Хубав ресторант с хубав детски кът?- София

  • 170 260
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 144
 Тук,в градината има детски кът.(пързалка,пясъчник,вадят играчки)       http://www.mehanamiraj.com/menu.html  

Като се има предвид историческата значимост на мястото  #2gunfire
и отбелязвайки, че това беше кварталния ресторант на детството ми,  Flutter
бих го посетила с интерес, когато се затопли времето.

# 706
  • Мнения: 2 450
  +това и филмът "Лора от сутрин до вечер"има кадри снимани там....

# 707
  • Мнения: 9 144
Само ще се постарая да пропусна живата музика  hahaha

# 708
  • София
  • Мнения: 1 262
Често посещаваме "Миражъ" през лятото и имам много позитивни впечатления.
Само е важно да се уредите с маса с пряк изглед към детския кът  Peace
Досега не съм попадала на жива музика там, явно е само в определени дни  newsm78

# 709
  • Мнения: 937
Здравейте,
вие сте точните хора от които да искам съвет - от всички ресторанти в София с детски кът, кой е подходящ за сватба през лятото?
Може с градина и външен детски кът, може и просторен с вътрешен кът.
Ако някой от вас даде съвет ще записвам и почва обикалянето.
Благодаря ви предварително!

# 710
  • Мнения: 1 982
Първата ми мисъл, след като прочетох поста ти, беше "FACE". Не знам дали вече имат сайт - намира се в Горна баня и на мен с тези шатри в градината ми се струва чудесен. Детският кът е вътре.
Не съм ходила от лятото, обаче...Може и да има някакви промени...
Не знам в този, който последно се обсъжда, "Миражъ" какво е положението...не съм била, но ако има голяма градина, защо не?! Там, разбирам, че детският кът е външен.
Важно е и колко човека ще е сватбата

# 711
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Първата ми мисъл, след като прочетох поста ти, беше "FACE". Не знам дали вече имат сайт - намира се в Горна баня и на мен с тези шатри в градината ми се струва чудесен. Детският кът е вътре.
Не съм ходила от лятото, обаче...Може и да има някакви промени...
Не знам в този, който последно се обсъжда, "Миражъ" какво е положението...не съм била, но ако има голяма градина, защо не?! Там, разбирам, че детският кът е външен.
Важно е и колко човека ще е сватбата

Имат  Peace

# 712
  • Мнения: 1 982

Браво на тях...бяха много нелегални, иначе...Аз не успях да отворя твоя линк, затова да пробвам с друг: FACE

# 713
  • Мнения: 24
Добър ден!
Ние само започваме да ходим по ресторанти в София (преди 2 седмици се преместихме от Москва:)), обаче вече имам къкво да кажа))))

Ресторант "Червената къща" (споменаха го вече). Ние много го харесваме с моя мъж: обслужване, храна, вино,а децата много харесаха детски кът! Направа не искаха да си тръгват, дъщеря (на 6г) пита, когда още ще отидем там. Е да, может би е скъпичко малко, ама за мен ресторант не може да има низки цени. Щом отиваш на ресторант, бъди готов към това!
И за Сити центр в Лозенец, за детски кът на 3 этаж, където може и рожден ден да празднуваш. Самия детски кът хубав, интересен, деца до 2г и 7мес само с придружител. 30 мин струват 4лв, 1 час - 6 лв (май така е). За родители - малко място да си пийнешь кафе.
До него има............ммм...как се нарича - да се катериш горе по стена, на едно въже те държат. Дъщеря ми хареса това много, 4лв струва.

Сега в планове е Спаго на Св.Наум (тъкмо е до Руското училище, където ще записваме нашата хубавица)))))

# 714
  • Мнения: 24
а, още забравих, до Happy на ул.Богатица в Лозенец има Еверленд, голямя детска забавачка, за родители кафене. Не сме ходили още там, само влязохме да разгледаме

# 715
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте,
вие сте точните хора от които да искам съвет - от всички ресторанти в София с детски кът, кой е подходящ за сватба през лятото?
Може с градина и външен детски кът, може и просторен с вътрешен кът.
Ако някой от вас даде съвет ще записвам и почва обикалянето.
Благодаря ви предварително!

Beso и Face са тези, за които се сещам.
В Бесо ходим редовно, за мен там менюто е малко бедно - има доста префърцунени неща и доста рибни, но като цяло няма нищо, с което да се наядеш. Детски кът има само вън. лятото беше 4 лв на час. Но е много красиво - вътре и вън.

# 716
  • Мнения: 295
Моята препоръка за сватба на открито е ресторант "507" в кв.Симеоново-Драгалевци Peace

# 717
  • Мнения: 2 450
има една пицария в Бояна - почти до Боянската църква е. Казва се La cucina casalunga ( може да съм изписала грешно името). Много е приятна. Имат детски кът точно до мястото за непушачи. Ние сме много доволни. Мисля, че става и за по-малки деца. Всеки път, когато сме ходили там има поне още няколко деца.
  Благодаря за идеята,посетихме го - La Cucina Casalinga(Бояна,пл."Оборище") и сме доволни от обслужването и храната.Бяхме в нестандартно време,така че бе спокойно.Детският кът е миниатюрен,но върши чудесна работа,като се нахранят дечковците,поне кафето да изпиеш на спокойствие!

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 10:16 от Roo Roo

# 718
  • Мнения: 3
През уикенда ходих в пицария Буено в Дианабад, след като прочетох за нея тук. Детският кът наистина е много приятен и ми даде възможност за малко сладки приказки по женски. Да се надяваме, че ще има още повече места, защото просто не се издържа само вкъщи в този студ  Sunglasses

# 719
  • Мнения: 2 450
През уикенда ходих в пицария Буено в Дианабад, след като прочетох за нея тук. Детският кът наистина е много приятен и ми даде възможност за малко сладки приказки по женски. Да се надяваме, че ще има още повече места, защото просто не се издържа само вкъщи в този студ  Sunglasses
  Да те попитам-детският кът в самата пицария ли е? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт