Lumene-къде във Варна?

  • 7 806
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 535
Пуф...защо така никъде я няма тази козметика?
Да не би нещо да е некачествена и затова да не искат да я продават веригите?  newsm78

# 31
  • Варна
  • Мнения: 917
Как некачествена, толкова хоря я хвалят тук....не знам защо във Варна е толкова трудно да се намери

# 32
  • Мнения: 17 407
Аз одавна им писах мейл. Отговориха, че ще правят нещо като презентация, да съм очаквала покана. Е, още чакам( минаха месеци). Имат офис, мисля, че на ул. Струга. Била скъпа козметика и търговците не искали да рискуват. Що да не рискуват, след като  има търсене, не знам!

# 33
  • Мнения: 61
А в Клео...някоя от вас ходила ли е да провери?
Аз обиколих на доста места, но до там не успях да стигна

Там имаше от бялата им козметика, бях си взела един крем пролетта. Декоративна наистина няма. Може да се поръча този фон дьо тен от тук http://concord.bg/ Проблема ще е избора на нюанс, но доколкото знам специално при този фон дьо тен може да се регулира цвета посредством количеството на тоналния крем.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 535
Ами дайте да го намерим този офис и директно от там да си пазарим?

# 35
  • Мнения: 17 407
Ще си разровя в пощата, да видя какво точно са писали за т.нар. офис.
 Всъщност аз съм ги питала за декоративна козметика, ама все там, при положение, че и бяла вече не с енамира.

 ulica Struga 29 - telefon 632 414 i 632 415.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 535
БИЛДКОМ - изложбена зала
ул. Струга, 29 (партер)
Tова явно е адреса....само че нещо не мога да се ориентирам къде е точно.
Днес утре ако ми остане време ще се повъртя да го търся

# 37
  • Мнения: 17 407
Спирка ИЛия Димитров за ориентир, там има един огромен блок.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 535
А този адрес проверен ли е вече?
парфюмерия Александър Игликов
Колхозен пазар, блок 65

# 39
# 40
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Е хубаво бе колко е скъпа тази толкова скъпа козметика...що за глупости са това...направо ме дразнят вече... #2gunfire

# 41
  • Мнения: 17 407
КАкто писах вече, питала съм за декоративната, а там едно червило е 14-15 лв май. Страхуват се от застой в продажбите. Все пак Лумене не е чак толкова известна козметика, като Буржоа и ЛОреал, да речем

# 42
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Има логика, но само като си помисля за всичките магазини по центъра с козметика на Dior, Clinique и пр. и ми се струва странно...
Преди време някой беше казал, че въпросният ФДТ бил струвал около 20 лв., което ме навежда на мисълта, че не е чак толкова висок клас козметика...ма все пак търговците си преценяват де... Peace

# 43
  • Мнения: 17 407
Абе, преценяват... Аз като обикалях адресите, посочени на сайта, някои от тях не бяха чували за декоративна Лумене.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ДАМ...аз също съм ги обикаляла в началото на годината май беше...трябваше да споделиш преди да тръгнеш да ти кажа, че няма...а на някой от местата посочени в сайта вече дори няма аптеки  Laughing
...около 13.12 ще съм в София...приемам заявки за ФДТ  Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт