Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 261
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Споделям, че перипетиите от снощи с отвързаното кученце продължиха и тази сутрин.

Вали дъжд,  аз се опитвам да му дам храна и вода, то скача с калните си лапи отгоре ми... На излизане за работа се отбранявах с чадъра за да не ми изцапа дънките. Аз заключвам портите, то отдолу се промушва и тръгва след мен - лудница!

Наложи се да се върна, влачих го за синджира, окалях се, вързах го на две, на три, колкото да успея да избягам от него, за да не последва до спирката...

Сега седя и мисля какво ли става с него.  ooooh!

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Моето куче днес има рожден ден. Става на 3 г. диването. Голямата ми дъщеря ми каза сутринта,че са набори-тя е на 21.  Laughing
Ще му купя кокалче за подарък  и ще се къпем днес, ако не вали.

# 32
  • Мнения: 4 406
Видях Владо Кузов до една детска градина .
той не е ли в затвора?

# 33
  • Мнения: 1 080
Или си е платил гаранцията или има двойник . Crazy

# 34
  • Мнения: 677
Не ме кефи времето. Исках да ви споделя, че съм изключително непостоянен във вкусовете си. До скоро въобще не понасях визуално вокалистката на Pussycat Dolls. Напоследък започвам да я харесвам, обаче. На тва ли му викат кризата на средната възраст, не знам...

# 35
  • Мнения: 516
Тони, ако си решил да си купуваш и Порше, определено е криза на средната възраст.

# 36
  • Мнения: 677
Тва с Поршето пак остана за следващото лято. За несиспомням коя година вече.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 840
Тони, ако си решил да си купуваш и Порше, определено е криза на средната възраст.

Ако е Кайен -не е Mr. Green

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Айдееее...дойде времето и на чая. Не че съм го спирала досега, но някак по-различно е усещането да пиеш топъл чай, а навън да е студено.  Mr. Green

# 39
  • в Низината
  • Мнения: 705
Разгледах и аз прогнозата за времето. Нещо сбъркано има тук:

http://weather.yahoo.com/forecast/BUXX0004.html

Искам да съм си вкъщи вече...Вкусотиите от Готварския така ме раздразниха...

# 40
  • Мнения: 2 550
Разгледах и аз прогнозата за времето. Нещо сбъркано има тук:

http://weather.yahoo.com/forecast/BUXX0004.html

Искам да съм си вкъщи вече...Вкусотиите от Готварския така ме раздразниха...

не е събрако, просто гледайш температурата във фаренхайт Simple Smile
15 градуса по нашему  Wink

# 41
  • Мнения: 2 212
Изчетох всичко до буква назад, въпреки, че си е асъл чат  Mr. Green
Последният напън вече е настал Simple Smile Утре ми е защитата, все още дописвам презентацията и чак не мога да повярвам, че само ден ме дели и веднъж завинаги ще приключа с мойто оразование поне на местна почва   Crazy

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Видях Владо Кузов до една детска градина

До детска градина  Sunglasses ... обади ли се в полицията  Crazy

# 43
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тъъъй, подадохме документите за новата лична карта, след 20 дни е готова, ходихме на лекар, махнаха ми гадните бемки, записах се за новия семестър, само остава да се плати. Брех, че съм работна. Отивам да ям, че това го забравих.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 840
Синът ми в рамките на два месеца отхвърли две кандидат-булки.На едната й растеше преден зъб, поради смяна на млечните и той я обяви за подходяща само за приятелка, а втората, дето си я избра, взе, че си счупи ръката и днес той ме уведоми, че и тя вече не става...:"с тая счупена ръка..."

Почвам да се замислям да си родя момиче, че с тоя мой син, може и да не стана баба Mr. Green
Девойките сякаш не са толкоз придирчиви Crazy

Общи условия

Активация на акаунт