ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 8

  • 15 856
  • 484
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 454
Пешони, супер за дънките!!! Какъв режим почваш? Искам и аз като теб....Simple Smile

# 406
  • Мнения: 523
Мацки можете ли да ми дадете малко повече инфо за диетата на Майкъл Тъманд?В какво се състои? newsm78

# 407
  • Мнения: 4 176
Мацки можете ли да ми дадете малко повече инфо за диетата на Майкъл Тъманд?В какво се състои? newsm78
Не може така. Потърси с търсачката имаше теми по въпроса, но най-добре книгата си купи. Казва се " преобразете тялото си за 6 дни".
В общи линии има тест по който с еопределя кой тип тяло си.
Яде се 4-5 пъти на ден, но безвкусно. Никаква сол не се консумира, няма мазнини, няма олио, няма нищо.
Яде се само определени плодове, зеленчуци и някои меса.
Порциите са малки. Вкус на храната се достига с подправки, лимонов сок и люто.
Абе трудна е. Правила съмя  2 пъти, като втория път я зарязах на 3-тия ден.

# 408
  • Мнения: 4 176
[


Мамица....и аз съм така измъчена от тия диети...и аз имам чуството, че организма ми е привикнал...ама японското...не мога да се навия и това е...На Майкъл Търманд не съм я чела да видя как е...нещо като Дюкан ли е? Има ли си меню, че аз тези с направеното меню/...никак не ги умея...[/color]


Има рецепти как да си правиш нещата.

# 409
  • Мнения: 1 454
Не...нямах предвид, че не мога да си готвя, а просто повече се затормозавам ако трябва примерно да ям..."за закуска препечена филийка с незнам-си-какво-си, за обед пилешко със зеленчуци" и т.н.

Абе като те слушам как го описваш Търмънд...няма да е той Simple Smile

# 410
  • Мнения: 3 453
Момичета оказа се че тръгваме с един ден по-рано за Анталия.Пак не съм разбрала и сега бързам дапстегна багажа. Thinking ooooh! Joy Ама щото съм влюбена и не съм разбрала.Нямам време да кача други снимки Embarassed Давам това което е сътворила моята приятелка Мими и искам безкрайно да и благодаря за най-красивите снимки. Heart Eyes Hug Другите като се върна Laughing

Миминце, благодаря ти миличка!Обичкам те безкрайно много Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Приятно разглеждане на всички и много ще ми липсвате има още много щури снимки но след Анталия Laughing Hug  bouquet


Ето какво направи Мими  за мен Laughing :

http://svatbakrisi.multiply.com/photos/album/1

Чао за сега Hug Heart Eyes  bouquet

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 18:10 от Kpuccu

# 411
  • Мнения: 1 416
О КРИСКА ,ЗНАЕХ СИ ЧЕ ЩЕ СИ ПРЕКРАСНА,АМА СИ ИСТИНСКА ПРИНЦЕСА ТОЛКОВА СИ ХУБАВА НАПРАВО УАУ .ЧЕСТНО ДА СИ КАЖА ИСКАМ ПАК ДА СЕ ОМЪЖА ЗА СЪЩИЯ МЪЖ РАЗБИРАСЕ АМА ОТНОВО.благодаря на КРИСИ И МИМИ ЧЕ НИ УДОСТОЙХА С ПРЕКРАСНИТЕ СНИМКИ.Прекрасни сте момичета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 412
  • Мнения: 794
Крисси, честито, много си красива!!! Прекрасна си!
Пожелавам ти да си задържиш 56-те кг, но за не повече от 3 месеца, че нали знаеш, към 2-рия месец от бременността започва да се качва!!! newsm03
Та, като си дойдохме на въпроса - хайде сега в Анталия хубаво и упорито да поработите за бебе, та другата година да си имате едно лятно слънчице! И да има с кой да си споделям и да си разхождаме бебоците заедно!!!
Много целувки от мен и като се върнеш, да си направим една среща с Мими!  love001

# 413
  • Мнения: 523
Леле Крисси страхотна булка си!Страшно си красива! Hug Hug HugЖелая ти да си много ,много ,много щастлива!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 414
  • Мнения: 603
 married  loveuuu КРИСИ, мила страхотнааа си.Невероятно красива,и такава любов излъбвате и двамата.Бъдете много щастливи.Прекрасни сте /пу-пу/. Приятно прекарване на почивката.Божеее, колко сте хубави  smile3525

Момичета иначе да ви се похваля,днес направих страхотна тренировка,яла съм само режимни храни от списъка на Дюкан,ударния,и нямам изкушения.и съм много доволна,поне че имам воля,а резултати ще ги видим в петък ,тогава ще се премеря.
Приятна вечер на всички   sleepuu 55

# 415
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Включвам се да кажа по 2 хубавки думи Peace
Крисси,перфектна си,направо ми останаха очите в снимките,много хубава двойка сте!Честито и нека цял живот се обичате и изглеждате прекрасно!   bouquet  bouquet  bouquet
Ася,и на теб да пожелая лека бременност и много сладко,живо и здраво бебенце! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes(писах и в Дневникът,но не знаех дали си прочела пожеланията ни там) Peace

# 416
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Криси ЧЕСТИТО!!! Макар и със закъснение....ЖЕЛАЯ ВИ ДА БЪДЕТЕ БЕЗКРАЙНО ЩАСТЛИВИ,И КОГАТО СЛЕД 50 ГОДИНИ ПОГЛЕДНЕТЕ НАЗАД ДА СТЕ ГОРДИ С ПОСТИГНАТОТО!!!ОБИЧАЙТЕ СЕ ,ПРАВЕТЕ СИ КОМПРОМИСИ И СЕ УВАЖАВАЙТЕ!!!!ЖЕЛАЯ ВИ КУП ДЕЧИЦА...ТЕ СА НАЙ-ХУБАВОТО НЕЩО В ЖИВОТА НА ЧОВЕК!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

И да отбележа че си била невероятна булка!!!

Целувки на всички милички...когато имам как ще се включа и аз

# 417
  • Мнения: 842
Крисси, прекрасна си!!!   bouquet  bouquet  bouquet  Така ми се прииска и аз отново да съм булка. Еееех

# 418
  • Мнения: 2 099
Добро утро,
Вчера цял ден не писах, че денят ми ми беше доста крив и само ви четох.
Криси много се радвам, че ти е харесал сайта и снимките. Пожелавам ти весело изкарване на почивката и ще чакам много снимки /и от Анталия и от сватбата и обезателно тази от аватара/  bouquet
Ася, много ще се радвам да се срещнаем отново. Направо не мога да повярвам, че съм изпуснала тази страхотна новина и по-точно , че очаквате бебче. Страшно се радвам за вас. Пожелавам ти лека бременост и дано скоро се видим.  bouquet
Галя, много хубаво че си си хапнала добре при мама и си си запазила теглото.
Daisi4ka аз имам книгата на Търмънд...Доколкото си спомням първоначално при него се правеше тест, за да видиш кои храни са подходящи за теб и след това наблягаш на тях, но трябва задължително и да се спортува. Ако се интересуваш мога да се поразровя в книгата и да ти кажа по-конкретно за диетата му.
Пожелавам на всички ви лек и диетичен ден.  bouquet

# 419
  • Мнения: 1 454
Добро утро!
Добро утро Мими и на теб....

Лелел....Крисси е наистина ужасно красива и разбира се , както се очакваше направо се просълзих ...колко тривиално ,а? Wink

Благодаря ти за Търмънд...аз вчера се отказах официално от всякаква диета...толкова ми се ядеше сладко (шоколад) ,толкова ми беше криво, толкова ми е криво още...не знам какво да правя...все едно тъпча на едно място с тези диети и нищо не става...и естествено баш сега зимата така се случи... smile3511 smile3515 smile3511

Утре съм на гинеколког, че имам някакви проблеми, а след това заминавам за Румъния на командировка и там пък съвсем няма да мога да предявявам особени претенции към храната...ще гледам да внимавам какво ям, но...едва ли като се познавм....добре, че ходим на фитнес, та да изразходвам нещо там и да ми е стимул да не се набумквам...

Били ли сте в такива дълбоки и дълги кризи...моята е нещо много дълга май...само това ме притеснява...
Мименце, ти с коя диета си свали последните килограми...нали са най-трудни...



Общи условия

Активация на акаунт