Кога има имен ден Кристина?

  • 26 483
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
аз съм кристина и празнувам на 14.09.баба ми е кръстинка и тя също празнува тогава.приятелката ми христина -на коледа и христо също.но вайното е купон да става да се събират приятели за веселба  Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 6 164
14.Септември - Кръстовден. Питахме свещеник, защото и ние се колебаехме между Коледа и Кръстовден Wink


Ааа!!! Какво е това безобразие!!! Crossing Arms Един поп казал Коледа, друг поп казал Кръстовден! ooooh! Я първо помежду си да се разберат, че съвсем се оплетохме! Wink

# 62
  • Мнения: 1 949
14.Септември - Кръстовден. Питахме свещеник, защото и ние се колебаехме между Коледа и Кръстовден Wink


Ааа!!! Какво е това безобразие!!! Crossing Arms Един поп казал Коледа, друг поп казал Кръстовден! ooooh! Я първо помежду си да се разберат, че съвсем се оплетохме! Wink

 newsm10 Сълласна съм Wink
Абе важното е да става купон и подаръци да има. На Коледа подаръците са си за Коледа, а на именния ден - пак трябва да има. За туй аз мисля да не съвпадат Wink

# 63
  • Мнения: 220
Аз празнувам на 14 септември. Не твърдя , че е по-правилното , но така си реших преди години.
В тоя ред някой да ме светне кога празнува Габриела , че и там има няколко дати .

# 64
  • Мнения: 773
Така е, покрай Коледа ще се позатули някак си. Най добре си е на 14 септември.

# 65
  • Мнения: 208
monda   много ти благодаря.Бях сигурна , че празнуват Стелитата ,но мислех че е октомври ,ноември.Датата е константа , не се променя от някакви църковни празници нали?
отново се извинявам ,че пиша тук за Стела.Но Кристина вече си знае датата , нали? Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 13 512
Да, константна е датата.

# 67
  • Мнения: 14
 Grinning Имен дeн празнуват...
http://www.angelfire.com/ca6/ivayla/kalendar.html tova e adres s datite na koito praznuvat imennicite.Dano vi e polezen tozi kalendar.

# 68
  • Мнения: 2 255
На сина ми Кристиан празнуваме имен ден на Коледа  Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 1 248
На въпроса "Кога има имен ден Кристина? " ще ти отговоря: "Когато и моят син Кристиян." Simple Smile
Аз смятам че няма имен ден и дори да е на Коледа,едва ли ще празнувам имен ден като Коледа е толкова голям празник. Peace

# 70
  • Мнения: 30
Здравей!
Аз се казвам Кристина и от малка съм си свикнала да си празнувам иманния ден на Кръстовден. И аз смятам като другите, че Христина и производните си празнуват на Коледа. Но както вече се спомена Коледа е твърде голям празник че да си празнувам иманния ден тогава, пъки съм кръстена на баба ми Кръстина.
  Иначе както си го възприемеш така ще е. Но сппоред мен е по-добре да е на Кръстов ден. Последния път ми беше много готино. Събрахме се само с най-добрите ми приятели. Пък и като се празнува имен ден знаеш как е никой не ти гледа вторник ли е или събота, чакаш си гостите и веселбата започва!!!!!!! Важното е да е щастлив имнника  Peace

# 71
  • Мнения: 30
И още нещо от малка мразех да ми бъркат името с Христина - и досега все ме питат с Х или К? Не че имам нещо против това име просто е кофти /както на мъжът ми Станислав все го бъркат със Светослав и т.н./, та така празнувам на 14.09. още по-ясно да се разгранича от Христина. Оф преалих вече.....

Айде весели и щастливи дни на всички! Flutter

# 72
  • София
  • Мнения: 981
До сега винаги сме го празнували на 14.09,за Коледа не се бях и замислила  newsm78.

# 73
  • Мнения: 7 201
14.Септември - Кръстовден.
PeaceПлеменницата ми е Кристине и също празнува на Кръстовден.

# 74
  • Мнения: 227
Sestra mi se kazva Kristina i ima imen den na 14 septemvri. (Krastov Den) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт