Lumene-къде във Варна?

  • 7 804
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
В Санита на ГЕн. Колев има бяла козметика на Lumene.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
В Санита на ГЕн. Колев има бяла козметика на Lumene.

А понеже авторката търси и ФДТ - има в Елитис.  Simple Smile

# 17
  • Варна
  • Мнения: 917
В Санита на ГЕн. Колев има бяла козметика на Lumene.

А понеже авторката търси и ФДТ - има в Елитис.  Simple Smile

Сигурна ли си Киса? Имаш предвид Елитис на гарата така ли? Защото ходих в този до Практикер и нямаше, дори питах персонала и ме гледаха като полезно изкопаемо... Тук много хора ги хвалят Lumene и затова се амбицирах така да ги търся. А къде са разположени точно в Елитис?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 917
A Санита на ген. Колев я затвориха за ремонт

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 790


Сигурна ли си Киса? Имаш предвид Елитис на гарата така ли? Защото ходих в този до Практикер и нямаше, дори питах персонала и ме гледаха като полезно изкопаемо... Тук много хора ги хвалят Lumene и затова се амбицирах така да ги търся. А къде са разположени точно в Елитис?

Както казах - почти на 100% съм сигурна, че ги гледах точно там. По-скъпата козметика, която е наредена по тези високите фирмени стелажи (как им е точното име?) са в една по-малка стаичка.

Може да се влезе отвън през друга врата или отвътре, където е по-голямото помещение, като се завие веднага след влизането вляво.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 917


Сигурна ли си Киса? Имаш предвид Елитис на гарата така ли? Защото ходих в този до Практикер и нямаше, дори питах персонала и ме гледаха като полезно изкопаемо... Тук много хора ги хвалят Lumene и затова се амбицирах така да ги търся. А къде са разположени точно в Елитис?

Както казах - почти на 100% съм сигурна, че ги гледах точно там. По-скъпата козметика, която е наредена по тези високите фирмени стелажи (как им е точното име?) са в една по-малка стаичка.

Може да се влезе отвън през друга врата или отвътре, където е по-голямото помещение, като се завие веднага след влизането вляво.



Веднага паля джапанките натам. Благодаря

# 21
  • Мнения: 17 407
В събота има 10% отстъпка. Киса, явно е отскоро, щото а зтам не съм виждала нищо на Лумене.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 790
В събота има 10% отстъпка. Киса, явно е отскоро, щото а зтам не съм виждала нищо на Лумене.

Ами май имам спомен от края на лятото ли, септември ли беше.  newsm78

Дано не съм подвела с инфо, че Луминари си запали джапанките, но не вярвам да остане без покупка от там.  Mr. Green

# 23
  • Варна
  • Мнения: 917
В събота има 10% отстъпка. Киса, явно е отскоро, щото а зтам не съм виждала нищо на Лумене.

Ами май имам спомен от края на лятото ли, септември ли беше.  newsm78

Дано не съм подвела с инфо, че Луминари си запали джапанките, но не вярвам да остане без покупка от там.  Mr. Green

Оооо спокйно Киса, с празни ръце няма да изляза....Ама тоя пустия им фон дьо тен колкото повече се крие, толкова повече ме амбицира да го намеря

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И аз не съм виждала там щанд на Lumene...а щеше да ми направи впечатление ако има Crazy
айде някой завърнал се вече няма ли  Party Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 917
И аз не съм виждала там щанд на Lumene...а щеше да ми направи впечатление ако има Crazy
айде някой завърнал се вече няма ли  Party Peace

Не съм тръгнала още, ама ще пиша

# 26
  • Варна
  • Мнения: 535
Ходих в Санита на Ген. Колев...в ремонт са, но ми отвориха за да питам.
Няма да продават повече Lumene  Sad
Сега съм писала един мейл на вносителя...да видим какво ще ми отговорят

# 27
  • Варна
  • Мнения: 917
Ооо супер, пиши като получиш отговор. Аз ходих в Елитис, на гарата и тям няма. Е, взех си един фон дьо тен на Буржоа, но искам да им пробвам този двойния на Lumene

# 28
  • Варна
  • Мнения: 535
А в Клео...някоя от вас ходила ли е да провери?
Аз обиколих на доста места, но до там не успях да стигна

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз бях ходила там преди месеци...и там нямаше  Confused

Общи условия

Активация на акаунт