Любимото ми е...

  • 3 193
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 336
На този етап любимото ми е да спя без да сънувам. Да спя и да спя.

# 46
  • Мнения: 619
Обичам топлия летен дъжд.., обичам хубаво горещо кафе.Обичам..бездействието с мойто момче.. -просто да лежим,да се гушкаме и да мечтаем.. .Обичам когато ме учи на нещо ново.... Winkтолкова мнгоо неща обичам Simple Smile

# 47
  • Мнения: 13
обичам когато почивам в неделя/но е много рядко/ и с милото си пием кафето с много целувки и прегръдки
обичам да съм на сухо и топло и да виждам през прозореца как вали дъжд или пухкав сняг Simple Smile
обичам сутрините когато се събуждам от ласките на милия и когато го погледна да виждам любовен блясък в очите му
обичам да ходим насело при нашите и те щастливи да се суетят около нас /пак рядко ни се случва Sad /
обичам нарциси - ама мноооого ги обичам
а най-много си обичам Него и още, и още, и още .....Simple Smile

# 48
  • Мнения: 617
обичам когато нещо ме разтрепери като тази тема
обичам да плача от щастие...

# 49
  • Мнения: 217
Животът ми е нов.... любимото ми е.... то остана в стария...

И защо не го взе?
Торонто е хубав град, но  Мелбърн е по- human friendly.... ако изобщо това може да се каже за един мегаполис

# 50
  • Мнения: 217
Дами,
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet на всички и много хубави моменти за всяка   bouquet

# 51
  • Мнения: 3 034
тази тема ме накара да с почувствам много... уютно   bouquet

любимо ми е/са морето/океана и всички свързани с тях неща - шума на вълните преди да заспя, чаша студено бяло вино на тъмната тераса на хотелската стая, малко рибно ресторантче и отсреща лунната пътека, горещото слънце, което пълзи по пясъка, замъците, които строим и украсяваме, банана, гмуркането...

любим ми е моментът, когато стягам багажа за пътуване и отвътре започва да ме пристяга пред новото, неизвестното

любими са ми Париж и южна Франция - първият ме изпълва с живот, мирисът му не мога да забравя и тук, малките кафета по ъглите, разходките в Тюйлери, пирамидата нощем, Сена и художниците на Монмартр... а втората... там ми остана сърцето, някъде сред лавандулата, гроздето, топлите кроасани, маслините и милите дядовци на малкия селски площад, които играят на топки и пият перно  Hug

любима ми е ранната есен, когато, както сега, топлото и меко слънце влиза през прозорците и знам, че след малко ще изляза да погаля цветята си и да им кажа "до другата пролет", защото сега трябва да се разделим...

любимо ми е времето преди Бъдни Вечер и Коледа, когато пощръклявам, окичвам всичко с украси, мъча мъжа ми да закача коледни лампички отвън и да надува Дядо Коледи или да инсталира светещи еленчета  hahaha запалената ни камина с чорапите, уханието на сладките и щолена от кухнята и цялата истерия, която успявам да създам съвсем сама   Mr. Green

любим ми е един особен вятър, който духа преди буря, когато времето е топло... излизам и си разтварям ръцете като за прегръдка, а той минава през мен и отнася всичките ми страхове, болки и сълзи някъде далеч...

любимо ми е да ида в гората и като Роня - дъщерята на разбойника да прегърна някое дърво и да крещя, докато сълзите пресъхнат, а силата му се влее в мен

любими са ми книгите на Агата Кристи, които унищожавам с няколко пакета тиквени семки, а после ги препрочитам по много пъти, защото не искам да се разделя с атмосферата в тях  Hug сега вече и филмите за Поаро, които гледаме пак по няколко пъти, удобно опънати на дивана с мъжа ми

любими са ми спомените за отдавна отминали неща, покрити с патината на времето, която ги превръща във вечни ценности в моя албум

любимо ми е да поплача, когато ме боли и да знам, че утре ще е по-светло, по-красиво, по-щастливо и че мога да вървя напред

любимо ми е сутрешното ми дъъълго кафе

и май е време да се спра вече  Hug

# 52
  • Мнения: 769
Обичам мъжо да ме гушка в съня си.... или да ми носи шоколадово яйце... рефрен от гаджалъка ни. 
Обичам да виждам близките ми хора, събрани на весела трапеза....
Обичам да се радвам на сполучлива моя фотография...
Обичам чувството след ден с изпълнени много задачки...
Обичам лицата на приятелките ми когато им подарявам дълго приготвян подарък....

# 53
  • Мнения: 1 044
Обожавам ласките от любими хора - мъжът ми, детето ми, майка ми..., върховно удоволствие за мен са разходките в планината и обилните вечери, с поне тристепенно меню и полети с достатъчно количество червено вино. Няма друг такъв кеф, като да се излежаваш дълго, дълго сутрин в неделя, в топло пухено легло, с любима книжка, а навън да вие виелица. Дълбоко удоволетворение  и чувство на изпълнен дълг изпитвам, когато постъпя както трябва, по съвест, независимо от последствията. Сигурно имам и още много любими неща, тъй като съм щастлив човек и може би не си давам сметка за някои незабравими моменти.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 783
Градът по здрач в ранната есен. Небето е светло, рекламите светят, лампите запалени, пердетата още не дръпнати- някой готви вечеря, по тесните улици ухае на печени чушки...Уют. Въздухът е свеж и изпълнен с очакване за падащата вечер...

# 55
  • Мнения: 22
Животът ми е нов.... любимото ми е.... то остана в стария...

И защо не го взе?
Торонто е хубав град, но  Мелбърн е по- human friendly.... ако изобщо това може да се каже за един мегаполис

Защото любимото ми беше в събота и неделя, да спя до късно, да ходя цял ден по пижама, да пия кафенце и да пуша цигара след цигара... дъщеря ми да спи в другата стая, а после да започнат да идват приятелките й... Вече не пуша, съответно кафе не пия, дъщеря ми остана в България, а мъжът ми не обича да стои цял ден вкъщи.... Сигурно е време да намеря ново любимо и да спра да мисля и страдам за старото ми...

# 56
  • Мнения: 1 065
Много приятна тема,от вчера си мисля кои са нещата ,които аз обичам.Ето някои от тях:
Обичах да пия сутрешното си кафе на балкона през всичките сезони-и в топлото време сред зеленината на цветята, и през зимата,загърната с яке ,духаща на ръцете да си ги стопля.
Казвам,,обичах",защото така беше докато открия ,,БГ Мамма''.Сега  пия кафето си пред компютъра.
Обичам да ходим на екскурзии и разходки-за жалост не се случва често.
Коледно- новогодишните приготовления са най-хубавото ми време от цялата зима,очакването на празниците ми е по-хубаво от самите празници.
Обичам си рожденния ден-приятно ми е, че толкова много хора мислят на този ден за мен и ме поздравяват.Повече се радвам на поздравите ,отколкото на подаръците,това ,че някой мисли за мен и е съпричастен с радостта ми, не се купува с пари.
Обичам вечер през  лятото да играем с мъжът ми карти и табла  на балкона и да си пийваме биричка.
Обичам вечер, особено през лятото,да гледам луната и звездите,да си мечтая и да знам,че някъде на тази земя в този момент, някой също като мен е вперил поглед в тях.
Обичам ,когато всички мои любими хора са здрави, всеки е зает с  ежедневните си неща.

# 57
  • Мнения: 98
....много топла темичка Hug

Обичам пролетта и лятото.
Обичам да стана рано и да си направя кафенце
Обичам когато сутрин се приготвям за работа любимия ми да отвори очи и да ме привика в леглото да ме гушка   loveuuu
Обичам когато се връщам от работа всеки път да ме посреща на вратата
Обичам когато излизаме на разходка или отиваме в друг град само двамата
Обичам да виждам близките ми хора щастливи и усмихнати
Обичам да давам воля на чувствата си,когато ми е тъжно да поплача, а когато ми е весело да се посмея на воля
Обичам да се глезя и да ме глезят
Обичам любимия да ми подарява подаръчета
Обичам да мечтая, да размишлявам

сигурно обичам и още неща.... Thinking

# 58
  • Мнения: 5 698
обичам когато нещо ме разтрепери като тази тема
обичам да плача от щастие...
Peace

# 59
Много хубава тема! Браво на този, дето се е сетил да я публикува! Ето и моя списък:
 1. Детето
 2. Мъжа
 3. Сутрешното кафе, разбира се, как мога да го пропусна - класиката в жанра!
 4. Обичам добре и навреме свършената работа, независимо от какво естество.
 5. Обичам да чистя, да подреждам и да изхвърлям непотребните вещи и всякакви боклуци.
 6. Да пътувам, независимо от посоката, разстоянието и целта.
 7. Да избирам подаръци, да ги опаковам и да ги подарявам.
 8. Да се шляя сред природата.
 9. Да творя, независимо какво.
 10. Да остроумнича.
Всъщност това е само представителна извадка, много повече са...

Общи условия

Активация на акаунт