейново и един прекрасен ден реших да се нацибря в нея /така и не я бях обличала от пробата насетне.../ Облякох я и излязох на терасата /идея си нямам защо/ и както си се оглеждам и лигавя изведнъж чувам дюдюкания и подвиквания от родилния - някакви докторчета яко се забавляваха с мен. Умрях от срам  Blush Embarassed

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Моята е малка бяла рокля, не сватбена. До преди да забременея с малкия, я носех през лятото. Скоро не съм се пробвала да я обличам.

# 19
  • Мнения: 4 733
чувам дюдюкания и подвиквания от родилния - някакви докторчета яко се забавляваха с мен. Умрях от срам  Blush Embarassed
Нати Simple Smile Дали са те хванали от момента на опитите да се нацибриш Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати Simple Smile Дали са те хванали от моментана опитите да се нацибриш Laughing

Съдейки от децибелите на подсвиркванията и подвикванията - възможно е... ooooh! Тъй като терасата беше огромна - опасваше цялото жилище, си бях направила нещо като гардеробна на част от нея, та е твърде вероятно...

# 21
  • Мнения: 2 135
Пазя я. Даже с малко чужда помощ успях да я закопчея преди 5-6 месеца. И аз не знам как точно стана след като се омъжих преди 13 години и преди 8 кг. С моята рокля са се омъжвали още 3 дами. И все още са си женени. За разлика от тези на които сме кумували- от 3 вдвойки само едни са още женени. А роклята интересно как е станала от бяла екрю и сега е още по-хубава newsm78

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А роклята интересно как е станала от бяла екрю и сега е още по-хубава newsm78
А! Ей заради това пак съм в тази тема. Някой да знае как се избелва естествена коприна?
П.П. Извинявй, Кас.

# 23
  • Мнения: 2 829
не Sad щото мойта  рокля беше под наем

# 24
  • Мнения: 43
Моята рокля е в гардероба на свекърва ми. Когато и ходя на гости си я поглеждам тайно, но несмея да се пробвам да я облека.
Май няма шанс да се побера в нея.

# 25
  • Мнения: X
И моята рокля беше под наем.
Предполагам, че сега няма да мога да си намъкна д***то в нея, макар че и като се женехме не бях скумрия.

# 26
  • Мнения: X
Хахааа - нацибря до сега не бях чувала. Обогатявам си речника веднага! Mr. Green
Моята е в гардероба, свита на десет ката, обличала съм я веднъж, когато местихме гардероба от едната стая в другата, за да забавлявам дъщеря ми. Тогава подплатата с обръчите и беше, като палатка, позабавлявахме се, но и аз трудно влизам в нея, пък се и ядосвам, защото бях в 4-ия месец на сватбата, което значи, че килограмите, които притежавах преди да се омъжа са мноооого, мноооого далече  Crossing Arms ................и избягвам да се травмирам, опитвайки се да вляза в нея.........ся кат съм понапълняла, дай да взема и да се сбръчкам от яд Naughty

# 27
  • Мнения: 2 249
горната част-бюстието си нося-не е чисто бяло-има сребристо и става за вечерно излизане-а долната част,която беше с обръчи естествено Embarassed скоро видях върху гардероба на майка ми-така и не успя да се изпере от калните петна отдолу(след сватбата бяхме в ДАЛИ и уцелихме някакво мокро парти-целия под беше във вода и сътветно кал- след като си тръгнах-беше доста по-чист-трябваше да си изкам хонора от чистачката Rolling Eyes)

# 28
  • Мнения: 3 423
Не вадя. Никога не се обръщам назад.

# 29
  • Мнения: 459
Остана при майка ми. От сватбата не съм я вадила.

Общи условия

Активация на акаунт