Отчет на набор 2003 - 10

  • 11 068
  • 308
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 732
Аз моята я записах на спортни танци . За английски смятам че няма все още смисъл ,но наистина като погледнах днес списъците почти всички деца са записани за английски Thinking Crazy

# 286
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Гледам за общуване си говорите. И аз да споделя за Ивайло:
Поздравява, когато иска, казва довиждане, също когато иска. Обаче преди няколко дни каза "Наздраве" на съвсем непознато момченце, което кихна. Бяхме на спирката и всички се позасмяха, че от страни бяха страшна гледка... Laughing
Иначе е общителен, обръща се с думата "приятел" към другите дечица, дори и към по-възрастни хора...
Ивайло и той напира да мие чиниите, особено след като видя някаква реклама, как малко момченце помага на майка си за съдовете. Още не съм му дала, но при повече желание ще му позволя да ми помага... Laughing

# 287
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Миналата година Пепи ходеше на приложни изкуства и много му харесваше. Мисля и тази година да го запиша. Работят с глина и отпадъчни материали и много хубави неща имаме вече вкъщи - даже сме ги наредили на изложба.
Бях го записала и на английски, танци и футбол(на всичко, което предлага градината), но той се отказа да ходи.
На мен ми се ще някакви бойни изкуства да тренира, но няма в ДГ. Тук  в близкото училище има и трябва да го заведа да гледа някоя тренировка, пък дано да му хареса.
Иначе е много общителен.Обикновено му трябват няколко минути за адаптиране - ако става дума за общуване с възрастен, но с децата няма никакви проблеми в това отношение.

# 288
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
За ината - сигурно е от зодията /така се успокоявам/, но честичко чувам да ми казват "Трябва да го пречупиш тоя характер!" ooooh! Напоследък от инат не иска и да се храни, налага ми се да храня аз. Лятото ми се случи да потъна от срам:
АЗ - Поздрави бабите!  Stop
ТОМИ - Няма! Crossing Arms
АЗ - Защо?
ТОМИ - Миришат ми на лошо!
АЗ Embarassed

Решихме тази година - англйиски и футбол, та да видим докъде....

# 289
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Vivi, браво на Иво! Дано наистина е щастлив в новата градина! Така и ти ще си спокойна! Simple Smile

Етиа , твоят малчо е същият като Дени! Направо в чудо се виждам. всеки път я карам да каже довиждане на госпожата, а тя не, та не! Вчера на тръгване се прежали и й махна за чао. С госпожата се засмяхме, че има прогрес - за една година и вече маха, догодина може и Довиждане да каже! Crazy  Надявам се като порасне да се поотрака! Rolling Eyes

# 290
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
С общуването нямаме грижи. Докато не ги нацелува и нагушка здраво г-жите си, не тръгва. Когато го подканя да им каже довиждане и добро утро, го прави.

Значи викате, че плуването е ОК. Ще си помисля  Thinking

# 291
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Шани , ако имаше плуване в нашата градина, щях да я запиша моментално. Страхотен спорт е!

Мен сутринта ме сюрпризираха, че от 15.10 ще са в ефективна стачка! Дано дотогава да са се решили проблемите вече! Иначе при Дени промяната от миналата година е фрапираща! Пораснало е детето! Държи се по-добре, ходи на латино танци с удоволствие и после разказва, играе с децата, и е доволна на градината вече. Миналата година все мрънкаше като я водех, почти не играеше с децата, на танци ходеше чат-пат. Бях се отчаяла! Но пък тя е една от най-малките в групата и явно по-бавно наваксва с поведението!

Поздрави!

# 292
  • София
  • Мнения: 2 530
Георги миналата година ходеше на плуване, тази продължава. Ходи и на айкидо, както писах. За английски му е рано и много ще го натоваря пък и нямам доверие на учителката по английски в ДГ. Много съм навита да ходи на нар. танци /все пак съм бивша танцьорка на същите/, но прекалено много ще му дойде.
Да се оплача- от утре и нашата градина ще стачкува  #Cussing out

# 293
  • София
  • Мнения: 4 397
Привет  Hug
bifana къде ходи на айкидо. За английския мисля тази година да го пусна в градината и да видя как му се отразява и догодина в Британика чух много добри отзиви за там особено и за детските групи  Peace
аз пък днес срещнах една от лелите и тя каза, че от понеделник лелите ще си работят и няма да подкрепят стачката на учителите, защото заплатите ще се вдигнат само на учителките, а на тях НЕ и те почват да си работят.

# 294
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Обаче се чудя в такъв случай дали ще си работят градините. Става ли само с лелички?

# 295
  • София
  • Мнения: 2 530
Кимба, ходи в 33 у-ще в Люлин. Ако си в Люлин или ти е удобно да го водиш тук ще ти дам координати.

# 296
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Обаче се чудя в такъв случай дали ще си работят градините. Става ли само с лелички?


  Не ми се вярва. На нас даже на родителската среща ни напомниха, че ако идваме много рано сутрин, е редно да изчакаме учителката, която идва в 7,30 ч.
  Точно поради причината, че лелите нямали право да са сами  децата, не им влизало в правомощията и задълженията.

  Хъхъ. Що ли се сещам за доста случаи, когато следобед, когато е време да си прибираме децата,   те са сами с леличката на площадката, а госпожата неизвестно къде е.  Thinking



Аз пък да споделя, че ми е толкова мъчно за Вики, че чак сърцето ми се къса. Днес беше 3-ти ден с мен на работа, милото слуша, колежките се чудят на издръжливосттай, но тя пак си иска внимание, а на мен ми е толкова съвестно, че от време на време я отсвирвам (все пак работя).

 И тя вече толкова е зажадняла за игри, толкова е тъжничка. (((

Писна ми от тази стачка! Не защото на мен ми е създава неудобства, а защото детето се мъчи!

# 297
  • Мнения: 8 769
Мдам, и Кейти вече пита кога ще ходи на дг и защо все още стачкуват госпожите й...Иска да си види приятелките, започна да ги споменава...Мъчно им е на дечицата.

# 298
  • Мнения: 2 839
аз пък днес срещнах една от лелите и тя каза, че от понеделник лелите ще си работят и няма да подкрепят стачката на учителите, защото заплатите ще се вдигнат само на учителките, а на тях НЕ и те почват да си работят.
Не разбрах. Кой е казал, че на учителите ще вдигат заплатите!? А, ако ще им ги вдигат, тогава за какво ще стачкуват учителите!? То тогава по-скоро лелите трябва да продължат да стачкуват  Thinking

# 299
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
аз пък днес срещнах една от лелите и тя каза, че от понеделник лелите ще си работят и няма да подкрепят стачката на учителите, защото заплатите ще се вдигнат само на учителките, а на тях НЕ и те почват да си работят.
Не разбрах. Кой е казал, че на учителите ще вдигат заплатите!? А, ако ще им ги вдигат, тогава за какво ще стачкуват учителите!? То тогава по-скоро лелите трябва да продължат да стачкуват  Thinking
Аха, има логика... Обаче по новините не чух стачката да се прекратява. Да не би да съм слушала с едното ухо само, а през другото да е излязло и да не съм разбрала. Свиркайте момичета ако има нещо такова....

Общи условия

Активация на акаунт