а,някой от вас живеят ли заедно със свекито?

  • 5 566
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 951
От както съм се омъжила живея с тях и не се обичаме особенно.
Съчувствам ти.

# 91
  • Мнения: 937
И ние сме със  свеки не мога да се оплача от два месеца гледа детето а аз се върнах на работа, понякога готви и сега ще я води на ясла - аз мисля че човек трябва да се опитва да вижда хубавите неща и да отчита какво прави някой друг за него.

# 92
  • Мнения: 460
И ние сме със  свеки не мога да се оплача от два месеца гледа детето а аз се върнах на работа, понякога готви и сега ще я води на ясла - аз мисля че човек трябва да се опитва да вижда хубавите неща и да отчита какво прави някой друг за него.
newsm10

# 93
  • Мнения: 51
Не сме живяли заедно, но и не бих се навила, ако не е наложително и абсолютно неизбежно.
Тя е такава мърла и мързелана, и многооооооо досадна, може да ти повтаря едно и също до припадък и всеки път ти го съобщава все едно за първи път.
Не може да готви и не чисти, ако знаете един път ми беше пратила чашки за кремкарамел с половината крем останал по чашките, но това са подробности.
Не бих я изтърпяла да ми мизерства по цел ден, и детето няма да може да ми гледа, че я мързи.
Ходим рядко и за по малко, не мога да седя в нейната къща.
Завиждам на тези, които им помагат, мойта баба беше такава домакиня, майка ми беше много доволна...
Той нашта мъжа ми не я понася, че му е майка, та камо ли аз!?

# 94
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Живяхме заедно някога , но не мога да се оплача!Гледаше ми детето , готвеше , ядосваше ме -и аз нея...! JoyСега сме  на 40 км разстояние -супер си е !

# 95
  • Варна
  • Мнения: 5
Живеем заедно, но до месец ще живеем самостоятелно... чудя се дали няма да ми липсват. Свекърва ми и свекър ми си имат свойте недостатъци, но са добри хора.

# 96
  • Мнения: 234
От както съм се омъжила живея с тях и не се обичаме особенно.
Съчувствам ти.


Благодаря за съчувствието.А да знаеш колко много се нуждая от него. Wink
Егати кошмара е все пак.Ей на,вчера се прибирам от работа и уж съм оставила детето да го гледа,че е болно/като тя изяви желание,а не да си взимам болничен/ и какво заварвам-ми тя разтворила навсякъде да става течение,а малката се въргаля по земята.Направо ми се искаше да я  #2gunfire
И ако знаете колко още мога да ви разправям........все такива добрини от нейна страна.  Sick

# 97
  • Мнения: 884
Ако живеехме с някои от родителите дори нямаше да можем да се скараме на спокойствие.
Ами ние живеехме така близо две години и ..не се карахме-мен ме беше срам да се зверя пред други хора. Но после... Embarassedнаваксахме си набързо.После, докато си обзаведем новото жилище, пак живяхме заедно близо година- нямам от какво да се оплача, свекъървата ми е млада и съвременна жена- за рождените ми дни нейните подаръци, ако са дрехи, винаги са най-секси...

# 98
  • Мнения: 234
Що ли и аз не съм попаднала на такова съкровище?  Wink Почвам да се чудя аз ли не си струвам и съм все нагоре със задника. Mr. Green

# 99
  • Мнения: 4 754
Извинявам се за огромния офф, но не се въздържах да попитам. Никът ти " рибок " ли е или " пишок "? Добронамерено ми е питането Embarassed

# 100
  • Мнения: 234
Извинявам се за огромния офф, но не се въздържах да попитам. Никът ти " рибок " ли е или " пишок "? Добронамерено ми е питането Embarassed

Ако е по-благозвучно мога да го поправя на пишок,но не-рибок си е. Joy  Joy  Joy
Не,че нещо ама кой за каквото си мисли ,май. Wink

# 101
  • София
  • Мнения: 62 595
Извинявам се за огромния офф, но не се въздържах да попитам. Никът ти " рибок " ли е или " пишок "? Добронамерено ми е питането Embarassed

Ако е по-благозвучно мога да го поправя на пишок,но не-рибок си е. Joy  Joy  Joy
Не,че нещо ама кой за каквото си мисли ,май. Wink

Вторият вариант ме изненада.  newsm62 smile3501

# 102
  • Мнения: 802
Не !!!
И Слава Богу ! Дано не се налага !
Живеем самостоятелно, отделно от всички роднини . За сега според мен това е идеалния вариант .

# 103
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Ние живеем заедно. В момента си строим жилището и нямам търпение да се махна от тях. Това мисля стига като коментар в какви отношения сме. #2gunfire

# 104
  • Мнения: 148
Да, ужас е това #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт