Деца с очни проблеми-3

  • 24 371
  • 384
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 053
Мони *  секрета е прозрачен,нали.Подозирам един лекичък синузит,случва се през слъзните канали, които са в близост със синусите ,да изтича секрет.
Както знаеш синузита го имат трима от двама души,тъй че не е опасно Wink,казано образно-нищо ти няма Grinning,обаче се опитай да не бъркаш с нокът,защото може да стане и жътеникав секрета, ако замърсиш окото,а тогава ще имаме проблем Wink

такаааа, сега започнаха да се подуват очите от доло,
все едно съм попрекалила с алкохола  Crazy
слагах си 10 дена Тобрадекс, ефекта беше временен и сега пак това ( в по малко количество естествено)+подуването сутрин, което по късно изчезва, но ме сърби кожата от вън
трябва май да ида на лекар,какво ще кажеш друже  ooooh!

# 346
  • Мнения: 3 914
Нали ти казах............,когато бях на 10г. започнаха да ми се подуват очите и да се теглят тези секрети,до вечерта се оправях,но отоците започнаха да стават огромни и да ми избива гной в бялото на окото,под конюнктивата.Естествено майка ми изпадна в шок и се почнаха едни пълни изследвания от горе до долу,оказа се тежък синузит,цялото ми лице се пълни със гной по синусите.Изхождайки от моя проблем,предположих че и при теб е така,обаче стигнеш ли до оток си трябва лекар вече Wink.Направи си снимка на главата/ренген/,или може ,ако те е страх,да продължиш Тобрадекса ама в носа Wink и тогава ренгена.Абе хубаво е да се провериш,може да се наложи и вътрешно антибиотик Peace
Успех и ме дръж в течение,друже Hug

# 347
  • Мнения: 4 053
в такъв случай, на какъв лекар да ида  Blush

# 348
  • София
  • Мнения: 5 074
На УНГ отиди, кажи проблема и съмненията си и искай да ти направят изследвания. И аз мисля, че е това, което казва Вики и мама.

# 349
  • Мнения: 4 053
еми, ходих, ма на очен,
и ми каза, че имам или по скоро нямам достатъчно сълза в окото,
и от там идвал секрета,подуването и зачервяването,
изписа ми някакви капки OCU flash на растителна основа,
ма нещо не вярвам да е така  Thinking

# 350
  • Мнения: 3 914
еми, ходих, ма на очен,
и ми каза, че имам или по скоро нямам достатъчно сълза в окото,
и от там идвал секрета,подуването и зачервяването,
изписа ми някакви капки OCU flash на растителна основа,
ма нещо не вярвам да е така  Thinking
И на мен не ми се вярва,иначе никой вече няма достатъчно сълза,особено ако цял ден гледаш в екрана на компютъра,мръсната околна среда и т.н.,в този смисъл,не е лошо да си слагаш изкуствените сълзи,не вредят,даже са полезни за всички нас Peace

# 351
  • Мнения: 4 053
другата седмица ще ида и до Топов,та да видим той какво ще каже  Rolling Eyes

# 352
  • Мнения: 3 914
другата седмица ще ида и до Топов,та да видим той какво ще каже  Rolling Eyes
Абе да ти кажа,тогава когато аз имах подобен проблем,месец и половина бях лекувана с капки за очи ,за някакъв упорит алергичен конюнктивит,естествено и майка ми беше решила ,че проблема е за очен,после обаче решиха ,че нещо не е така и ме пратиха на уролог/тоя за бъбреците така ли беше newsm78/,изкараха ме болна от пиелонефрит,пратиха ме на ехография на бъбреци,ама по ония времена за ехография се чакаше с месеци,та родителите ми ме заведоха при техен познат професор в Плевен,който за ден ме изследва от главата до петите и се оказа накрая............простичък синузит,ама майка ми вече беше пред инфаркт Confused
Последваха два курса физиотерапия/пускаха ми някаквъв апарат, като телефонче, пред синусите ми,не се усещаше/ и край.Та имай го предвид,понякога очите подсказват нещо друго Wink

# 353
  • Мнения: 4 053
ми сигурно си права,
ма аз никога не съм имала синузит,даже не знам какво представлява болката,
ще ида и при личната и тя да ме насочи
бах маа му, какво стана  newsm78

# 354
  • Мнения: 4 053
Вики и майка и, голяма подкрепа си на всички те тук
мерси,че те има    smile3525

# 355
  • Мнения: 3 914
Вики и майка и, голяма подкрепа си на всички те тук

Е стига ся,нали сме си дружки тук,и ние си имаме болежки ако не се подкрепяме.........напрао незнам Laughing

бах маа му, какво стана  newsm78
Ей тоз лаф ми ареса мнооооооо Mr. Green

# 356
  • Мнения: 4 053
Ей тоз лаф ми ареса мнооооооо Mr. Green


 smile3503  това е зор,душо, зор голЕм

# 357
  • Мнения: 3 914
Ей момичета,споделих в седмичната тема на какво се смях днес,ама се попиках от смях,повярвайте ми,обаче останах неразбрана,даже една потребителка ме иронизира,ама нищо де,аз ще си го споделя с вас,щото знам че ние имаме много и то на някой ужасни проблеми,но не забравяме да се смеем и да имаме чувство за хумор,та за туй вижте ей тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235998.0
Особено на 5та страница Joy Joy Joy
Сълзи ми текат още/от смях де/ Hug

# 358
  • Мнения: 4 053
одата е велика,
четях я на прекрасния сега,и двамата се напиках ме от смях,
мерси приятелко за хубаво то начало на деня  Hug

# 359
  • София
  • Мнения: 5 074
Такааааа. Няма ви , не пишете, какво ви стана. Някоя от вас има ли новини от баба ви? Здравка не пише - болна ли е или има някакви проблеми? Ами мецнете нещо да не ви мислим.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт