За рекламата на Кока-Кола!!!

  • 9 212
  • 217
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Отново убиха рибата с реклама. Самата реклама е супер. И идеята е чудесна и изпълнението. Страхотна е. Предната реклама, която много ми хареса беше на Кока-Кола лайт и аплодисментите. И двете са с послание, замисъл и новаторско изпълнение.
http://www.vbox7.com/play:b0c59afd
Тази реклама е страшно мотивираща.

# 61
  • Мнения: 7 128
Рекламата е невероятно смислена.  Peace

# 62
  • Мнения: 375
Харесва ми, идейна е!  Party Не знам коя им е рекламната агенция която ползват, ама повечето от рекламите им са трепач  Flutter

# 63
  • Мнения: 8 999
Дам, толкова смислена, многопластова, носеща толкова послания! Очаквам да я включат, ако не за университетите, то поне в изпитните теми по литература след седми клас. Достоевски ряпа да яде!

# 64
  • Мнения: 3 405
Дам, толкова смислена, многопластова, носеща толкова послания! Очаквам да я включат, ако не за университетите, то поне в изпитните теми по литература след седми клас. Достоевски ряпа да яде!

Амин!  Wink

# 65
  • Мнения: 1 668
Отново убиха рибата с реклама. Самата реклама е супер. И идеята е чудесна и изпълнението. Страхотна е. Предната реклама, която много ми хареса беше на Кока-Кола лайт и аплодисментите. И двете са с послание, замисъл и новаторско изпълнение.
http://www.vbox7.com/play:b0c59afd
Тази реклама е страшно мотивираща.

Любимата ми реклама Simple Smile

# 66
  • Варна
  • Мнения: 25 298
И за мен тази реклама е странно отблъскваща... На някакво физическо ниво... иначе като се вгледах и видях, че при всяко отпиване/споделяне, "нашичкият" прихваща по нещо от другарчето... Ами идейно е, но не е за мен  Crazy

Да, и аз схванах идеята на 10-тото гледане някъде. Хитро е, но и мен ме отблъсква, особено от момента, краката му стават като на птица. А момичето с металните крака е отврат просто Sick Като цяло не ми харесва, една от малкото реклами на Кока-кола, дето не ми харесват. Само песничката е готина.

# 67
  • Мнения: 1 477
Откакто я гледах спрях да пия кола.Буди странни асоциации.По-скоро има леко обратен ефект върху мен.Но това си е въпрос на личен избор...

# 68
  • Мнения: 4 806
аплодисменти за момичето, което не се прави, че разбира ... новата реклама на Кока-кола ...

 smile3501

трябва да се признае, че рекламата в известна степен постига целта си

моята лична история е:
подминавах я с безразличие
докато един ден някой от моите близки не сподели, че много харесва рекламата
аз, като достоен образец - консуматор чак тогава се опитах да я "видя"
и това, което видях още повече ме отметна от нея

Рекламата стана повод за коментари,
но едва ли ще стане повод за нови продажби.

П.С. ще тествам върху дъщеря ми - тя не гледа ТВ, но този път ще я издебна

# 69
  • Мнения: 9 050
Малко офф, обаче току-що гледах една реклама за първи път. Новата реклама на Jet credit ( тази с таксиметровия шофьор и клиента, който мрънка, че няма пари ). Толкова тънко и прозорливо поднасяне на манталитета на ССБ...впечатли ме много.

# 70
  • Мнения: 488
А някой може ли да каже на какъв език е песента? Прилича ми на румънски, унгарски, иврит... newsm78

Синът ми също харесва рекламата много. Аз специално се спирам да си я гледам. Обичам реклами, които те карат да мислиш.

# 71
  • Мнения: 1 992
За мен тази реклама е една от най-добрите им. Кока-Кола винаги имат много идейни реклами. Гледала съм филма за китайчето и изобщо не я свързвам с това дете. Как пък се сетихте за него точно? Странна ми е тази асоциация.

# 72
  • Мнения: 3 423
Ок, моля, модовете да изтрият това ми мнение.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 13:40 от Liska

# 73
  • Мнения: 3 405
Това го срещнах вече, Лис.  Grinning Дежа вю (или както там се пише) или си го писала вече?

# 74
Това ми е най-отвратителната реклама.
Тънки крачета и клюнове.....направо е ужасна! Sick

Общи условия

Активация на акаунт