Криете ли нещо красавици ?

  • 5 009
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 980
сега дебелея и не се харесвам, но пък половинчо е луд по тумбака  Shocked
мисля, че много се вторачваме в гънки и дипли, които всъщност са много привлекателни и сексапилни в мъжкото око newsm78

# 106
  • Мнения: 677

мисля, че много се вторачваме в гънки и дипли, които всъщност са много привлекателни и сексапилни в мъжкото око newsm78

 Joy  Joy  Joy

# 107
  • Мнения: 2 792
Ако имаш мустак,пред мъжа си ли го махаш?
  Аз съм си го махала е не е точно мустак, но космите на горната устна, жив е още и още е в къщи, знаех си че живея със силен мъж.
  Да родя пред него нямам проблем, нямаше такава възможност на времето.
  Иначе не бих седнала да го занимавам с всичко, много вълнуващи ме теми са му безинтересни и досадни.

# 108
  • Мнения: 2 161
Аааа,протестирам!Аз имам интерес да се показвам от кръста нагоре и от коленете надолу.

Мисля, че имаш фин глезен и големи цици.
Не искам да те лъжа за циците-средна работа са.

# 109
  • Мнения: 3 835
Най ме притеснява умъртвения ми преден \по-тъмен\ зъб Mr. Green..ама това се променя лесно Whistling

Временно, като правите секс, можеш да захапеш едни гащички например. Хем ще ти висят секси от устата, хем ще ти прикриват зъба. Всичко това, ако държиш да се усмихваш по време на секс. Притичвайки до банята, си прикривай устата с ръка.

# 110
  • Мнения: 1 318
Никак не се прикривам - знам си недостатъците (дупето може да е по-малко например), но пред мъжа ми се разхождам както ми падне. По принцип не се прикривам.

# 111
  • Мнения: 105
Когато се чувствам добре, нямам какво да крия още повече от Мъжлето  ... всичко си правим заедно dancing kiss знаем си се  hug

# 112
  • Мнения: 2 577
От мъжа ми нямам никакви задръжки. След раждането много ми се промени структурата - цици, коремче, дупе....
Ама гледам да свиквам, няма време сега за фитнес и итакива екстри, имам звяр в къщата newsm68 newsm44 smile3533 smile3514 smile3534 Banghead

# 113
  • Мнения: 3 835
От мъжа ми нямам никакви задръжки. След раждането много ми се промени структурата - цици, коремче, дупе....
Ама гледам да свиквам, няма време сега за фитнес и итакива екстри, имам звяр в къщата newsm68 newsm44 smile3533 smile3514 smile3534 Banghead

Добре ли си скъпа? Crazy

# 114
  • Мнения: 2 577
От мъжа ми нямам никакви задръжки. След раждането много ми се промени структурата - цици, коремче, дупе....
Ама гледам да свиквам, няма време сега за фитнес и итакива екстри, имам звяр в къщата newsm68 newsm44 smile3533 smile3514 smile3534 Banghead

Добре ли си скъпа? Crazy
Твърдо не!

# 115
  • Мнения: 2 897
Ама гледам да свиквам, няма време сега за фитнес и итакива екстри, имам звяр в къщата newsm68 newsm44 smile3533 smile3514 smile3534 Banghead

Добре ли си скъпа? Crazy
Твърдо не!
Е то с този звяр,дето имате в къщата... не ти е леко ThinkingГолям звяр,предполагам newsm78

# 116
  • Мнения: 2 577
Ама гледам да свиквам, няма време сега за фитнес и итакива екстри, имам звяр в къщата newsm68 newsm44 smile3533 smile3514 smile3534 Banghead

Добре ли си скъпа? Crazy
Твърдо не!
Е то с този звяр,дето имате в къщата... не ти е леко ThinkingГолям звяр,предполагам newsm78
Много е страшно smile3511 smile3514 tantrum tooth Вчера се изкатери по библиотеката почти до тавана - познай аз как се чувствах #2gunfire Много се отклонихме от темата майче Laughing

# 117
  • Мнения: X
След раждането изглеждам много по-добре от преди, като изключим придобилата се еластичност на циците ( което от сутиена не се забелязва Wink) и стриите по корема и бедрата. Мразя ги от дъното на душата си. #Cussing out

# 118
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Какво има да крия от моя мъж?

Той обожава големия ми задник, сладкото коремче и най-вече циците, разбира се. Странно , но след раждането станаха още по-хубави. Въобще не се впечатлява, че някъде имам стрии, дори мисля, че не ги забелязва.

Общи условия

Активация на акаунт