доволни ли сте от Полижинакс

  • 2 977
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 524
Масово явно се изписва преди раждане, ще докладвам след седмица две дали съм доволна.

# 16
  • Мнения: 393
Изписват го масово при бременност, защото е комбинирано лекарство (каквото и да значи това). Аз исках да ми предпишат нещо алтернативно, защото съм ползвала Полижинакс преди да забремения и кървя от него, но гинеколожката каза, че другите препарати са само за гъбички, а това е с по-широко действие. Изписаха ми го при чиста посявка, като последна подготовка преди раждане.

# 17
  • Мнения: 148
Днес ми го изписаха, дано да съм доволна #Crazy

# 18
При мен полижинакса не подейства през бременноста.Но в момента се лекувам с Цитросепт(извлек от грейфрут),който става и за бременни и съм много доволна-почти ми изчезна бялото течение. PeaceУспех

# 19
  • Мнения: 2 336
При мен подейства/поне така си мисля аз newsm78/, но след седмица ще мога да кажа със сигурност след прегледа при лекаря.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 29
Аз също не съм доволна. Имах течение от години и с нищо не спираше. От това лекарство нямаше никакъв ефект.Накрая се установи,че имам раничка на шийката на матката и след като ми я тушираха, течението почти спря.

# 21
  • Мнения: 171
и аз не съм доволна.След като си сложих всички свещички нямах течение за 2 дена и отново.Но повече няма да си слагам нищо.Ще видим след като родя.

# 22
  • Мнения: 336
 Не, Не и Не  smile3511 smile3511 smile3511 smile3511. Не стига, че таблетките са ОГРОМНИ и слагането е доста неприятно, а и сега отново имам същия проблем и положението е още по - кофти.

# 23
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Не, Не и Не  smile3511 smile3511 smile3511 smile3511. Не стига, че таблетките са ОГРОМНИ и слагането е доста неприятно, а и сега отново имам същия проблем и положението е още по - кофти.

И моето мнение е такова.Чудя се вече какво да правя и къде да ходя...

# 24
  • Мнения: 503
Аз пък съм доволна Wink

# 25
  • Мнения: 148
Днес ми го изписаха, дано да съм доволна #Crazy
Снощи сложих последното, наистина не е много приятно, дано поне да има резултат

# 26
  • Мнения: 133
Не съм доволна - пъен буклук е за мен.  Нищо н направи.Доволна съм от пастата Гиназол  и ощенещо ми бяха изписали (бяха само три хапченца... ама не се сещам)   но...пуста бременност явно си е проблемна с тия гъби и течения.Толкова дълго време бях чистичка,сега Sad
Гинкодактарин е това - много е добро, но мисля че е само за гъбички, ако проблема е по-сериозен не става

# 27
  • Мнения: 100
И на мен ми го бяха исписали по време на бременността. Не бях доволна. Бялото течение си остана Tired
Аз го ползвах в 8м

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Дето не помогна, ами направо се "изливаше" в огромни количества течение, докато слагах. Никакъв ефект, още си го влача...
Изписаха ми го в 6та г.с.

# 29
  • Мнения: 336
    Красе и при мен беше така с "изливането", но предполагам, че това се получава когато таблетката се разтопи и сутрин потича.

Общи условия

Активация на акаунт