Ще си имаме АПРИЛско бебче сладко - награда за мама и татко!

  • 10 193
  • 312
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте и от мен Simple Smile

Виждам че сте изписали и нова темичка Simple Smile Мен ме нямаше две седмици, бях малко на разходки из България Simple Smile
Да ви се похваля вече не ми е лошо и не повръщам много съм щастлива Simple Smile
На 08,10 съм на преглед и после ще ви разказвам.
На мен все още не са ми правили такива изследвания и незнам много, правили са ми само кръв и урина и смятам на 8-ми като отида да питам лекарката.

# 256
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ехо, мами, как сте днес? На това хубаво време правите ли си разходки?  Hug

# 257
  • Мнения: 912

Имам и един въпрос, някой от вас ходи ли или има ли впечателения от др Шишенкова в ТК, защото трябва да се запиша на жк, а чувам  и по-скоро тук чета доста противоречиви мнения за нея?

Чак днес започнах да чета темата отначало, че за 1 седмица бях пропуснала толкова много  Sad Към bbub, честито щастие  bouquet  искам да ти отговоря за Шишенкова от 1-АГ или бившата ТК, не знам дали някоя друга мама е успяла. Не съм доволна от нея като цяло, вкара ме в патологията веднъж без особено сериозна причина (а там е пълен кошмар, най-вече заради липсата на човешко отношение към бременните), по принцип Шишенкова не е супер лоша, но е малко джасната, ако мога така да се изразя, не отделя много внимание на пациентите си, малко немарлива дори, за сметка на това пък по това време имаше много мила сестра, която провеждаше прегледите изцяло повечето пъти. Иначе родих в 1-АГ и съм доволна от останалото. Сама си направи извода за себе си. Аз и сега не съм сигурна дали съм направила правилния избор за ЖК, ама поне знам, че едва ли тя ще ме изражда, а сигурно други познати, така че.... Успех Peace

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 18:01 от msbilt

# 258
  • Мнения: 6 713
Здравейте Hug

Някой взе ли си вече сутиен за бременни? Аз гледах по разни сайтове, ще се заема и по-сериозно, тъй като всички мои сутиени ми дразнят много - не само ми стягат, ами и с разните там банели, дантели направо ме побъркват.  ooooh! Tired

От утре съм на работа - дано не ми прилошава много, че вече и вкъщи не ми стои  Tired

Относно моите прегледи - аз бях в 11 г.с. и ми мериха човечето, после съм на преглед чак в 16 г.с. - на 17 октомври чак, ще се побъркам дотогава Rolling Eyes
Аз съм в Люксембург, но ходя в частна клиника, всичко си плащам и после има процедура за възстановяване на част от сумите в зависимост от това какво ти се полага. По принцип три са основните изследвания - до 12-13 г.с., после 22-24 г.с. и още една до 32 г.с.

Лека вечер на всички  bouquet Hug

# 259
  • Popovo
  • Мнения: 571
Не съм си купувала още сутиен, но и аз като теб взех да се замислям. Всичките които имам ме дразнят, а вечер като го махна и си е направо ужас.

# 260
  • Мнения: 410
нека се запиша днес.....цял ден по магазините-направо се скапах.аз си купих потниче за бременни-тия сутиени ме дразнят.иначе съм добре.малко писали днес Wink.аиде до утре и хубави нивини

# 261
  • Мнения: 2 751
Здравейте Hug

Някой взе ли си вече сутиен за бременни? Аз гледах по разни сайтове, ще се заема и по-сериозно, тъй като всички мои сутиени ми дразнят много - не само ми стягат, ами и с разните там банели, дантели направо ме побъркват.  ooooh! Tired
Аз просто си купих по-голям номер, пак е с банел, но изчистен. Така и така не обичам дантела  Wink
А вкъщи ходя с памучен, тип спортен. С него мога и да спя, ако дремна обедно.  Grinning

# 262
  • Мнения: X
Здравейте момичета, как са ви килограмите? Айде някоя от вас която вече е минала по този път да каже колко колограма е качила предния път и лесно ли се свалят....че ми е голяма мъка! Хич не съм от най-лекичките!!!! Sad А също искам да питм-мислите ли имена????

# 263
  • Мнения: 6 713
Добро утро на всички Hug

ася20, kalli - честитит придобивки Hug

Емма, мислим за имена от време на време, но не съвсем сериозно все още. Иначе аз имам някакви именца в предвид Wink Hug

# 264
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро   bouquet
Качила съм 4 кг, засега, с първата бременност качих 13 кг, които после свалих без проблеми, но да не забравям че тогава бях на 20, сега съм на 30 г.

# 265
  • Мнения: 100
Добро утро и от мен,момичета!
Относно сутиените-и мен страшно много ме дразнят ,за това в къщи си стоя по потник,а като излизам слагам;
Относно имената-мислила съм ги-и за момиче и за момче;няма нищо лошо в това,не съм суеверна;
И относно килцата-предната бременност качих общо 18кг и последните 2м. се чувствах ужасно тежка,а сега ....не знам до къде ще стигна..вече съм се заформила,ама доста добре Embarassed,така че почти всеки  панталон ми е отеснял и се чувствам неудобно в старите си дрехи....съвсем скоро съм планирала малко пазаруване на бельо,дрешки и други необходими за новото ми състояние неща.
Мога да се похваля че от два дни не ми е ставало лошо Peace!Дано да продължа така.
Хубав ден ви желая!!!!  bouquet

# 266
  • Мнения: 100
Кокетка,знаеш ли някой гинеколог в Попово или Търговище,който има по-добра апаратура (доплер напр.)от д-р Али ?Питам,защото ми се иска да ме видят по-обстойно,а при Али ще ходя чак но 15.10. ooooh!,струва ми се прекалено късно,не ми се чака толкова много.Ти на какви интервали ходиш на консулт.?

# 267
  • варна
  • Мнения: 147
Здравейте,момичета!
Емма,аз предишната бременност качих 18кг.,в болницата оставих 5,а другите ги свалих за2-3 месеца покрай бебо,така че не се притеснявай.Аз и сега напредвам,все още само на корем-станал е като в напреднала бременност,особено като хапна нещо.Събота и неделя бях на пазар за дрехи,че вече всичко ми стяга на корема.

# 268
аз до момента съм качила 8кг.,шашкам се,но док каза,че е нормално да качвам повече с близнаци.преди бях с поднормено тегло та и за това сигурно.вече се примирих и не ми пука Laughing
кога ще може да се види пола на бебчетата,аз в сряда съм на преглед newsm78

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
За пола ми казаха, че ще знам на следващия преглед, тогава ще съм 16 г.с. май (ако правилно смятам, че хич ме няма с математиката Mr. Green).

Общи условия

Активация на акаунт