ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 8

  • 15 813
  • 484
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 842
Здравей, Крисси  Hug Hug Отпусни му края и се наслаждавай на медения си месец, защото е само един път в живота!!! Има време за диети и отслабване, целият живот е пред теб!

# 481
  • Мнения: 603
Здравейте, как сте в този студ?  HugМного го мразя това време. Аз вчера вях до късно на ресторант, после на кафе,и сутринта се наложи да стана в 8 и сега съм  Sick, та ще легна малко и после ще тренирам. Интересното е че вчера ядох каквото ми душа иска, и днес кантара показа -600гр. Laughing Криси, как се радвам че времето при вас е хубавоо   bouquet Приятна почивка  Hug
Лек и диетичен  ден момичета  Hug  Hug  Hug Много минуси на всички за новата темичка

# 482
  • Мнения: 2 099
Еее, тъкмо щях да ви се похваля, че Криси ми писа Laughing, но тя не е пропуснала и вас. Laughing  bouquet Миличка и на мен ужасно ми липсваш и нямам търпение по-скоро да се върнеш. Наслаждавай се на почивката и да предадеш много поздрави на Ники- много да те слушка и гушка.   bouquet

Момичета, как сте в това гадно, студено време и в П-в е ужасно студено...

# 483
  • Мнения: 2 099
МОМИЧЕТА ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА НИ ТЕМИЧКА.   bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231614.0

# 484
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Мими...не съм пращала мерки от маса време...  Sad Съжалявам ..разлики има но съм в този период дето детенце все е болно и нямам време...бяхме 5 дни на инжекции и май от стреса поотслабнах...което не ми харесва понеже сега съм по-скоро изтормозена..не слаба....обичам ви

Общи условия

Активация на акаунт