Още месец или два с малките слънца НОЕМВРИ ще сме у дома

  • 11 183
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 437
Galaxy_25 , аз си купих за раждането само...и да му ги покажа + убийствените джапанки. Иначе и аз си ходя по прашки

# 271
  • Мнения: 884
Ами , ясна си ми, нали ти разгледах снимките-ходи си с прашчици и да не ти пука...Вече писах, преди месец тежах 80 кг,  утре съм на консултация, вече сигурно имам 2-3 кг отгоре, бабешките гащи са ми пръв приятел, не ми обиват отникъде, не ме прищъпват, и най-вече, вижда се, че все пак имам някакво бельо. Щото нали се сещаш, пршките се скриват нейде между сланинките ми и никакви ги няма...Известно време залагах на дантелени плитки боксери, ама взеха нещо много да ми прижулват, и си ходех с крем Здраве в чантата... Blush

# 272
  • Мнения: 37
Galaxy_25 , аз си купих за раждането само...и да му ги покажа + убийствените джапанки. Иначе и аз си ходя по прашки
Дано не те засегнах нещо, не съм разбрала правилно и така :О) хиихихихи

# 273
  • Мнения: 37
Ами , ясна си ми, нали ти разгледах снимките-ходи си с прашчици и да не ти пука...Вече писах, преди месец тежах 80 кг,  утре съм на консултация, вече сигурно имам 2-3 кг отгоре, бабешките гащи са ми пръв приятел, не ми обиват отникъде, не ме прищъпват, и най-вече, вижда се, че все пак имам някакво бельо. Щото нали се сещаш, пршките се скриват нейде между сланинките ми и никакви ги няма...Известно време залагах на дантелени плитки боксери, ама взеха нещо много да ми прижулват, и си ходех с крем Здраве в чантата... Blush
Сладураната ми тя Simple Smile много смях с вас, еййййййййййй, ама добре че ви има в тоя форум, чееее.
Няма значение кой колко тежи,аз като не съм качила много и си изглеждам почти както прееди (към днешна дата съм +7 кг), че кво виж как за нищо не ставам, не ми върви в момента в любовта,споко и атакувайте вечер мъжете си.

# 274
  • Мнения: 884
Аз пък си скрих надълбоко лигнина-мисля, че ще се отврати. Вероятно мъжете не се замислят какво са ползвали жените преди да бъдат създадени копринените дамски превръзки-с крилца и ароматизирани. Балата с лигнин, която си купих за родилното-това наистина би му взело страха, още повече ,че е свързано с кръв и болка. Забелязали ли сте мъжете как се гипсират при вида на открита кървяща рана например?

# 275
  • Мнения: 3 416
Добре сте отчели с писане то днеска,аз сега се прибрам за малко,щях уж за кръв да ходя,ама нали се омотах до късно и..само през УНГ кабинета минах. За тия разкъсвания и шиене..не ги ща,нито епизиотомия,нито аз да се късам не ща Crossing Arms Уж ме е страх от секциото,ама се настроих за него,пък и това нон стоп шашкане със спина бифида..,аи другия момент-колкто и да ви шият,то ще е предимно отвън,ама при смъкнато влагалище ниакви шевове не помагаи не знам коя от вас беше казала,ама моми няма да станем Joy квото и дае-ще сме си вечераждали жени.
Подлоганче-просто обяснен модерното наименовние на протектор за матраче или дюшече.
Ох,спи ми се кръвното ми е паднало пък сега,ама се поразходих,показах на мама количката,че реши тя да я купи и сед като мъжо се върне с колата бегом към магазина и к-та за кошара ще си вземем,тъй,че и аз мисля снимкии да кача после.Количката ще е Чиполино-Венеция,сега ще погледна за линк.
За секса-желание бол,ама като все ми тежи нещо и ми е неудобна вскя поза и даже не мога да дишам нормално,къв секс Tiredпък и мъжо не се натиска особено,даже след последния път неми се и мисли като ми каза,че съм станала "по-пухкава и нещо му опирало" Shocked

# 276
  • София
  • Мнения: 2 846
Аз въобще си носех гримове в родилния дом. Всеки Божи ден сутрин съм се гримирала. Mr. Green За изписването - все още не ми ставаха готините дрехи, та си бях с бремелински, но иначе се бях нагласила и намазала! Grinning

# 277
  • Мнения: 3 416
http://www.chipolino.com/ ,e тука е модела Венеция
за изписването точно снощи си мислех,че нямам нищо,ама нищо за надолу ooooh!Не ща дънки за бремемни,а другите няма да ми стават още,аз като гледам не случайно ме болят костите навсякъде,поразширила съм се....гримове е ясно,че ще си нося Mr. GreenМакра свекито като гледаше списъка и видя да пише за гримове-какво било това,то хич нямало да ми бъде до гримове,аз съм щяла да раждам ли,на ревю ли съм щяла да ходя,то аз съм си била такава,все това ме вълнувало....

# 278
  • Мнения: 14
  LaughingTIHA VODA аз като си купувах лигнина и там други мтериали за болницата , моят мъж беше с мене и остана същисан , той изобщо не знаеше какво е предназначението на това "огромно нещо".
  Diana T  , то и аз моя го гоня напоследък и го причаквам за любов да правим , а той малко като че се дърпа.  Сега обаче нали ме взеха в болница за контракции и ми забраниха всякакъв секс , та не го закачам много много. Пък той ми вика : "ето виждаш ли......аз като ти говоря " Laughing Laughing
  Madchen радвам се , че са ти казали , че си по-добре!  
 Ще се държим , няма страшно. В този форум искам всички да се сдобият с прекрасни бебчета , когато им дойде времето.

# 279
  • Мнения: 1 546
Хубави теми, дами, браво! Mr. Green Тази за секса най ми допада! Grinning

Galaxy_25, с теб съм, мацко! И ние сме я позакъсали сексуално Embarassed ПО едно време милото имаше мераци - аз пък хич, сега обратно - аз съм навита, той, обаче, явно се шашка от корема и неще. Confused Моята кума ме успокоява - няма страшно, за 14 февруари ще правите секс  Laughing

Сладур, тази количка тежи 16 кг!!! Пуки-то не е ли по-добрия вариант?

Аз поизостанах с покупките...креватчето ни още не е готово, нищичко не съм вземала за болницата...мисля да мине и тази седмица и от другата малко по-сериозно да го давам.

# 280
  • Мнения: 3 416
бе на "живо" количката не тежи толкова,лекичка ми се вижда,а пък и Пуки нямат засега.

# 281
  • Мнения: 1 546
бе на "живо" количката не тежи толкова,лекичка ми се вижда,а пък и Пуки нямат засега.

Ти си преценяваш най-добре. Wink В Търново, с тези баири и разбити тротоари и липса на такива...килограмите на количката за мен ще са един от водещите критерии.

Сега пак чета за това спане- по гръб или на страни...И не разбирам защо риска от задушаване, ако бебето е настрани е по-голям?? newsm78

# 282
  • София
  • Мнения: 2 846
В родилния дом ги дават обърнати настрани. Аз лично сменях страните всеки път, когато слагах Ивето да легне.

# 283
  • Варна
  • Мнения: 208
къде е Дес да пуска нова темичка  Thinking

май Данчето от нашите мами има рожден ден - та  newsm59 и ноември   здраво   ylinfant а от  мъжо  luvbed.

# 284
  • Мнения: 2 126
къде е Дес да пуска нова темичка  Thinking
Тука е, тука е Grinning

Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт