Мами в Италия 68

  • 17 126
  • 270
  •   1
Отговори
# 225
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Я сега всеки да си каже кой колко квадратни метра обитава? Party Blush

http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1102155

Отна4ало ми тежеше 4е живеем в 55 квадрата , сега само се тревожа дали цикълът ще ми дойде навреме  Joy Joy hahaha
Всъщност е романти4но, да оставим шегата настрана...  bouquet


# 226
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Ето нещо по-сериозно.... newsm78

http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1101310

# 227
  • Мнения: 5 476
Линдитка, добре е написано , но от моя опит с италианските агенции за работа , попадаш на много непрофесионалисти и трябва на момента да импровизираш. Laughing
Интервю под час не правя и какви ли не тестове са ме карали да попълвам и то за смешни позиции...
А за Курикулум ползвам европейския образец.
Който иска може да си го свали оттук
http://europass.cedefop.europa.eu/europass/preview.action?locale_id=12

Но пак от опит казвам, че има случаи когато дори не са го чели, да не говорим за мотивационното писмо... #Crazy


 

# 228
  • Мнения: 3 425
Да,на теория всичко е ок,ОБАЧЕ на практика е едно малко меле   #Crazy аз ги слушам моите дружки,а те са италианки  Peace ,та аз с няколко дипломки съм посегнала към голямата баница  Mr. Green ,но ще опитам де  Peace

# 229
  • Мнения: 1 545
Здравейте!
Честит рожден ден на Ники със закъснение - да си жива и здрава и все така хубава!
Миликс, много ме разсмя с  преразказа  Joy. Наистина невежеството е просто .... импрессионанте!
Гери, нямам думи вече за твоите преживявания по интервютата  Sick.
Линдитка, тая статия много симпатична (за квадратурата и секса), ама може да има нещо вярно само за двойките без деца, не го виждам 50 квадрата и едно или две бебета да предразполагат много към секс - просто тогава интимността е нарушена - което при по-голяма къща не е проблем  Wink. Но иначе за цените на наемите си е вярно, направо са звездни сумите....
Хареса ли ви новата Мис Италия? Аз не гледах преди това, само накрая, може и по-хубави да е имало, но тази ми харесва (поне сред последните 5 беше най-симпатичната).

# 230
  • Мнения: 6 167
Да се отчета за днес и аз  Laughing

Гери, съжалявам... тъпо е, факт. Не се отчайвай, ако можеш.

1г. от дата на резиденца вече не важи за трансфериране на книжки. мога да я трансферирам, когато пожелая, тъй като Бг е страна от ЕС. Ако не, мога спокойно да си карам с българската книжка докато свят светува.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 15:12 от Lennie

# 231
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Линдитка, тая статия много симпатична (за квадратурата и секса), ама може да има нещо вярно само за двойките без деца,

О да, определено става дума за двойките без деца за въпросната квадратура....  Wink

# 232
  • Мнения: 359
Ами в Момичетата вечерят с приятелки, които подаряват бельо от по 200-300 евро и прочие. една моя дружка скоро бе на такава вечеринка.]


 newsm78, newsm78, newsm78 чудя се на такъв задник каква таолетна хартия отива #Crazy #Crazy
Астреа ти толкова нерви хвърли по един бутик,кандидатствай за нещо по специал. с такъв курикулум няма ли да е по лесно?
Момичета вчера в Балларо чух Рози Бинди да казва,че 10 милиарда от тезорето ще бъдат предвидени за деца от 0-3гд.около 2300-2500 евъра ще е бонусът,но подробности неразбрах.

# 233
  • Мнения: 6 167
аз искам да си имам магазин за дрехи големи размери.
ама хубави и модерни, не бабешки и лелски.
ето това би ме зарадвало, честно - ако намеря добра фирма доставчик и някак си ми паднат пари за инвестименто....
няма да се колебая.

# 234
  • Мнения: 3 425
.

1г. от дата на резиденца вече не важи за трансфериране на книжки. мога да я трансферирам, когато пожелая, тъй като Бг е страна от ЕС. Ако не, мога спокойно да си карам с българската книжка докато свят светува.


Ама как сегаааааааааааа....полудях вече с тая книжкаааааааа.......аз ще взема да си изкарам онова болло нали съм още в първата год. от резиденцата  Peace

# 235
  • Мнения: 5 476
Овчева, започнах първо от горе (където ми беше мястото), сега съм доста надолу , а резултата е все един и същ... Tired

# 236
  • Мнения: 359
Лени ако ще продаваш панталони талия импосибиле,пиши ме клиент.Между другото тази зима в Мадрид влязох случайно в един магазин и и си намерих всичко по мярка.беше разделен на два етажа единият до 44 номер,другият от 46 нагоре .Хубави,модерни дрехи на някакъв си стилист
Аdolfo Dominguez.Попитах една приятелка какъв е този човек и къде има магазини в Ит.Оказа се,че е доста познат в Испания и няма магазини в Ит.Така,че кара Лени ако ще се запознаваш с омбрето.....клиент съм ти

# 237
  • Мнения: 359
За книжката ,ако нищо не се е променило от миналата година ,отидох в една школа гуида оставих си бг.книжката,попитаха ме дали аз ще се заема с превода и легализацията,отговорих им-не,след една седмица ми дадоха едно фолио издадено от моторизационето,с което имах право да карам,след един месец ми дадоха и ит.книжка.Всичко това за 140 евро.От аутошколата ми обясниха какви док. и снимка да им занеса и така изобщо не съм се главоболила.Преди това в друга шк.гуида ми казаха ,че било сложно и дъра бъра,но явно не всички са наясно с това.Но повтарям това беше миналата гд. незнам дали от тогава нещо се е променило

# 238
  • Мнения: 708
абе то теории за книйжките всякакви,ама ей на и ассикурационето ми вика,4е трябвало да си конвертирам книжката и толкуз  #Cussing out
аман ,да вземат да се разберат кво може и какво не  #2gunfire

както и да е днес съм на медицински преглед за въпросната книжка  Crossing Arms

# 239
  • Мнения: 5 462
Бимбе , как върви новата работа ?
Абе момичета кво прави Миленка ?Макдирокова ли  как беше  newsm78.... уф все не мога да и налучкам името ...Ами Валката волана ?Тя що така се е кръстила ?А Влади гледам пише всеки ден в разни други теми , а тук хич не се е вяснала ? newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт