Ужасно съм възмутена от управата на Пирогов!

  • 13 784
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 524
телевизорите там са със стотинки, пуска си моя познат да гледа 24 часа, след половин минава сестрата по всички стаи и им прибира дистанционните на хора приковани към леглото на екстензии и платили си за да гледат.


Е, това направо ме вбеси, тези хора нямат ли роднини, да и наврат дистанционното в устата, егаси и нахалството.

# 76
  • Мнения: 7 111
E как? Не знаете ли, че телевизорите и мижавите крушки им пречат на възнагражденията?

# 77
  • Мнения: 524
Как ще им пречат, като аз плащах по 2,40 лв. за 24 часа, скъпа кабелна, ако ми бяха взели дистанционното щеше да се случи "случка", ама нали възрастните хора могат да ги "подритват" както си искат.

# 78
  • Мнения: 393
ами в случай моя познат на екстензия ама понеже е як мъж над 100 кг и като се развикал и в цялото отделение само неговото дистанционно оставили, та неговите думи бяха ако можех да стана щях да оскубя някоя кокошка, а да не говоря за това че непрекъснато оставяха вратите отворени, а хората в стаята бяха почти голи, с по 1 чаршаф, а на екстензия няма как да станат да си затворят вратата #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 79
  • София
  • Мнения: 13 206
А и скоро разбрах защо в Пирогов оставят хората да чакат, а не правят спешни операции, просто здравната каса плащала повече пари за планови операции отколкото за спешни, и по тази причина мъчат толкова хора.
 Меко казано съм възмутена, но в тази държава нашата е така

Да! Това е нашата версия! Ще видим какво ще правим по-нататък, но няма да оставя аз лично нещата така!!! Гаврят се с възрастните хора яко, щото освен при някакви по-тежки зпололуки там има доста възрастни хора дето само да се чукнат и си чупят нещо. Отвратително отношение! Свекито каза, че не иска да гледа телевизия. Седя 4 дни сама в стаята и каза, че искала да мисли за нещата от живота, та не се сблъскахме с тоз проблем..

Лелеее, сега пак ми се вдигна кръвното като прочетох!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт