Криете ли нещо красавици ?

  • 5 031
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 539
 newsm78 Нищо не крия... всъщност сега се сещам, че не съм му показвала хемороидите си. Но не е късно все още Mr. Green

# 91
  • Мнения: 2 161
Крия,естествено.Не харесвам горната частна краката си,леко са закръгленички.Гледам да акцентирам на коленете и надолу.Харесвам ги там.Никога няма да имам кльощави бедра.

# 92
  • Мнения: 1 477
на съпруг и на лекар всичко се (по)казва

# 93
  • Мнения: 2 161
на съпруг и на лекар всичко се (по)казва
Ако имаш мустак,пред мъжа си ли го махаш?

# 94
  • Мнения: 1 568
В смисъл, че няма какво или че не го намираш за нужно? Mr. Green
Малко стрии

Няма какво  Flutter Много съм суетна и ако имаше за какво, повярвай ми не на прибежки, а на припълзявания щях да се придвижвам към банята...


За съжаление,същата съм Tired
Много е ....абе не е добре,чувствам се тъпо,ама... ooooh!

# 95
  • Мнения: 1 477
на съпруг и на лекар всичко се (по)казва
Ако имаш мустак,пред мъжа си ли го махаш?
за щастие нямам но пак и не е необходимо той да присъства на тези процедури...имам по-интересни неща да му покажа

# 96
  • Мнения: 2 897
на съпруг и на лекар всичко се (по)казва

Дали... Mr. Green

# 97
  • Bapнa
  • Мнения: 762
След като родих много има за криене, ама хич не ми пука - вниманието ми е заето към частите на любимия, че да мисля за моите !  Mr. Green

# 98
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
на съпруг и на лекар всичко се (по)казва

Дали... Mr. Green

Не.

Имаше една приказка, която съм позабравила:

На мъжа малко се показва и много се казва,
На любовника много се показва и малко се казва,
на гинеколога всичко се показва и нищо не се казва,
на психолога нищо не се показва и всичко се казва,
а на шефа всичко се показва и всичко се казва.


Не съм много сигурна, дали я цитирам правилно, но общи линии беше така.

# 99
  • Мнения: 1 568
Аз за мъжът съм чувала ,че трябва да познава жена си само от кръста надолу! tooth

# 100
  • Мнения: 2 161
Аааа,протестирам!Аз имам интерес да се показвам от кръста нагоре и от коленете надолу.

# 101
  • Мнения: 727
Аз за мъжът съм чувала ,че трябва да познава жена си само от кръста надолу! tooth

точно,моята баб така ме съветва...не е нужно да знае всичко Mr. Green,та и по темата не крия нещо конкретно по тялото си,но се старая да изглеждам добре
а дали бих позволила да не разглежда на дневна светлина........НЕ разбира се
Мисля че ако знае всичко за мен няма да му бъда интересна,съдя по себе си....някой неща са си строго лични(като хемароидите Laughing )
Това е Hug

# 102
  • Мнения: 2 673
Не само че не се крия, но много обичам да се показвам на мъжа си. Гъзя се .. Mr. Greenи се фръцкам..Не ме притеснява дневната светлина, мога да се разчекна  Laughingдибидюс дори  Twisted EvilАко нещо искам той да не забелязва е отпуснатото коремче след раждането, но пък май е чаровно  newsm78знам ли..
Най ме притеснява умъртвения ми преден \по-тъмен\ зъб Mr. Green..ама това се променя лесно Whistling

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Крия корема си от себе си даже, не мога да го понасям. Акцентирам на краката и дупето

# 104
  • Мнения: 677
Аааа,протестирам!Аз имам интерес да се показвам от кръста нагоре и от коленете надолу.

Мисля, че имаш фин глезен и големи цици.

Общи условия

Активация на акаунт