Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 335
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 4 406
споделям, вчера изхвърлих в жълтия контейнербезброй списания, купувани и кътани с години от мен.
дали случайно не излязоха отнякъде онези кройки на бремелински дрехи?  newsm78

# 1 111
  • Мнения: 442
ужас! голяма обърквация е станала тогава. изобщо не ми дойде на ум, че може да представляват интерес за някой Embarassed сега ме е яд за детските - наистина можеше да отидат при други дечица. да му се не види!  doh


не не! те са някъде прибрани, буми. не са мои и никога няма да ги изхвърля. тия дни ще ги намеря.

# 1 112
  • Мнения: 2 891
Ууууррррррррррррраааааааааа!!!

Имах мейл от един от феновете на Болтън, дето ги изтървах, в София. Сладурът ми искаше адреса, за да ми прати подаръци. Аз съм много, ама много щастлива! Предложих му сувенири на Левски в замяна, нали съм мила и добра  Mr. Green

# 1 113
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Бях на погребението на Гошко. Толкова е страшно и толкова нелепо. Родителите му просто са смазани. Бащата не спира да се обвинява.
Прегледах отзивите за новината, но никъде не се споменава защо бащата изгубва контрол над колата. А дупката е била там от 2 години, още от наводненията и не е била оправена толкова време. На погребението имаше фоторепортери от 24 часа. Направо ми идваше да ги удуша, защото правят сензация от такава трагедия. Правили снимка и на дупката, но какво значение има вече като това слънчево дете го няма сред нас  Cry

# 1 114
  • Мнения: 3 423
Прегледах отзивите за новината, но никъде не се споменава защо бащата изгубва контрол над колата. А дупката е била там от 2 години, още от наводненията и не е била оправена толкова време.
Да, дупката е незначителна подробност
от пейзажа, защо ли да я споменават. Та
нали същите тези журналисти обичат да
се отъркват о общинарите по коктейли.
Или по легла на хотели.

# 1 115
  • Мнения: 3 405
дещо, паркур му се вика на това, дето ви е взело акъла. наистина е впечатляващо.

Големият син е фен. Цяло лято това се опитваше да прави. Дори го проследих  Mr. Green да видя какво точно правят с едно приятелче - опитваха се, но нищо екстремно, прескачаха пейки и не си счупиха нищо. Но вероятно това е само началото.

# 1 116
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 848
Фроска, много е ужасно това.
До оня ден си позволявах от магазина до вкъщи да я карам в столче, но без колан, божем са 30 метра. Сега не смея - 30 метра, спокойна малка улица, но знае ли човек... не знае. И сега вече параноята хептен ме обхвана. Така и трябва, впрочем, така е по-сигурно.

Днес започнах деня с нисък адреналинов старт. На едно кръстовище - аз на ляв завой, един гей, здрав розовобузест селянин, на десен. Но в неговото платно има спряна кола (без шофьор) и той не може да премине бързо, трябва да пропълзи покрай нея - и почна да ми бучи нещо за некви майки на овци - а аз съм си в лентата, какво да направя, че неговата е задръстена. Закрещях му насреща какъв му е проблема, но преди да ме чуе, че е селянин, вече беше минал. После пред офиса едвам се паркирах с триста зора и отгоре, заради всички панаирджии, които смятат тази улица за извънредно удобна да си посадят колите, мътните ги взели.

Моля, занапред казвайте веселите теми овреме. Вчера я видях спомената, но мислех, че е предната й... докато я видя сега, тя вече е приключила, не е честно!

# 1 117
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Отключи я, Бу, и аз исках да се изкажа, ама ей на - веселбата е закрита.

# 1 118
  • Мнения: 6 029
Отключи я, Бу, и аз исках да се изкажа, ама ей на - веселбата е закрита.

много ме е яд. ама кво да праиш, аФторката помолила.

# 1 119
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Моля Julie да ме цитира отново, защото бях написала иЗках ooooh!

# 1 120
  • Мнения: 6 029
Моля Julie да ме цитира отново, защото бях написала иЗках ooooh!

джин пия Whistling

Споделям, че приспах бебето, а Теда си играе в стаята си с една нейна приятелка. Аз дори не ходя да ги поглеждам от време на време. Мързел...

# 1 121
  • Мнения: 3 405
Моля, занапред казвайте веселите теми овреме. Вчера я видях спомената, но мислех, че е предната й... докато я видя сега, тя вече е приключила, не е честно!

Da, казвайте, изтървала съм. Може ли сбит преразказ?

# 1 122
  • Мнения: 183
Много ми се иска учителите да успеят.
Но, едва ли.
Когато говорих с госпожата в детската градина по този въпрос,
тя се ядосваше за материалната база в градината и за оскъдните порции храна, които се полагат за децата ни.Изобщо не спомена за заплатата си.
А по медиите само върху заплатите акцентират.
Отново синдикатите ще ги провалят.


Гошко едно детенце ли е бил, или има братче или сестриче?

# 1 123
  • Мнения: 2 070
И като я отключи ще наруши авторитета на друг модератор...да речем.
Но наистина беше забавна, аз се сдържах, почти нищо не написах, момичето толкова си вярваше. Аз мисля, че все пак имаше руски корен, защото замлъкна и се обиди след като почнаха подмятанията по адрес на рускините. Пък и думите, които използваше и правописа...

# 1 124
  • Мнения: 3 405
кажете де, само недомлъвки, има ли я темата, дайте линк  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт