Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 28 (17.09-24.09)

  • 32 589
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 559
Здравейте,
под едната стока в кошницата ми излиза този текст:
"Vous ne pouvez pas commander cet article pour votre commande. Merci de le supprimer de votre panier"

може ли д ами помогнете с превода
Благодаря
НЕ МОЖЕШ ДА ПОРЪЧАШ ТОЗИ АРТИКУЛ. ТРЯБВА ДА СИ ГО ИЗВАДИШ ОТ КОШНИЦАТА, ЗА КОЕТО ТИ БЛАГОДАРЯТ. Grinning

# 721
  • Мнения: 2 241
И аз получих офертата с 20 евро отстъпка при пазаруване за 60 евро.

Какво им стана на тези хора, няколко месеца нищо, а сега като ни засипаха с оферти, не можем да сварим коя по напред да ползваме Laughing

# 722
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Момичета какво ще кажете да пускаме от време на време по някой линк с изгодни предложения? Ето например това:
http://www.laredoute.fr/vente-lit-balancelle-et-mobile-fisher-pr … e&pagesize=16

 Hug

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Танче,цената е само за леглото

# 724
  • Русе
  • Мнения: 1 302
И аз получих офертата с 20 евро отстъпка при пазаруване за 60 евро.

Какво им стана на тези хора, няколко месеца нищо, а сега като ни засипаха с оферти, не можем да сварим коя по напред да ползваме Laughing

Пазаруване за 60 евро, ама от колекция Automne-Hiver 2007 и то без червени, зелени и незнам още какви цени. Че то изобщо има ли артикули отговарящи на тези изисквания, аз виждам само Automne-Hiver 07-08 дали е същото?  newsm78

# 725
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Танче,цената е само за леглото

А бе знам, ама в България гледах на Фишер Прайс подобно легло за 54 лева  #Crazy.

# 726
  • Мнения: 537
Какъв е комплекта пътни чанти към оферта VOUS, не съм я получавала, но пък ми действа. 

# 727
  • Мнения: 2 085
Какъв е комплекта пътни чанти към оферта VOUS, не съм я получавала, но пък ми действа. 
май никой не знае какво е точно, според мен е само сак

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Мацки,трябва ми помощ за английски Praynig

# 729
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Мацки,трябва ми помощ за английски Praynig
Казвай ако мога да помагам

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
yes to combined postage and i am not too sure i wouldnt like to promise a price just incase 4 was'nt won...but i promise i will keep it as low as possible just charge you what i am charged
thanks

# 731
  • София
  • Мнения: 6 559
yes to combined postage and i am not too sure i wouldnt like to promise a price just incase 4 was'nt won...but i promise i will keep it as low as possible just charge you what i am charged
thanks
Crazy Crazy Crazy  това някое франсе ли се е пробвало да го пише на английски. аз лично не мога да го преведа смислено

# 732
  • пловдив
  • Мнения: 398
Някой да е поръчвал някое от якетата,моля за отзиви

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6527060& … ue&ksource=-1                   http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3987310& … ue&ksource=-1 не в тези цветове разбира се Thinking

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 404
Момичета, сигурно вече е обсъждано, но съм пропуснала, ако е така. Какво е кафявото сако от офертата?

# 734
  • Русе
  • Мнения: 1 302
yes to combined postage and i am not too sure i wouldnt like to promise a price just incase 4 was'nt won...but i promise i will keep it as low as possible just charge you what i am charged
thanks

.
Ще ти пази "нещото" колкото е възможно по-дълго, но трябва да платиш, колкото е определено. Горе-долу така успявам да го преведа  Thinking...

Общи условия

Активация на акаунт