Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 28 (17.09-24.09)

  • 32 587
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 2 558
еееее, много са яки  Joy

# 707
  • Мнения: 13 512
еееее, много са яки  Joy
но не се доставят до България.Или поне така беше преди няколко месеца

# 708
# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Ееее, че това е най-обсъжданата ларедутска стока във всички предишни теми Simple Smile

# 710
  • Мнения: 198
как да намеря играчките?искам да ги разгледам,но нещо не мога да стигна до тях.  Cry

# 711
  • Мнения: 5 790
как да намеря играчките?искам да ги разгледам,но нещо не мога да стигна до тях.  Cry

http://www.laredoute.fr/achat-enfant-jouets.aspx?categoryid=22935404 - Заповядай!

# 712
  • Мнения: 13 512
как да намеря играчките?искам да ги разгледам,но нещо не мога да стигна до тях.  Cry
http://www.laredoute.fr/achat-image-son-micro-et-jeux-jouets.asp … tegoryid=26707674

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Снощи пуснах една поръчка, но в статуса на поръчката ми излиза non factures   т.е. не са дръпнали парите  newsm78 Досега веднъж е ставало така, но след 2 часа дръпнаха парите, а сега какво да правя  Thinking

# 714
  • Мнения: 282
И при мен снощната поръчка си стои с този надпис, но парите са дръпнати веднага след като я пуснах.
При предишната ми поръчка надписа се промени чак след два дни.
Неделя е, може да си почиват днес хората, а и сайта има технически проблеми около промяната.

# 715
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Здравейте,
под едната стока в кошницата ми излиза този текст:
"Vous ne pouvez pas commander cet article pour votre commande. Merci de le supprimer de votre panier"

може ли д ами помогнете с превода
Благодаря

# 716
  • Мнения: 4 202
Снощи пуснах една поръчка, но в статуса на поръчката ми излиза non factures   т.е. не са дръпнали парите  newsm78 Досега веднъж е ставало така, но след 2 часа дръпнаха парите, а сега какво да правя  Thinking


И аз веднъж се бях притеснила, че този надпис ми стоя доста дълго в статуса, но в крайна сметка след ден-ден и нещо го смениха, дано и при теб е само забавяне  Wink

# 717
  • Мнения: 1 178
 CryАЗ да се оплача: оферта 27022, вече не мога да я ползвам, а вчера можех!  #Cussing out

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Снощи пуснах една поръчка, но в статуса на поръчката ми излиза non factures   т.е. не са дръпнали парите  newsm78 Досега веднъж е ставало така, но след 2 часа дръпнаха парите, а сега какво да правя  Thinking


И аз веднъж се бях притеснила, че този надпис ми стоя доста дълго в статуса, но в крайна сметка след ден-ден и нещо го смениха, дано и при теб е само забавяне  Wink

Мерси   bouquet
А бяха ли ти дръпнали парите, защото при мен не са

Последна редакция: нд, 23 сеп 2007, 19:21 от змейковица

# 719
  • Мнения: 4 202

Мерси   bouquet
А бяха ли ти дръпнали парите, защото при мен не са

Ами аз не следя кога ми дърпат парите, но получавам смс почти веднага, че са блокирани. Има разлика.
Скоро проверявах в банката дали сами дръпнати парите от една поръчка, беше минала седмица и все още не бяха дръпнати, но са заявени.
Не мога точно да го обясня, но блокират парите, те се виждат, че са в сметката,но не могат да се използват, аз така си го обяснявам, малко дебилската  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт