Мама днес се радва с умиление на МАРТенското си творение!

  • 8 108
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 318
Поздрави от нас и от Плевен, ние сме малко на "почивка" Simple Smile
Мама си има отмяна, почива си, мери улиците и се е отдала на шопинг... а тати си почива от нервите на мама (ама на мама и е мъчно за него вече).
Утре беба ще яде мръвка - пиле, 3-4 дни... после зайче

# 31
  • Мнения: 1 172
Мацки,направих си албум в snimka.bg, където ще си качвам фотоси на мои си творения. Заповядайте да разгледате:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=175687

Препоръчайте ме на приятел Wink приемам поръчки Mr. Green

# 32
Amelly, изглеждаш страхотно newsm10 а и моделите ти са страхотни. Уж и аз у4их като луда 5 г., ама нещо нямам муза аз. Абе, който може си го може.Браво на теб  smile3501

# 33
  • Мнения: 115
Мацки,направих си албум в snimka.bg, където ще си качвам фотоси на мои си творения. Заповядайте да разгледате:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=175687
Amelly, мислех да се отказвам вече да пиша във форума, че много се  Tired от този компютър, ама немога де се сдържа да не изкажа възхищението си от твоите творения. Изглеждаш чудесно.  Wink Чакам да видя и плетива.  Grinning Също творя разни неща, но по напред обичам да гримирам /себе си, рядко се хващам да гримирам и лакирам приятели-много пипкаво/.  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 8 318
Забравих да се изкажа за проходилката аз съм ЗА. Голямо улеснение е за родителите и забавление е за малките.
Сложих малкия на 10 месеца (късно, дотогава бяхме за ръка) и на 12 м и 1 седмица проходи.

# 35
  • Мнения: 1 172
Мерси! Ама на снимките не съм аз,а една приятелка, на която си подарих почти всички дрехи,които не ми стават след раждането. Понеже отскоро имаме този фотоапарат,нямам собствени снимки с творенията си,за което малко ми е тъжно,но занапред като си ушия нещо ново,първо ще се снимам с него. Имам да качвам още материал,но няма да е тази вечер. Очаквайте продължение Wink

# 36
  • Мнения: 1 198
Amelly ,много красиви творения наистина!Абсолютни поздравления! Аз също си падам да майсторя каквото ми падне,но със шиенето съм на Вие.Имам страх от шевни машини.Все си мисля,че пръстите ми ще минат под иглата! Joy А иначе бабите ми бяха и двете майсторки,свеки и тя...
Winnie ,набързо разгледах снимките - много сте готини,супер атмосфера навсякъде!Ех как си мечтая отново да тръгнем да пътуваме...Вчера ни направиха предложение за околосветско пътешествие с кораб  smile3518ама как да оставим беба...пусти му мерак за работа!
p4eli4ka ,в София в МЕТРО има памперси Либеро.Аз съм купувала от там.Там и цените са по-хубави,а и пакетите са по-големи!Това са ми любимата марка пампи,ама сега купувам от Билла едни Клевър,собствено производство на БИЛЛА.Цената им е наполовина  и не са лоши,беба няма проблеми с дупенцето!
Desem ,днес съм по-добре с кръста.Сега ми направиха масаж и съм окей!Ще видим утре как ще съм!
А днес за първи път папахме пюре - пиле с картофи и моркови!Елизабет го хареса,нямаше проблеми.А след 2-3 дни ще почна и четвърт жълтък! Wink

# 37
  • Мнения: 1 232
Момичета и Стела вече е християнче,утре ще кача снимки,опитах се ,но нещо снимката ми прави проблеми.
Памперси либеро има и в метро пакета от5-8 килограма 88 броя е около 32 лева

# 38
  • Мнения: 1 232
леле Амели златни ръце имаш Hug

# 39
За проходилките, аз нито съм ЗА нито ПРОТИВ, абсолютно съм безразли4на.Не мисля да купувам за сега, но пък знае ли 4овек.Ще я пробвам на проходилката не една приятелка, и ако вивя 4е много се забавлява ( в което май не се съмнявам ) ще й вземем. 4увам разни неща по неин адрес, 4е забавяли прохождането, 4е увреждали стъпалото на детето , в смисъл 4е стъпвало  на пръсти като запо4не да върви, абе всякакви такива...  В Испания педиатрите не я препоръ4ват, и ако трябва да съм откровенна, на местата дето са изложени бебешките коли4ки стол4ета ,вани и т.н , не съм виждала проходилки newsm78. Не 4е ги няма де.Ще видим, има време до тогава.
Някой давал ли е боровинка и ябълка на Хип ? Май не ни хареса на нас особенно Sick.
4естито християн4е на мама Бимба !

# 40
  • Мнения: 1 198
lluvia ,аз давах преди време боровинка на Гербер /мисля/.Много го хареса,ама цапаше ако капне някъде!
Иначе нашата педи каза да си търсим бънджи,било добре да се тренира беба!Предложения от къде и колко струват newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 1 077
Здравейте, мамита!
Да се отчета, че не съм писала от няколко месеца.
Много здраве на всички ви, барабар със съпрузите и децата Wink

# 42
  • Мнения: 1 467
Мацки,направих си албум в snimka.bg, където ще си качвам фотоси на мои си творения. Заповядайте да разгледате:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=175687

Препоръчайте ме на приятел Wink приемам поръчки Mr. Green

Амели, много хубаво:) Много ми се стори симпатично това, че те мързи да сложиш дръжка на чантата си:)

Браво:) И на модела  Wink

Десем, благодаря за пожеланията! А наистина има нещо странно в Памперс в България и в Италия, една марка, а са много различни, това го забелязах това лято като се прибрах.

За рождения си ден, Емма получи ето тези неща:

http://www.dpam.com/Catalog/Reference.aspx?ReferenceId=8222& … p;NewNavigation=0

и

http://www.dpam.com/Catalog/Reference.aspx?ReferenceId=8157& … p;NewNavigation=0

и още една жилетка, която не мога да открия на сайта.
По принцип, разгледайте всички тези жилетки отблизо, направо съм влюбена в този магазин!

http://www.dpam.com/Catalog/Mosaic.aspx?CategoryId=19&ReferenceTypeId=67

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 00:49 от morgause

# 43
  • Мнения: 1 467
Някой попита за безглутеновите бисквитени гранули на Плазмон.
За съжаление хвърлих хартиената опаковка и сега нямам подробното съдържание. Отпред пише: с калций, фосфор, желязо и много витамини.

# 44
Пак аз, по никое време Heart Eyes.
margouse, наистина са много сладки дрешките ,а и като гледам  не са много скъпи .
Тан4ето Генова,как вървят уроците по гърне на Гено ?И аз купих днес гърне (съвсем обикновенно за сега ) с намерението да запо4ваме полека лека Simple Smile. Приемам всякакви съвети и напътствия Hug. От утре папкане и после гърне ( само няма да е сутринта, 4е още не мога да свикна с гледката Sick )
Хайде лека smile3524, и сладки сънища.

Общи условия

Активация на акаунт