Хубав ресторант с хубав детски кът?- София

  • 170 267
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 144
  На сайта на BESO,не видях снимки или инфо за детски кът?

Тук пише, вторият абзац  Peace
Снимки не видях и аз..
  Благодаря,ще чакаме отзиви от тези,които са го посетили.
ако говориме за детският кът на Бесо на Тодор Александров- ами той беше отвън, срещу заведението. Даже мисля че не се води към тях а е отделно. Това ли е?
Не е ли на Тодор Каблешков?

# 691
  • София
  • Мнения: 15 220
"Каблешков" е.  Peace

# 692
  • София
  • Мнения: 15 220
посетихме р-т Фиоре,близо до Арена Запад. Наистина се пуши нявсякъде /то не е и кой знае колко голямо/. Клубчето им е хубаво и ново, приветливи какички, ....... Но храната им не става- безвкусно ми беше. Не бих отишла пак предимно заради това че се пуши навсякъде и заради храната.

Подписвам се под това.
Минус е и бавната работа в кухнята.

И за да не е само минуси.... Управителят на ресторанта и една дама, която вероятно ръководеше нещата в детския кът, бяха изключително любезни.
Сервираха пицата на сина ми в детския кът - там има масички и децата могат да се хранят.



# 693
  • Мнения: 10 612
Mного интересно - ние бяхме във Фиоре преди десетина дни. Хапнахме гръцка салата, салата с козе сирене, пица, пиле по милански и май пиле камембер и всичко беше изключително прясно и вкусно.
Любезно обслужване и с нормална скорост.

Минус е пушенето, както и условията за празнуване на детско парти.

# 694
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
  На сайта на BESO,не видях снимки или инфо за детски кът?

Тук пише, вторият абзац  Peace
Снимки не видях и аз..
  Благодаря,ще чакаме отзиви от тези,които са го посетили.
ако говориме за детският кът на Бесо на Тодор Александров- ами той беше отвън, срещу заведението. Даже мисля че не се води към тях а е отделно. Това ли е?
Не е ли на Тодор Каблешков?

Да, на Каблешков е  Peace Ако някой е ходил наскоро, нека се включи по темата. Защото и мойто инфо е от лятото  Mr. Green Вътре няма, така ли?!

# 695
  • София
  • Мнения: 864
м дам. объркала съм се. Тодор Каблешков е.

# 696
  • Мнения: 7 111
Ниагара на "Симеон". Въпреки, че няма забавления през зимния сезон, мястото е добро.
Недостатък - няма зона за непушачи. Все пак с добрата вентилация неутрализират дефекта.

# 697
  • Мнения: 7 947
Детски кът имат ли?

# 698
  • Мнения: 7 111
Не и в затворената част. През лятото може би.

# 699
  • Мнения: 3 993
Не съм редовен посетител на "Ниагара" на ул. Симеон, но все пак съм ходила няколко пъти, предимно в хубаво време, навън в градината. Никъде не съм видяла подобие на детски кът, но може да са разместили нещо и да са устроили такъв.  newsm78
Рони, какво имаш предвид с "през лятото може би"? Или има, или няма детски кът.

# 700
  • Мнения: 7 111
За първи път стъпих там. Дворът беше разчистен по зимно му. Затова не знам как е в летния сезон.  Peace Може да има, може и да няма.

# 701
  • Мнения: 9 144
Няма детски кът в нито една от двете Ниагари!

# 702
  • Мнения: 3 993
Е, значи нищо не се е променило в Ниагара. За миг се бях обнадеждила, че един хубав ресторант може да е минал в категорията "хубав ресторант с детски кът".  Simple Smile

# 703
  • Мнения: 7 947
Абе и ние ходим лятото, защото ни е близо - и се учудих - къде ли са го свряли тоя кът, че да не видя. Иначе - ресторанти с градина - бол  Wink

# 704
  • Мнения: 2 452
  Тук,в градината има детски кът.(пързалка,пясъчник,вадят играчки)       http://www.mehanamiraj.com/menu.html  

Общи условия

Активация на акаунт