Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 278
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 516
Добро утро! Толкоз ми се спи, че едва гледам.
Споделям: вчера една малка дама за пръв път пристъпи в салона за художествена гимнастика. Блясъкът в очите и беше вдъхновяващ. Искам и аз такова вдъхновение. Надявам се да и е харесало и да не се откаже. Simple Smile

# 1 096
  • Мнения: 3 405
Амарена, от формички за курабийки ли станаха така. Много ми харесват.

# 1 097
  • Мнения: 9 903


Що бе, какво лошо има да събират кестените. Аз съм билкарствал от 9-10 годишен. Нищо не ми е станало. Децата добиват друг поглед върху стотинките. Едно е мама да ти даде 5 лева да ги издухаш, друго е да събереш 2 кофи кестени за тия пет лева.


абсолютно. Надявам се и мойто да се научи да изкарва пари с труд.

# 1 098
  • Мнения: 2 070
В Сф в парка Заимов се нанъкнахме на такива кестени. Май като паднат преди да са готови така става, явно първоначално са бели и постпенно похавеняват. А може и от тая болест да е дето ги е погнала повсеместно.

Все забравям да ви питам. Забелязали ли сте новата тийн мода? То не е от скоро де, но щом вече и в Плевен видях такива бандички дечурлига. Правят неща подобни на тия във филма Ямакаши - катерят се по сгради, прескачат коли, превъртат се във въздуха, разни странични салта правят... Миналата седмица в парка Заимов едни ни взеха акъла, включително и на детето.

# 1 099
  • Мнения: 2 196
Споделям,че заглавието ме предизвиква да чета назад.Всичко изчетох.Тази 22-ра част е като повест за едно семейство - радост от появата на новите бебоци,емоции около завършването на по-големите дечица,една трагедия, която ни оставя безмълвни и куп други дребни неща ,който който пълнят ежедневието на това семейство с колорит.
  

# 1 100
  • Мнения: 442
дещо, паркур му се вика на това, дето ви е взело акъла. наистина е впечатляващо.

# 1 101
  • Мнения: 4 300
Споделям, че съм зверски гладна и ми се яде нещо, от което се дебелее. Шоколадови бисквити, бъркани яйца, пържени филийки.

Тея дечица дето се премятат, прескачат пейки и т.н. и на мен ми правят впечатление. В градинката до блока ни има 4-5 такива. Снимат се как скачат с телефоните, слушат някаква нахусваща музика, показват си един на друг възможностите . И съвсем случайно Mr. Green седейки на съседната пейка чух че са се кръстили Extreme Jumper Boys. А веднъж видях едното хлапе в магазина с татко си- буташе съвсем кротко количката без никакви прескундвания и мурафети.

# 1 102
  • Мнения: 2 891
Сашо влезе в клубчето, все едно всеки ден е бил там! Изпрати ни с "хайе, ще се видим по-късно" и се зае да звъни по телефона  Mr. Green Аз очаквах рев и паника.

# 1 103
  • Мнения: 7 474
Чакам съботата с нетърпение, споделям, че ще се вида с няколко съфорумки на тежка маса  Laughing

# 1 104
  • Мнения: 2 891
Чакам съботата с нетърпение, споделям, че ще се вида с няколко съфорумки на тежка маса  Laughing

Ахааа, гот ще е, още повече, че ще идвам от друга маса.

# 1 105
  • Мнения: 2 070
Значи са давали и филмче "Паркур - начин на живот", по Нова, по вестниците и списанията го имало на ДВД, назад съм с информацията. Ще поровя, сигурно го има качено вече някъде.

Има едно друго, което искам отдавна да гледам, полудокументално май, Rize се казва, то е по-скоро за някакви улични танци специфични.. предполагам, че нещо като от последните клипове на Мадона /и там прескачат и хвърчат/, но не съм сигурна.

# 1 106
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Привет вам, дорогие. Имам за споделяне, обаче още не е много ясно, та май утре ще се престраша.
Бременна? Нова работа? Печалба от тотото?

Братчедката Фроска ми каза нещо, дето ме смрази... от групата на детето й едно момченце починало. Баща му ударил спирачка да не падне в една дупка, детето полита напред и си чупи врата... Пазете си децата. Извинете, че ви натоварих.
Понеже нощем се будя и това е най-големия ми кошмар, детето винаги е овързано като египетска мумия с коланите. Не е любител да стои вързан и пищи с все сила поне 15мин след като съм го вързала. И съм обяснила на съжаляващите го баба и дядо, че предпочитам да не му е комфортно, но да е жив. И всички се возят с колан в моята кола, на задната седалка за мен колана е задължителен.

Братовчед ми почина преди година и половина, в Пловдив в стената на панаира се бутнаха, от мокър път и спирачки. Обаче ако беше с колан щеше да е жив Cry До него момчето с колан беше с два счупени крака, но живооооо.......... Защо Орлине, маймуно инатеста, не си сложи колана?!

# 1 107
  • Мнения: 442
споделям, вчера изхвърлих в жълтия контейнербезброй списания, купувани и кътани с години от мен. у дома оставих само `бакхус`-ите и `меню`. най ми беше мъчно за `лик`-овете  Sad и на детенцето за `бърборино`-то. някои от ликовете дори не ги бях изчела целите - пазех си ги за времето, когато ще имам време. е, това време така и не дойде, а у нас вече няма място. яд ме е, защото нямаме нито таван, нито маза.

дещо, потърси jump на мадона.

# 1 108
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хихи, пътят между две кръстовища ми отне точно 7 минути. Явно някои регулировчици знаят как се регулира движението Mr. Green Вчера същото разстояние го взех за 23 минути Shocked

Към Мяу и всички пловдивчанки: Учителите ще блокират единствено кръстовището на "6 септември" с "Васил Априлов" от 12,30 до 13,00 часа.

# 1 109
  • Мнения: 2 070
Ама защо ги изхвърли бе жена... ДБМ приемат такива списания или при добро желание може да ги занесеш в някой дом сама - за деца и тийнове. Ние в медийната агенция бяхме подготвили така доста списания и убедих шефката да не ги хвърля. Пратих ги във Видин тогава, най-бързо реагира една мама от Движението за техен местен дом.

А и още нещо - в информационните брошури за тия контейнери пише, че офисна хартия, брошури и списания НЕ се хвърлят в контейнера за хартия. /той ли беше жълтия newsm78 / Само тип вестникарска, от писма, тетрадки и т.н. Явно по друг начин се преработва, рециклира.

Общи условия

Активация на акаунт