Ще си имаме АПРИЛско бебче сладко - награда за мама и татко!

  • 10 189
  • 312
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 80
Аз си купих сутиен за бременни и съм много доволна! Чист памук е, може да се регулира и се надявам да изкарам с него цялата бременност! Като си търсих малко странно ме гледаха в повечето бременни магазини и ми предлагаха сутиени за кърмачки, но то е различно.

Аз искам да ви попитам от два дни имам някакви болки ниско долу - като придърпване или по скоро като болките при цикъл преди. С различен интензитет са, най страшните бяха преди два дни. Мислите ли, че е нормално, може би просто матката расте, незнам...Вие имали ли сте подобни симптоми? Мерси предварително.

# 301
  • Мнения: 912
Може просто да ни са ти казали, че са го направили.
Това звучи несериозно...от тяхна страна Naughty Не са ми спрягали никакви размери и тем подобни, не са ме гледали на вагинален дори, за мен просто не са си направили труда...и този път Rolling Eyes А по всичко изглежда, че това е важно...да не говорим, че всеки път като гледат на видеозон, трябва да ти дадат снимка, но явно става само ако си поискаш и ако те са добронамерени и в настроение.

# 302
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
На мен все още продължава да ми се гади и вече ми писна. Не се храня много защото не знам дали след това ще го задържа. И аз имам леки болки, но това го отдавам на уголемяването на матката и наместването на останалите органи там.

# 303
  • Мнения: 371
Аз също имам болки от време на време,но лекарката ми каза, че това е нормално, защото бебчето расте

# 304
  • Мнения: 121
Аз усещам рядко придърпване и много кратки болки долу, където се намира бебчо. Тъй като в момента имам много работа, нямам време да се замислям, дали нещо ме боли Simple Smile В момента, в който остана на спокойствие започва да ми прилошава, усещам придърпване. Simple Smile Луда работа Simple Smile
msbilt, не всеки гинеколог има изкаран курс за нухалното нещо (втората част още ми е трудно да запомня Simple Smile ) и УЗ с необходимия софтуер. Имам късмета, че моята гинеколожка предлага този преглед. При нея си виси обявата с цената в чакалнята, а отделно тя ми го предложи на предишния преглед. Той не е задължителен. Аз го направих за мое успокоение. Ако си под 35 не е необходим. Вероятността от Даун е много ниска. Не се ядосвай!

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Моят Док не ме е питал дали искам, нито ми е взел допълнително пари за прегледа. Просто го направи. Освен нухалната гънка, при този преглед се мерят и други неща, сред които и дали са затворени прешлените /заради спина бифида/...Според мен е хубаво да се направи, нищо че не е задължително.

# 306
  • Мнения: 70
Аз последния път като бях на преглед, бях точно в този период 11-13 г.с., обаче не знам доктора дали е мерил нещо. Само спомена че бебчето си е супер, и това беше. Като чета, разбирам че на вас са ви споменали че точно това мерят и са ви казали че всичко е наред. Остава ми само да се надявам, че доктора при който ходя след като е добър специалист би трябвало да го е направил въпреки че не ми е казал.

# 307
  • Мнения: 410
здравейте на раднобудните мами-е немога да спя #Cussing out.и на компа.........чета за тия мерения,които са ви правили и ми е много непознато,но се надявам и при мен всичко да е наред Praynig.май ще трябва нова тема-дайте предложения-аз вмомента нищо не измислям Joy.отивам да се опитам да поспя пак-ще мина пак  bouquet

# 308
  • Popovo
  • Мнения: 571
Аз утре съм на преглед и ще разбера дали доктора ще мери гънка и т.н.
Бараборка, притесних се за теб, нямаше те доста време, не знам кой има по-хубава апаратура тук или в Т-ще. За Попово тази на д-р Али била най-добра ( като знам неговата представяш ли си на другите) и аз взех да се замислям дали да не отида за по важните изследвания при друг, но нямам идея при кого. В Т-ще д-р Арнаудов преди 10 г. когато раждах сина ми беше най-добрия специалист, но сега даже не знам дали практикува още. Поразпитай тук там и аз ще направя същото, ако намерим инфо ще пишем.
Ася много рано ставаш, аз си мислех че съм най-ранобудна. Лек ден момичета  Hug

# 309
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ти на какви интервали ходиш на консулт.?

Първия път ходих на 3.09. и втория ми е утре на 3.10.

# 310
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Привет априлки,

Темата навъртя 16 стр. и трябва спешно да откриваме нова. В момента я подготвям, но нямаме заглавие. Давайте бързо идеи, иначе хващам някое от първа страница, което ми допада най-много.

# 311
  • Мнения: 912
Харесвам този понеже съвпада с факта, че коремите ни сега почват да растат:)
Коремчетата веч растат и през Април бебенцата ще се появят! - ven_j
 и моля този път дайте линк тук към новата тема, благодаря.

# 312
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Ето я и новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227776.new#new

Заповядайте, моля!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт