Малка или голяма чанта?

  • 4 444
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 498
Определено предпочитам голяма,в малката нищо не мога да побера.

# 31
  • Мнения: 2 609
Предпочитам големи, но като гледам, повечето от моите са по- скоро средни. Rolling Eyes

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Определено предпочитам голяма,в малката нищо не мога да побера.
Peace
 а ми се налага толкова много неща да нося!

# 33
  • София
  • Мнения: 7 798
Обожавам големите чанти.   Peace

# 34
  • Мнения: 647
Голяма. Стига да не си висока 1.49 м Mr. GreenЗащото тогава изглежда , че чантата носи теб , а не ти нея!

# 35
  • Мнения: 4 621
Предпочитам голяма, а и модата е такава.
Peace

# 36
  • Мнения: 2 309
Слабо ме интересува модата. В момента съм с много малка с дълга дръжка, колкото да си сложа телефона и портмонето, много ми е удобна при търчането след детето. Когато съм по работа обаче нося голяма, ама много голяма, имам си една любима от 3-4 години черна на Саламъндър, в нея има място за всичко.

# 37
  • Мнения: 5 362
Предпочитам голяма Peace

# 38
  • Мнения: 2 926
голяма  Peace
Нямам нито една малка чанта.

# 39
  • Мнения: 3 050
Имам и големи и малки чанти, но повече преобладават големите. Peace Peace

# 40
  • Мнения: 765
Харесвам чанти с форма , красиви , все едно малки или големи . Имам повече големи , заради удобството , не толкова заради красотата , мисля че малките и средно големите са по красиви   .Ето малко тенденции .
http://www.vogue.fr/mode/lookbooks/sacs/anse-0,1300,1236,1117-5510_page1.htm

# 41
  • Мнения: 880
Предпочитам малките до средно големи чанти.Много по-красиви и елегантни са.Устройват ме перфектно,тъй като мразя да нося много багаж,а така просто нямам друг избор Laughing Всичко,което ми е от първа необходимост се побира вътре,без другото мога да мина Simple Smile.Харесват ми моделите на шанел като този например: http://handbags.joolo.com/chanelhandbags/black-chanel-handbags.html (имам такава,не на шанел,обаче Wink Иначе за зимата си купих две малки чанти-една черна кожена и една сива по-спортна от дънков плат.

# 42
  • Мнения: 447
Предпочитам голяма  Wink

# 43
  • Мнения: 992
Голяма  Peace
Да побира всичко необходимо.

# 44
  • Мнения: 27
Голяма  newsm10
Побира и малко и много.Мен ми се е случвало да ми се подиграват че била като пазарска чанта но после чувам само "Я прибери това, я сложи онова" Много са практични  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт