ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 8

  • 15 855
  • 484
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 603
  bouquet Добро утро момичета   bouquet Наминавам само да ви пожелая лек ден,изпълнен с безброй усмивки.   bouquet   bouquet   bouquet
И без прегрешения, разбира се

Daisi4ka, мила първо ти подарявам   bouquet после  Laughing за оправяне на настроението,и никакви кризи!!! Яж си каквото ти се хапва пък малко,стига си се мъчила,ще видиш че като спреш да мислиш за диетата,и ядеш режимни неща ще свалиш.   bouquet

# 421
  • Мнения: 1 454
И аз така мисля Усмивчице...благодаря ти...помогна за моята усмивчица...ти как се справяш с Мосю Дюкан?

# 422
  • Мнения: 149
Крисси невероятна си   bouquet  bouquet  желая ви .прекрасен и приказен меден месец.[/size]

# 423
  • Мнения: 1 416
Привет,привет как сте милички ,аз още съм японка на 12 свършвам и се качвам на кантара  goodscaleдано резултата е добър после ще видим как ще я карам намислила съм си диетка с мляко и банани за задържане на килцата.
Дайсичка слънце хапвай от всичко по малко,изкарай си приказна командировка пълна с емоции и после ще измислим как ще я караме.По добре пухкавки но щастливи.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Мименце хайде оправяй настроението и скачай тук ,че ужасно ми липсваш и няма ми го огънчето и стимулчето дето ми даваш  Cry Cry Cry
Усмивчице ти си ведрото ни настроение  Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Далалче къде си съкровище,много се притеснявам че те няма  newsm78 newsm78 Thinking Thinking Sad Sad

# 424
  • Мнения: 1 454
Мами, много се радвам да те видя, защото все по-рядко попадам на тебе...сигурно имаш работа по малчуганите...пък и те сега ходят ли на дестак градина и училище...или стачките засегнаха и вас?
Дано да си добре....супер се радвам за твоята диетка с чудото...наистина страхотно е , че се справяш...
аз като се върна от понеделник...ще взема да почна една млечна 10дни и след това една японска пък да видим дали ще го стресирам....

хихих...момичета направих си собствен албум на снимка.бг...
Много съм горда от себе си...знам, че е лесно,ама досега все нещо ми се объркваше...

# 425
  • Мнения: 1 416
Дайси и на мен ми е много мъчно да съм далеч от вас ,ама няма как сутрин хода на едната работа и от там тичам на другата ,после направо в градината ,пазарувам и бегом в къщи .А вечер докато се докопам до компа голяма борба пада защото сме 5-ма желаещи ,а той миличкия (компютъра) само 1  Laughing Laughing LaughingАз от млечната диета съм безкрайно доволна пробвай може и при теб да е сепер   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 426
  • Мнения: 1 454
Ти колко време беше на нея...? Че аз по принцип ....някъде на 10тия ден и съм в криза...

# 427
  • Мнения: 2 099
Дайси ами последните кг-ми ги свалих с моят си режим и донякъде с лунуване. Иначе относно млечната и аз съм за и то с две ръце. Вярно, че се сваля доста по-бавно, но това е най-приятната диета и хубавото е, че не чувстваш глад, можешда си хапваш доста нещица и нямаш проблеми с 00-то. Laughing
Ох, Мами какво да ти кажа...Цяла седмица ме беше хванал един проблем с 00-то, то сигурно и от това качих 2-та кг. и ми беше страшно тежка на стомаха, а вчера и онзи ден чак ми се гадеше и нямах никакво настроение.

МОМИЧЕТА ТОКУ ЩО СЕ ЧУХ С КРИССИ...УТРЕ ЗАМИНАВАТ ЗА АНТАЛИЯ, ТАКА ЧЕ ТАЗИ СЕДМИЦА АЗ ЩЕ ПУСКАМ НОВАТА НИ ТЕМИЧКА. ПРЕДЛАГАМ ДА СЪБИРАМЕ МЕРКИ ДО НЕДЕЛЯ НА ЛИЧНИТЕ МИ И В НЕДЕЛЯ ДА Я ПУСНА.

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 10:37 от mimival

# 428
  • Мнения: 3 453
Добро утро момичета  bouquet Отивам да си сменям личната карта заради фамилията.после стягам багажа, че утре сутрин пътуваме към Варна и през  нощта ще летим.Много ще ми липсвате.Обичам ви и до скоро Hug Heart Eyes  love001  love001

# 429
  • Мнения: 1 454
Нищо Мими...изглеждате страхотно със съпруга ти на сватбата...направо си супер слабушка!  Hug

Дори да си качила- ти сама го каза заради 00-то е...така,че...ще ги свалиш за отрицателно време


Крисси
, приятно изкарване госпожо....хихихихих...много много много те обичаме!


# 430
  • Мнения: 1 254
Криси, желая ти много години щастлив семеен живот, невероятно сватбено пътешествие и сладки деца

# 431
  • Мнения: 2 099
Нищо Мими...изглеждате страхотно със съпруга ти на сватбата...направо си супер слабушка!  Hug

Дори да си качила- ти сама го каза заради 00-то е...така,че...ще ги свалиш за отрицателно време


Крисси
, приятно изкарване госпожо....хихихихих...много много много те обичаме!

Мерси Дейзи, дано да е от това. Аз на тези снимки изобщо не се харесвам. На снимката с Криси и майка и в ръцете съм излязла, като щангистка... Cry а на снимката с мъжа ми в лицето съм  Sick ама той на Криси баща и е виновен, реши да ме напие и успя. Карай де, поне си изкарахме СУПЕР.
Ох, оставям и отивам да чистя. После през почивката пак ще ви навестя.

# 432
  • Мнения: 305
Криси прекрасна булка си   bouquet
Момичета имам гости и сигурно до края на седмицата няма да пиша,прегрешавам много,вчера торта,бонбони ...  Crazy ужас,след седмица ще ви пиша дано не съм качила много  Cry От време на време може да надничам да знаете.Приятни дни ви желая

# 433
  • Мнения: 187
 HugЕ -е - е- е това е.Булката е просто приказка,браво Криси след всички терзания и несгоди най - накрая се видя,че всичко си е струвало.Брачният живот понякога тежи, но винаги в моменти на криза,си спомняйте за този ден,ох почнах да звуча като лелките в ритуалната зала Mr. Green.,но ти го казвам от деветгодишния си опит  bowuubouquet Heart Eyes

# 434
  • Мнения: 1 454
Ванче, и аз съм така не се притеснявай...ама не мога без тази темичка...
днеска прегрешавам с Хогаренас и сушени сливи...две блокчета шоколад ,....изобщо...ужас!

Май съм за друга тема

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт