Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 317
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 4 585



Ester, трябва да си имаш гадже.

# 796
  • Мнения: 2 212
Имам, уж... Tired

# 797
  • Мнения: 1 992
ester, има ли повод за тези лоши мисли? От там почни, елиминирай повода.

# 798
  • Мнения: 3 405
Естер, вече си помогна малко като сподели. Ако има пред кого да излееш душата си ще ти олекне. Симптомите вероятно са психосоматични, точно както си ги обясняваш.
Хапчетата ще помогнат да се отпуснеш, ама и без тях може - приятелско рамо, автотренинг...

# 799
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Аууу, "уж"...
Дори, вземете си почивен ден, пошляйте се...наплачи се, ако трябва. Сподели с него, той е добро момче, ще те утеши...

# 800
  • Мнения: 2 212
Криста, има много причини, но във всяка една се корени страх, несигурност...много мога да продължа, но става твърде лично, мисля...
Анджи, възможно ли е наистина, изцяло на психическа основа да си докарвам тези симптоми, точно както лошите мисли са заседнали в мозъка да имам усещане за засядане на тежест в гърлото и гърдния кош. Искам да излея душата си, но май се страхувам да го направя изцяло дори пред най-близките си  Confused

# 801
  • Мнения: 3 405
Възможно е.

# 802
  • Мнения: 4 585


Като бях малък имах гадже, ама тя не знаеше.
Ester, ходете сред природата, суркайте си краката из листата, събирайте красиви листа, кестени. Много са градки и приятни на пипане. Излизайте извън града. Какви кахъри има една девойка на 20+, нали се магистряса.

# 803
  • Мнения: 442
...... Искам да излея душата си, но май се страхувам да го направя изцяло дори пред най-близките си  Confused

мисля, че това е ключа. както и моя понякога задръстена си с мисли, които искаш да кажеш /на много хора, вероятно/, а не можеш.
ester, съжалявам!

 

# 804
  • Мнения: X
Споделям, че си купих билети за Пърпъл! Преди 10 години щях да се радвам повече, но и сега се радвам.
Сега съм си ги пуснала в офиса да се надъхвам! Mr. Green

# 805
  • Мнения: 2 212
Вълчо, прав си, знам...но...магистрясването мина, всичко уж вече трябва да е - три дни яли, пили и се веселили, а може  би преди магистрясването се бях постегнала и точно от деня, в който мина и бам!
Вчера като се връщах от лекарката, една женица, доса възрастна ме помоли да и подам ръка да слезе по 2-3 стълби, в смисъл просто и беше трудно, аз така се бях умислила, но все пак успях да я чуя, помогнах и, а тя ми благодари няколко пъти и ... в този момент се почувствах иситнски жива и сякаш лъч живот мина през мен, после отново във вихрушката. Сякаш исках да остана и да я водя докрай закъдето се е запътила, не само по стълбите....липсва ми елементарното усещане за пълноценност.

# 806
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Естер, ще се намериш Hug

# 807
  • Мнения: X
Естер, аз правя едно от следните неща, когато се чувствам зле психически:
- пущам си до дупка в слушалките някоя любима песен и пея с пълно гърло
- препрочитам някоя любима детска книжка - задължително детска, свързани са само с приятни спомени и уют
- срещам се с някоя щура приятелка - оптимист и егоист /имам една-две такива/
- напивам се
- отивам на планински преход
- друго сега не се сещам, ама има и други начини
Усмихни се! Усмихни се!

# 808
  • Мнения: 1 895
Честито на Кифлината Димана  - да е много щастливо дете, майка и тоже bouquet

Естер, като теглиш чертата и изхвърлиш зад гърба си всичко,което ти е излишно ще ти олекне Peace

# 809
  • София
  • Мнения: 7 097
Вълчо, прав си, знам...но...магистрясването мина, всичко уж вече трябва да е - три дни яли, пили и се веселили, а може  би преди магистрясването се бях постегнала и точно от деня, в който мина и бам!

Това чувство ми е познато.
Винаги след сесия съм се чувствала така. Мобилизираш се покрай изпитите, след което напрежението изведнъж изчезва и увисваш в безтегловност, докато си намериш място.
Ще се оправиш, трябва ти малко време  Hug

Реших да пия чай, да сгрея настинало и вирусляло тяло. Поглеждам показанията, описани на опаковката - пише: пичогонно  hahaha Не съм сигурна, ако го изпия, дали пичовете около мен ще се разгонят или ще ги прогоня, затова реших да не рискувам... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт