Отчет на набор 2003 - 10

  • 11 059
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 839
Да не би да съм слушала с едното ухо само, а през другото да е излязло и да не съм разбрала. Свиркайте момичета ако има нещо такова....
Ееех, де да беше така  Laughing Нищо ново няма.
Утре национален протест в София. От Варна тръгват 2 автобуса в 24ч. днес, утре на митинг, а вечерта пак щели да се прибират.

# 301
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Само 2 автобуса ли?  newsm78 В една друга тема прочетох, че от Благоевградско тръгвали цели 21, а имало дори и повече желаещи.

# 302
  • Мнения: 2 839
Е, Благоевград е доста по-близо до София, отколкото Варна  Grinning

# 303
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ясно, поредната седмица вкъщи... Вече май свикнах...ама то и детето свикна. После как ще отвиква, не знам! Thinking

# 304
  • Мнения: 2 732
Ясно, поредната седмица вкъщи... Вече май свикнах...ама то и детето свикна. После как ще отвиква, не знам! Thinking
Те ще отвикнат ама кога ще стане не се знае Mr. Green.Моята се гледа с тати -вчера я донесе за 2 часа при мен на работа .Изобщо не става да се работи с нея -иска постояно внимание .За другата седмица какво ще правим незнам Tired

# 305
  • София
  • Мнения: 15 222
Аз срещнах лелката от предишната група на Иво. Каза ми, че изобщо не се надяват да вдигнат заплатите на помощния персонал. Предишният път, когато били стачкували (преди 2 години някъде-не знам кога е било newsm78), вдигнали само заплатите на учителите на 2 пъти. Лелките останали със същите.
До преди 1-2 месеца заплатата е била 180лв., а сега е 193.
Това си е направо мизерно. Като знам, че най-съдречните хора, които се отнасяха с децата с най-голямо винимание в предишната ни градина бяха едната жена от охраната и лелката на групата-наистина е срамота. Когато разпитвах госпожите как е минал денят на Иво, как се е държал, обикновено се ограничаваха да ми кажат, че е ял и е спал. Всичко останало научавах от лелката-с кого играе, кои са му приятелите, били ли са се, карали ли са се, плакал ли е, защо е плакал, какво са правили през деня-абе всичко, всичко-тя ми казваше. Чудя й се на ентусиазма да работи за тази заплата и все пак-с желание и с усмивка.
Сега само ще оберат негативите на стачката (водят се в неплатен отпуск и дори и тези нещастни 193лв. няма да получат) и то за нищо. Министърът бил казал, че не знаел за съществуванто на такова звено в системата на образованието.  Confused

# 306
  • Мнения: 687
И на мен ми писна от стачката вече! Румен в момента са над 30 деца в сборна група, а от понеделник има голяма вероятност пак да е с мен на работа. Отделно той не иска да ходи, защото е някаква лудница, не са неговите госпожи, не си е в неговата група... На моменти ми идва да напусна работа и да си го гледам в къщи докато всичко това приключи. Направо се измъчиха децата вече.
А това за лелките е поредната подигравка на министъра. Дано не се откажат да стачкуват, та да разбера за съществуването на звеното им. Току виж и заплатите им вдигне наравно с учителите.

# 307
  • София
  • Мнения: 4 397
Малко съм прекалила с писането  Mr. Green
не са казали 100% че ще увеличат парите на учителите, ама учителите ще си стачкуват докато има увеличение, а пък лелите от понеделник няма да подкрепят учителите, защото даже и да има увеличение ще е само за учителите. Дали се изказах правилно  Embarassed нещо напоследък съм зациклила та ми простете  Mr. Green

# 308

Общи условия

Активация на акаунт