Мама днес се радва с умиление на МАРТенското си творение!

  • 8 105
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 251
 Здравейте, момичета.
  lluvia, уроците по гърне вървят добре. Вече имаме три "пиш" в гърнето. Вярно, че станаха случайно, но пак е нещо. Слагаме го по няколко пъти на ден, просто за да свикне с гърнето.
 Амели, само и аз да кажа, че нещата, които си показала са много красиви.
 Момичета, аз  ходих на курсове по шофиране ( общо 4 часа). Другата седмица пак и после ще се уча с мъжа ми, защото тук ако си взел писмения изпит можеш да шофираш по улиците с човек, който има калифорнийска шофьорска книжка. Стискайте ми палци.  Mr. Green
 Сега Ви пожелавам приятен ден.
 

# 46
  • Мнения: 264
Честито на всички празнуващи и от нас с Виктор.
Да ви се похваля вчера Вики язди Нюфаундленд, съвсем мъничък 10 месечен, тежащ скромните 65 килца. На Виктор му беше много интересно да го поскубе по гърба, добре, че Нюфа е търпеливо животно.




Ето го мечока, родом от Италия на име Енченцо и без моя ездач на гърба си Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

   

За говоренето, Виктор си редеше безразборно срички още 5 ти месец, сега си казва мама целенасочено на мен или на баща си, или крещи мама, когато ме няма. Мисля, че го употребява съвсем смислено.
Ето го как го казва под мое давление
http://www.youtube.com/watch?v=ZXM_OAd-2NM

Но за сметка на това в раздвижването сме зле. Научи се сам да сяда, но някак тромаво, за пълзене и дума да не става ( дори си мисля, че може би въобще няма да пълзи) . Може би му тежат килцата, вече сме кажи речи 11кг. В бънджито виси ато прани гащи, въобще не промахва с крачета. С две думи мързи го, но аз съм упорита с гимнастиката пък да видим.
Това с отпечатъците в глината много ми хареса. Ще го пробвам, мерси за хубавата идея. Приятна разходка на всички ви.

# 47
  • София
  • Мнения: 515
Мацки,направих си албум в snimka.bg, където ще си качвам фотоси на мои си творения. Заповядайте да разгледате:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=175687

Препоръчайте ме на приятел Wink приемам поръчки Mr. Green

Амели,първо изглеждаш страхотно!И браво за нещата които си направила,истински творения!
Малка почерпка за вчера!
И честито на всички навършили половин годинка вчера,и днес!

# 48
  • Мнения: 413
Цитат
Цитат на: иглика333 
Ето го как го казва под мое давление
[url=http://www.youtube.com/watch?v=ZXM_OAd-2NM
Да наистина казва мама Laughing
 Амели Браво Peace

# 49
  • Мнения: 1 172
Наталче,на снимката не съм аз,обясних го на предната страница, но така изглеждах като телосложение преди да забременея и като гледам тия снимки,ми се струва почти невъзможно да се върна пак в същата форма. Все така го чакам това пусто кърмаческо отслабване и то все не идва,все така съм си 63 кг,както когато излязох от родилно и не спадам и грам Cry

morgause, в сайта,от който купуваш на Емма има велколепни дрешки, харесах някои неща, които да направя на Ива, проблема е само от къде да си купя подходящи прежди и платове - в Ловеч няма такива магазини, а пътуване до София скоро не се очертава.

Да споделя една хитринка за мамите плетачки - обикновено се снабдявам с прежди от магазините за дрехи 2-ра употреба. Те поне в Ловеч изобилстват и е евтино. Често има огромни пуловери от хубава прежда, като си харесам нещо, само проверявам дали е рязано или шито (дали може да се брида),разбридвам, опъвам конеца на пара и получавам поне 500гр красива прежда,която не се продава в магазина и съответно никой няма да има като моята дреха Laughing Миналата зима в един магазин разпродаваха пуловери по 50 стотинки и си купих почти цял чувал, сега съм ги извадила да ги бридам и почвам да плета. Само че за детето не смея да плета от втора употреба.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 793
Привет момичета, само да ви кажа здрасти и отивам да чистя  Outta Joint

# 51
  • Мнения: 454
Момичета, здравейте и от мен!
Да драсна няколко реда, докато малката спи.
Честити християнчета на Бимба и Ала-бала  bouquet.
Наско е много сладък в бънджито Heart Eyes.
И Виктор също като казва мама Grinning.
Амели, поздравления и от мен за нещата, които правиш. Мен хич ме няма в тия неща, с две леви ръце съм Sad, а по принцип имам желание.
Нашата мадама все още не може да сяда добре, иначе и аз мисля да започваме опити с гърнето. Преди месец имаше по-голямо желание да седи, сега все иска да е легнала или да стои по корем, да се търкаля по спалнята, да достига играчките си и да ги "яде". А от опитите за изправяне май сме много далече.
В събота си купих новия брой на "Моето дете" и ако не се бъркам има публикувана снимка на Цветина на ala-bala.
Аз в събота изпратих поредните гости и другата седмица чакам нови Mr. Green, дано ми остава време и за форума.

# 52
  • Мнения: 115
Ето две педложения за теми:
Есенните багри са красиви, МАРТенчетата са диви и игриви!
Зимни дрешки вече пазаруваме, с МАРТенче красиво ний ще се надуваме!
Много ми харесват!  Peace Трябва да се добавят към останалите. И аз написах две.
lluvia, не съм давала плодови, но ще започвам! Добре, че ме подсети за тях.  Peace Относно информация този форум е много полезен, затова съм и тук. Боровинката също е много полезна - Съставки: Съдържат около 6% арбутин, следи от хидрохинон, около 8% катехинови танини, флавоноидните вещества кверцитрин, хиперозид, изокверцитрин и др., урзолова, хлорогенова и кафена киселина, витамин С. Поради наличие на дъбилни вещества от катехинов тип листата на червената боровинка се понасят по-добре от тези на мечото грозде, но са с по-ниско съдържание на арбутин. За проходилката също се колебая, но сигурно ще вземем. Оплакаха ми се от тези на Бертони.
Също съм купила гърне и от време на време слагаме Ники там.
Amelly, Ники едвам се обръща по гръб и все още не мисля за безопасност от падане.

# 53
  • Мнения: 178
здравейте мами и ние сме родени март въпреки че трябваше да се родим април много интересни неща пишете тук и реших да се запиша и аз при вас ако приемате нови мами разбира се моето слънчице се казва владислав роден е на 11 март 2200 кг и 47 см
имам и въпросче към вас мога ли да го слагам на гърне вече въпреки че не може да седи още сам много искам да го науча да ходи на гърне    smile3525

# 54
  • Мнения: 1 198
Добре дошла,iskra.v.s ,
Ако имаш снимка на бебчето си,можеш да я качиш тук:
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=172338
Събираме снимки за колаж на първа страница!
Призив към другите мами,който не е качил снимка все още да го направи.повечето снимки съм обработила и съм почти готова! Wink

# 55
  • Мнения: 178
имам много снимки но незнам как става трябва някой да ми обясни

# 56
  • Мнения: 750
Добре дошла на iskra.v.s, само един поглед да хвърля, че много сме кисели днес.

# 57
  • Мнения: 413
 Добре дошла и от нас!Влизаш в www.snimka.bg Потребителското име е martenski,а паролата 2007 и качваш снимки.Ако нещо не ти е ясно пак питай Mr. Green

# 58
  • Мнения: 318
Здравейте мацки!
Сега нямам време да чета защото сме вкъщи за малко и пак излизаме, но искам да питам - как по дяволите успяхте да съберете урина за бебешките изследвания с тези колектори  #Cussing out На мъжките майки сигурно не им е било трудно, но за момиченца ... просто не знам как да го залепя това чудо че да влезе нещо вътре  Shocked Тези които са пожънали успехи в уриносъбирането моля да ме посъветват как точно са го направили този номер  Praynig ...трети изхвърлям без да е влязла и капка  #2gunfire

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 15:09 от Джу

# 59
  • Мнения: 221
Здравейте момичета  Hug
Отдавна не съм се включвала, но нещо не мога да си организирам времето Rolling Eyes
За протокола - ние вече една седмица хвърчим с проходилката  Crazy Няма как да кажа ходим, защото това си е направо тичане  #Crazy Много обича да е в проходилката и ми е много трудно да го изкарам оттам. Разбира се, гледам да не прекаляваме много Whistling
За гърнето - баба му редовно го издържа - понякога успява да свърши някоя друга работа, но аз все още си мисля, че е чиста случайност. Но съм оставила баба му да се радва  Blush
Днес захраних с месо - пиле, хареса му Peace Онзи ден пробвах да му дам попара, но определено никога повече няма да вкуси нещо такова  Sick Тази физиономия беше незабравима Joy Не че днес пак не се пробвах да му дам, но ефектът беше същия Whistling И тъй като аз следвам схемата за захранване на моята педка, но с един месец закъснение, то на последната консултация и казах, че си ядеме попара  Outta Joint И сега не знам какво да му дам вместо попарата, а ми е доста неудобно да и звънна и да се заобяснявам като ученичка  ooooh! Така че, мами помагайте - очаквам предложения  bowuu
Между другото честито на всички празнуващи  bouquet
Вече ще се включвам по-често, за да не пропускам толкова много Embarassed

За колажа разбрах - ще сложа снимка веднага Peace

Общи условия

Активация на акаунт