Малка или голяма чанта?

  • 4 449
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 201
Аз не харесвам нито много малки, нито много големи чанти ... някъде посредата намирам истината аз  Grinning
PeaceЕто такива харесвам и аз!

# 46
  • София
  • Мнения: 421
На вълна големи съм.Омръзна ми да нося допълнителни пликчета.Сега мога да събера хляб и две кисели млека Simple Smile .
Новата ми чанта е до-о-ста голяма - 50/30 см.Избирах  я  доста време.Взимах различни размери чанти и се оглеждах.Все не можех да се реша да я купя,докато продавачката не ми предложи да и сложат допълнително копче и сега имам модел който става и на средно голяма чанта. Две в едно.
Колко и трябва на една жена  да е щастлива Simple Smile .

# 47
  • софия
  • Мнения: 163
И аз давам глас за големите чанти  Peace Винаги имам с какво да ги запълня, че и не ми стига понякога. Мисля да си купя за зимния сезон една нова, голяма чанта  Wink

# 48
  • Мнения: 5 475
Предпочитам голяма  Wink

# 49
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Голяма,имам няколко малки и почти не ми влизат в употреба защото не мога да си събера атрибутите! Wink

# 50
  • Мнения: 5 317
Аз съм за малките.

# 51
  • Мнения: 13 512
На мода са големите и в гардероба ми има самоп такива. Никога не съм носила малки 4анти- не са ми удобни.

# 52
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Peace
Някоя ефектна голяма торба ми върши идеална работа. Simple Smile
Много харесвам и малките чантички и поседния път се изкуших да си купя малка, НО не ми се побира богажа.  Sick

# 53
  • Варна
  • Мнения: 563
И аз давам глас за големите чанти  Peace Винаги имам с какво да ги запълня, че и не ми стига понякога.

и аз съм така  Peace

# 54
  • Мнения: 111
Според мен зависи от ежедневието ти. Аз предпочитам голяма.

# 55
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Предпочитам голяма  Wink

Peace

# 56
  • Мнения: 6 904
Без значение от тенденциите винаги ходя с малки чанти. Големите не ми харесват изобщо. Това са последните чанти, които си купих:
http://i28.photobucket.com/albums/c202/lizzy_ms/DSC00918.jpg
И трите си ги харесвам много.

# 57
  • Мнения: 2 132
Малка. Имам доста малки и всичко събирам в тях , а другите все ми се чудят как побирам толкова неща  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 9 977
Предпочитам малките до средно големи чанти.Много по-красиви и елегантни са.Устройват ме перфектно,тъй като мразя да нося много багаж,а така просто нямам друг избор Laughing Всичко,което ми е от първа необходимост се побира вътре,без другото мога да мина Simple Smile

Това е и моето виждане. Не обичам твърде големите чанти, ако не са пълни висят, ако са пълни, са много тежки.

# 59
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
гласувам за голяма   Peace

Общи условия

Активация на акаунт