За рекламата на Кока-Кола!!!

  • 9 198
  • 217
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 460
много е гадна тази реклама!имам чавството ,че по скоро се рекламират човешките недъзи,отколкото напитката!напрово ми е гадно да я гледам!ужас! Close

# 46
  • Мнения: 3 405
Нормално е различните хора да възприемат рекламата различно.  Нали не пеем в хор.  Grinning

# 47
  • Мнения: 6 998
Аз също обикновено харесвам техните, но тази ме дразни. Естетически ми бъркат в здравето тези...неща, които се получават. Crazy

# 48
  • Мнения: 3 521
На мен ми харесва - има идея, хубава музика, лИбоФ в края Laughing

# 49
  • Мнения: 3 423
Пий Кока кола и глей кво става с тебе.
Което е много по-логично от мисълта "Всички пият Кока Кола."

Целта е не всички да пият Кока-Кола! Ясно е,
че който не е пропил до 20-ата си годишнина,
няма да стане фен на напитката и по-късно...
С първото изречение си по-близо до целта.

# 50
  • Мнения: 1 233
Но оная с аплодисментите на Кока- Кола ми е най-любима евър.
И на мен Mr. GreenА по повод на другата - аз не я харесвам, но дъщеря ми се напикава от смях като я гледа, танцува, крещи...

# 51
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз я възприемам така: няма значение кой какъв е (как изглежда), всички пием Кока-Кола.
А аз - като споделяне, емпатия, общуване  Simple Smile Страхотна реклама.

Малката ми дъщеря мисли като Анджи - Виж, мамо, даже пилето пие Кока-Кола.
Голямата - като Дона: Не, Васи, показват, че даже и с пилето може да си разделиш Колата...
Харесвам рекламата.

# 52
  • София
  • Мнения: 7 203
Май само аз ще изляза на по-различно мнение  Laughing
Напоследък всички реклами на кока кола (и на другите им продукти) не ми харесват.
Конкретно тази е безкрайно неестетична, и поне докато не прочетох тук разни мнения, не направих асоциация с "толерантност" към различните или нещо от този род. Според мен идеята е колко е готино да си "freak" и "не ми пука от останалите". На мен поне така ми изглежда. Ама аз не съм тийнейджър и не попадам в таргет групата
Напоследък единствената реклама, която ме впечатли, е един плакат за тенис турнир, чийто спонсор е Тойота, и логото им с елипсите беше изобразено с три ракети в различен ракурс. Много мисъл и много естетско.

# 53
  • Мнения: 3 622
Винаги са ми харесвали рекламите на Кока - Кола /и най вече Коледните/, но точно тази не ми допада

# 54
  • Мнения: 4 586

За едно нещо сме на едно мнение, че рекламата не е сива.
Различава се от другите. Запомняща се. Което е целта.
Кой какво вижда, зависи от душевния мир, от сезона, моментното настроение.
Различните хора различно потдават на реклама. Съпругата ми например
залита яко. Не бих се учудил, ако съм изпран с Бонукс аутомат. Това, което
дава някаква реална представа за продукта са технически условия, сертификат за качество, инструкция за експлоатация, гаранционна карта.
Рекламата не значи нищо. Само да знаеш, че има такова нещо.
Шаумпикс - една от първите реклами в БГ, се оказа разредено с вода веро.
Нито лютеница, нито боя за обувки от килим изпира. Убедих се.  Joy

# 55
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
рекламата ми харесва и музиката ми харесва, кока-кола не пия...но пък, когато ТВ-то е включено  , а аз правя нещо друго, спирам за да изгледам рекламата ... готина е...
И аз така.

# 56
Маркетинговият отдел на Кока-Кола си е свършил чудесно работата. Независимо дали ви харесва или не - всички обсъждате тази реклама. Видяли сте я, не е поредната минала покрай погледа/слуха.

# 57
  • Мнения: 8 999
Добре, че се пусна тази тема, та  да успея да схвана посланието на рекламата.
За мен по принцип "рекламна пауза" означава няколко минути, в които можеш да се изпикаеш, да си сипеш още една бири и да си изхвърлиш пепелника, без да изгубиш ценен кадър от някой интересен филм или друго предаване, което следиш.
Ако се налага да се напрягам, за да вникна в многоплановостта на някоя реклама, изобщо я игнорирам. Не й помня нито музиката, нито персонажите, нито продукта, който рекламира.

# 58
  • Мнения: 3 405
Напоследък много харесвам рекламите на Пежо.
Ето една: http://www.vbox7.com/play:b6269378

# 59
  • Мнения: 4 841
За мен по принцип "рекламна пауза" означава няколко минути, в които можеш да се изпикаеш

 Laughing да, основно за това използвам рекламните паузи, или да си нагледам манджата или пералнята докъде са стигнали  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт