Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 септ. 2007, 10:21 ч.

Статистика

• 99 907
  • 188
  •   2
Отговори
# 180
Здравейте,
От близо седмица сме с нашето слънчице дъщеря ни. Тя е на 1г. и 3 м. и е малък разкош.
Подадени документи през Май, 2016. Вписани в Регистъра от края на Юли, 2016.
Първо предложение малко преди Коледа.
Вкъщи от миналата седмица.

# 181
Здравейте щастливи мами и Честит празник!
Реших да споделя и аз за нашият неуспех до този момент.Вписани сме в регистрите от 05.03.2015 г.Нито едно обаждане до сега.Миналата седмица подновихме документите,за да ни удължат регистрацията.Описали сме-2 до 4 години-даже вече променихме от 1-5,без значение пол,бг произход.Ние сме на 48 и 60 г .Дали да се надяваме изобщо щом  две години не ни потърсиха,не знам.Тежко е това чакане.

# 182
Помислете за вдигане на възрастта и/или промяна на ограничението за бг произход. Успех!

# 183
Здравейте щастливи мами и Честит празник!
Реших да споделя и аз за нашият неуспех до този момент.Вписани сме в регистрите от 05.03.2015 г.Нито едно обаждане до сега.Миналата седмица подновихме документите,за да ни удължат регистрацията.Описали сме-2 до 4 години-даже вече променихме от 1-5,без значение пол,бг произход.Ние сме на 48 и 60 г .Дали да се надяваме изобщо щом  две години не ни потърсиха,не знам.Тежко е това чакане.

Мария, сбъркали сте темата. Тук пишат вече осиновилите мами/татковци. Темата в която можем да дискутираме е "Шеста тема на чакащите."  Заповядайте да обсъждаме.

# 184
Здравейте момичета и аз да се включа в статистиката.

Вписване в регистъра - 26,01,2016г.
Изисквания: дете от 2 до 4 години, с български или турски произход, физически и психически здраво
Промяна на изискванията на 05,01,2017г. - дете от 0 до 7 години, с български или турски произход, физически и психически здраво.
Получени писмо с предложение за Пипи /7г./ - 15,03,2017г.
Първа среща с детето - 18,03,2017г.
Прибиране вкъщи - 12,05,2017г.
Ние забавихме максимално осиновяването за да завърши първи клас.

# 185
Здравейте мами и семейства-осиновители или чакащи да осиновят. По повод седмиците на осиновяването на фондация "Нашите деца" правим разширен репортаж за осиновяването за новините на Канал 3. Темите не са малко, но най-вече - проблеми и притеснения на осиновителите, интеграция на детето/децата и осиновителската тайна. Много ще се радваме ако някоя/няколко от вас се престрашат да застанат пред камера/може и анонимно/, за да кажат мнението си по тези теми. Снимаме този петък /06.09.2017/. Моля коментирайте или пишете съобщение, за да се свържем. И успех и кураж на всички вас тук! Хубав ден!
Ива Милорадова

# 186
Здравейте мами и семейства-осиновители или чакащи да осиновят. По повод седмиците на осиновяването на фондация "Нашите деца" правим разширен репортаж за осиновяването за новините на Канал 3. Темите не са малко, но най-вече - проблеми и притеснения на осиновителите, интеграция на детето/децата и осиновителската тайна. Много ще се радваме ако някоя/няколко от вас се престрашат да застанат пред камера/може и анонимно/, за да кажат мнението си по тези теми. Снимаме този петък /06.09.2017/. Моля коментирайте или пишете съобщение, за да се свържем. И успех и кураж на всички вас тук! Хубав ден!
Ива Милорадова

Сега прочетох този пост и немога да не отбележа некоректното представяне на информацията.
Национални информационни седмици за осиновяването 2017 г. е инициатива на Българска асоциация "Осиновени и осиновители" - БАОО, които тази година провеждат за четвърти пореден път. От този линк може да се запознаете подробно какво се случи през тези 2 седмици - http://baoo-bg.org/category/%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%BE-%D1%81%D0%B … 0%B8%D1%86%D0%B0/

Седмиците на осиновяването не са на фондация "За нашите деца", а фондацията се присъединява към инициативата на БАОО и предлага консултации на кандидат-осиновители и родители, осиновили деца в 4 от всички 15 дни, в които се проведе кампанията.
Моля, ви преди да пишете, проверявайте информацията, която сте получили, защото така поднесена е безкрайно некоректно спрямо целия екип на БАОО.

# 187
Разбрахме за инициативата именно от фондацията за това е написано и така както се знаеше тогава. От самата фондация, по-късно също подчертаха, че инициативата е на асоциацията, а от самата асоциация не получихме кой знае каква информация, защото бяха много заети с организационната дейност. Това беше "информационният повод" по който се захванахме с темата, но репортажа се промени именно заради фактите около това кой какво организира и невъзможността на асоциацията да бъдат снимани. Така или иначе ние не сме рекламирали ничия дейност, а просто търсихме събеседници. И накрая - разказахме за осиновяването, което все пак беше първоначалната ни напълно добронамерена цел.

# 188
Да се запиша и аз в тази тема.
Първоначално вписване в регистъра 26.06.2015. Изисквания 1 или 2 деца до 1,5 години, здраво, без видими ромски черти. Първо предложение февруари 2017 на дете на 1 год. и 3 месеца, отказахме и променихме без ромски произход и възраст до 1 година. Второ предложение на дете на 7 месеца, здраво, но с фамилна обремененост. Включихме в критериите и без фамилна обремененост. Два месеца след подновяване на документите през август 2017 получихме предложение за момченце на 2 месеца. Почти бях сигурна, че ще го вземем, още преди да отидем, само исках да се убедя, че е здраво, като го видяхме вече бяхме сигурно, че това е нашето дете. Първа среща 1,09,2017.Вече почти месец сме заедно - от 18.10.2017

Поради факта, че сме заявили първоначално 1 или 2 деца, социалната ни каза, че няма да ни се прекрати регистрацията. Мисля да променя само, че искаме вече само момиченце и да си оставя регистрацията до юни 2019.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт