Lumene-къде във Варна?

  • 7 808
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 17 407
Това 4 ралични нюанса ли са? НАистина е трудно да се избере така.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 535
Пообиколих доста, въртях се въртях се, но тази мострена зала така и не я намерих Rolling Eyes

# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Пообиколих доста, въртях се въртях се, но тази мострена зала така и не я намерих Rolling Eyes

Преди сто години ходих да кандидатствам за работа на този адрес, но и така не го открих...  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 17 407
Искате да кажете, че няма такъв номер ли? Егати!

# 50
  • Варна
  • Мнения: 535
Ами това се води точно уличката покрай дерето, но точно там освен схлупени къщурки друго не видях...а да не говорим за мострена зала.

# 51
  • Мнения: 1 277
Пообиколих доста, въртях се въртях се, но тази мострена зала така и не я намерих Rolling Eyes

За Струга 29 ли става дума? Ако да, наистина е малко трудно да се открие. Мострената зала се намира точно до сладкарница "1001 приказки". Ако не ви е късно, утре мога да проверя дали предлагат козметика на Лумене.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 535
PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS  Hug, че вече в чудо се видях да търся.
Сега попаднах на едно инфо че във валентина има????

# 53
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Пообиколих доста, въртях се въртях се, но тази мострена зала така и не я намерих Rolling Eyes

За Струга 29 ли става дума? Ако да, наистина е малко трудно да се открие. Мострената зала се намира точно до сладкарница "1001 приказки". Ако не ви е късно, утре мога да проверя дали предлагат козметика на Лумене.

Бе и аз там ходих и търсих едно време, минах покрай сладкарницата, по-надолу е салонът за красота Дива, но въпросната мострена зала не видях. Че даже и хората в гаражите долу питах - вдигаха рамене.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Преди съм проверявала във Валентина и нямаше...скоро не съм Peace

# 55
  • Мнения: 17 407
Въпросната сладкарница не е ли точно в блока, за който писах по- назад?

# 56
  • Мнения: 1 277
Въпросната сладкарница не е ли точно в блока, за който писах по- назад?

Да, точно там е.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 535
Момичета,
от фирмата вносител ми отговориха.
Може да се поръчва директно от тях....доставят с куриер

# 58
  • Мнения: 1 277
Преди малко проверих в мострената зала, която е на Струга 29. Казаха ми, че след месец ще започнат да зареждат козметиката на Лумене. Казаха ми също, че изпълняват и индивидуални поръчки (примерно 2-3 продукта). В петък щели да пускат поръчка, така че ако искате нещо може да го поръчате и по телефона. Фирмата е Билдком, а телефонът, който ми дадоха, е 632414.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 535
Мнооого ти благодаря за инфото   bouquet
Аз днес си поръчах директно от вносителя, утре ще са при мен нещата. Това което разбрах е, че от цените които ти казват при поръчка има отстъпка от 10%, което на практика ми покрива куриера.

Общи условия

Активация на акаунт