Мами в Италия 68

  • 17 125
  • 270
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 379
Валката волана ?Тя що така се е кръстила ?
"Donna volante" не означава "жената волан", а "летяща жена". Laughing
Първо беше "Donna al volante", което ознанава "жена на волана", но после махна "al" и целият смисъл се промени.
Ти, Маркрит, малко си се изгубила из дебрите на смисъла на летящия волан. Grinning Hug

# 241
  • Мнения: 5 462
Валката волана ?Тя що така се е кръстила ?
"Donna volante" не означава "жената волан", а "летяща жена". Laughing
Първо беше "Donna al volante", което ознанава "жена на волана", но после махна "al" и целият смисъл се промени.
Ти, Маркрит, малко си се изгубила из дебрите на смисъла на летящия волан. Grinning Hug
Пиколина , много съм претоварена днес от бачкане ... та били ми го сдъвкала и "превела" че ня вдявам кво искаш да ми речеш . Embarassed Embarassed Embarassed newsm78

# 242
  • Мнения: 2 379
Ок, Маркрит. Simple Smile
По повод на тозни постинг:

Бимбе , как върви новата работа ?
Абе момичета кво прави Миленка ?Макдирокова ли  как беше  newsm78.... уф все не мога да и налучкам името ...Ами Валката волана ?Тя що така се е кръстила ?А Влади гледам пише всеки ден в разни други теми , а тук хич не се е вяснала ? newsm78

Питаш защо се казва Валя волана и аз ти казвам, че не е волан (кормило), а летяща.
Извинявай, може аз да не съм те разбрала. Grinning
Случва се.

# 243
  • Мнения: 5 476
 Бонжур, макар тук да вали втори ден ,предлагам по едно кафе при Миленчето в Сицилия. Wink Hug



Аз почти цяла нощ не съм спала - тази настинка не ми даде покой.  Tired
Да не говорим, че от влажността веднага започнаха силни болки в ставите... Sick #Crazy

Лек ден на всички!   bouquet

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 09:15 от Astrea

# 244
  • Мнения: 170
Е така ми харесва да закусвам! С прекрасна гледка и на слънце! Благодаря на Astrea!

# 245
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Бонжур,

Мерси за кафенцето, аз и без това сутрин ве4е само по кафе пия, с много мляко...
И тук вали втори ден ве4е....есента дойде...
Есента ми е любимият ми сезон, дори и да вали, настроението ми е добро...а и сега есенните колекции са толкова симпати4ни, и като цветове , и като материи....
Аз сигурно към средата на октомври ще поемам бек към София... Partyмежду другото има страхотни оферти за работа сега там...онзи ден зяпах в ДЖОБСА... Laughing
На вси4ки хубав ден  Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 438
Здравейтееее !!!

Ние с моята приятелка почти не излизаме..в този дъжд е невъзможно. Много тъпо.  Confused

На Маттео му проби един зъб, все още не целия, но достатъчно, за да успява да ме хапе докато се храни. Доста реже зъбенцето му. Тръгнал е да изниква и втори до него, но засега само белее.

Пристигнаха ни диваните. Доволни сме.

Линдитке, ти защо ще се връщаш? Окончателно ли?

Гери, не съм разбрала, че си болна. Оправяй се    bouquet

Вижте ми копъра,
 Grinning Grinning Grinning


Страшна буря се завихри в този момент. Ужассссссссс..ааааааааа.


Чао ви !

# 247
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Още не съм решила окон4ателно... Tired

# 248
  • Мнения: 5 476
 Честито зъбче на Маттео!  Heart Eyes
  Благородно завиждам за копъра, понеже го имам само в сух вид в момента. Peace
 
  Линдитка, не ме зарязвай сама на бойното поле - ще се доредим и ние до някоя работа. Wink Hug

Аз съм и с температура , така че комплекта е пълен - запушен нос, кашлица  и ставни болки. Tired
Отдавна не се бях разболявала така яко... ooooh!

# 249
  • Мнения: 438
Дани, много бързо се отказваш. недей така.

времето е отврат. много тъпо.

Аре чао.

# 250
  • Мнения: 6 167
Тука е..  ooooh! сивота, дъжд и ужасно депресивна реалност.
Само шопинг помага, да се забиеш, като зомби в някой МОЛ и да си изравниш мозъчните гънки.
Но и за това нямам настроение. Да минава по-бързо този ден и да идва утре!
Линдита, успех в решенията, умна си, ще прецениш правилно  Hug

# 251
  • Мнения: 2 804
Дани, много бързо се отказваш. недей така.

времето е отврат. много тъпо.

Аре чао.
Анджи , не зная за какво става въпрос !!!

Гери , дано скоро се оправиш !
Аз вече се изпълних , сега и Фатима ми е с температура и е една лигава не е за разправяне .

# 252
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Момичета, здравейте! Добре сте дошли всеки ден на кафе и гозби в Сицилия, както казва Гери, тук е хубаво времето, а и аз май съм най-на страна по место нахождение, каква самота!
Ние получихме съобщение от оператора ни Интратек, че телекома, чиято линия са наели е развалил договора и всеки момент ще сме без нет! ТА- досега бе хубаво с Voip-a нa Vira.com, ще търсим ново решение за интернет и телефон стационарен.
Ако не ме видите доста време, да знаете защо! Ще ми липсвате и ще ходя нервна и депресирана, сигурно така ще стане, знам си се!
И две фотота, да не ни забравите- първата от оня ден, когато валя, преди разходката до супера, а втората от днес, на връщане от сутрешния "теферич" до центъра.
http://family.webshots.com/photo/2157258510100816441DvHLZn?vhost=family
http://family.webshots.com/photo/2184653070100816441QSMJsY?vhost=family

# 253
  • Мнения: 2 804
Миликс , ще ни липсваш !
Малката е прекрасна !

# 254
  • Мнения: 764
Малеее,Миликс,като кукли4ка е,много сладка  Heart Eyes Да си оправите нета,възможно най-бързо Peace
И тук вали...но не е лошо,не се е застудило много,у дома съм все още по потник.След жегите това лято,да не се поти 4овек си е направо кеф,сега и ако зимата е като миналата....още по-добре Hug

Общи условия

Активация на акаунт