ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 8

  • 15 830
  • 484
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 603
Daisi4ka, дай линк към новото албумче. И се радвам че си вече в по-добро настроение   bouquet стига си мислила за гадните кг. Аз с диетата съм добре,днес ми е 3 ден,единственото прегрешение засега са ми 3 ябълки,ама както казах аз не карам точно по схемата..сега си направих един омлет от яйца и сирене ,и съм на това засега и ми е добре.В петък ще видим резултата,тогава стават 5 дни.
Мими, ето една  Grinning и на теб, и да се в добро настроение, и да пишеш в темичката
Криси, пожелавам ти приказен меден месец   bouquet
Мами    bouquet прията работа, дано вечелта намериш време да се включиш.
Ванче, хапвай си ама малко, дано да няма качени кг.
Приятен следобед на всички   bouquet

# 436
  • Мнения: 1 454
http://www.snimka.bg/profile.php

а не знам дали ще стане, ако ви пита за пароли username : daisi4ka
                                                                                password: krizia

...днеска страшно много грешки...страшно сладки ей...Simple Smile нещо ми е щастливо newsm78

Благодаря ви за подкрепата Girls!

# 437
  • Мнения: 1 975
Не ми се отаваря кукло - "невалиден потребител или парола" newsm78

Мимка супер си на снимките думи нямам, нямаш грам излишък по теб / и благородно ти завиждам за бюста/

Криска невероятно красива булка си,  smile3501 smile3501 smile3501 и ти и младоженеца, абе страхотна двойка сте, представям си какви красиви дечица ще си народите  newsm30

Усмивка  Hug Hug Hug Hug

Целувки на всички и до скоро  Hug

# 438
  • Мнения: 1 454
Значи...username: daisi4ka
             pass: barbie

# 439
  • Мнения: 1 975
Дейзи голяма сладурана си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes само не можах да разбера за какво се мъчиш с диети  newsm78  bouquet  bouquet  bouquet

# 440
  • Мнения: 2 099
Daisi4ka снимките са страхотни и си личи, че сте си изкарали супер на Р.Д.. А ти си страшна сладурана и в тялото изглеждаш чудесно  bouquet .
Галя, мерси много.  bouquet

# 441
  • Мнения: 1 454
Ми защото на бедърцето в горната част и на дупенцето встрани има да се маха още...и за това...брррр...пък и защото съм си казала 50 килограма...нали знаеш като си се гледал по един начин и после...

стискайте палци ...утре съм на ехограф заради яйчниците Sad....дано всичко да ми е наред -нищо не разбирам от тези неща, ама...не искам и да си представя ,ако трябва да пия хормонални таблетки...


Благодаря ви и на двете за комплиментите де... Embarassed Embarassed Embarassed засрамих се вече

# 442
  • Мнения: 2 099
Стискам палци и после да пишеш какво е станало. Peace

# 443
  • Мнения: 603
 smile3525 Добро утро  smile3525
Как сте момичета? Черпя ви едно мляко с нес кафе   food010
Daisi4ka, стискам палци за прегледа. Много си сладка на снимките, една лъчезарна...
Галя ,  bouquet  bouquet как и при теб режима?
Мими, как може да не се харесваш, изглеждаш повече от прекрасно.   bouquet
Вчера хапвах две пържолки,яйца,и две кафета.Трети ден вече не ям сладко  Laughing Май ще изкарам и до събота на ударен режим,на станат точно 5 дни,стискайте палции  Embarassed
Приятен ден, и въпреки че няма слънце   Nature Sunny ви желая вашото настроение да е слънчево   Nature Sunny

# 444
  • Мнения: 149
добро утро момичета!   bouquet  bouquet
Daisi4ka  мнго добре изглеждаш на снимките.мисля че нямаш нужда от отслабване Heart Eyes Heart Eyes
за мене няма какво да кажа спазвам си мой си режим  и се опитвам да не прегрешавам много Embarassed Embarassed
хайде до скоро.
усмихнат и слънчев ден !

# 445
  • Мнения: 488
Вчера бях на ябълки, мляко и мюсли... Килцата не мърдат наникъде...

# 446
  • Мнения: 1 454
Добро утро на всички!

Благодаря ви за милите думи... Hug
Вчера мисля, че се наситих на junk food, така, че от днес съм си диетична както преди...ще си хапвам мляко за обед (Активия или нещо) и след това за вечеря зелена салата!

Обожавам зелена салата и сега гледам са я напускали по-свежичка една такава, така че....хвърлям се на нея...

Денне, успех с режимчето ,което си спазваш...то и с мен ще стане така сега докато съм командировка...Аз когато знам, че се ограничавам се чуствам някак си полезна на себе си и тялото си и по-добре...

Усмивчица, много съм щастлива, че си се преборила с първите три Дюкански удара...мисля, че ще можеш до събота стига да не мислиш много ,много...аз направо ме беше обсебила мисълта кое е протеин и кое не...и ....голям смях...на края можеше и да снасям и да хвъркам на 2 сантиметра над земята....

Хммм , аз май по принцип си хвърча на толкова де, но....
Много хубав диетичен ден вчера, браво!!!   bouquet

Маца, аз си мисля, че не е много хубаво да се диетува с мюсли...много ми харесва и на мен понякога...,но...си е доста калорично...и аз лично си го приспадам към хлебната група...заендо със солетите и бисквитите....

но сигурно си в някакъв застои - моите кила не мърдат от е-хеййй...2месеца Simple Smile

# 447
  • Мнения: 1 454
Мацки, сега си писах с Далал по Скайп....
има някакви проблеми с компютъра и не може да влиза...скоро ще оправят проблема....

Много целувки и прегръдки ви праща!

bouquet Hug  bouquet Hug "

# 448
  • Мнения: 2 331
Здравейте, момичета!  bouquet Засичали сме се с Крисси из темите и се сетих, че тези дни трябваше да се е омъжила. Нахлух при вас да видя права ли съм.Намерих това, което търсех и тъкмо се канех да пиша пожелания и честитки, когато видях това:
Криси ЧЕСТИТО!!! Макар и със закъснение....ЖЕЛАЯ ВИ ДА БЪДЕТЕ БЕЗКРАЙНО ЩАСТЛИВИ,И КОГАТО СЛЕД 50 ГОДИНИ ПОГЛЕДНЕТЕ НАЗАД ДА СТЕ ГОРДИ С ПОСТИГНАТОТО!!!ОБИЧАЙТЕ СЕ ,ПРАВЕТЕ СИ КОМПРОМИСИ И СЕ УВАЖАВАЙТЕ!!!!ЖЕЛАЯ ВИ КУП ДЕЧИЦА...ТЕ СА НАЙ-ХУБАВОТО НЕЩО В ЖИВОТА НА ЧОВЕК!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

И да отбележа че си била невероятна булка!!!


Е, няма смисъл да повтарям същото.Присъединявам се към пожеланията!

# 449
  • Мнения: 496
Здравейте момичета, не съм се включвала отдавна.
Крисси страхотна булка си, пожелавам ти много много любов, щастлив семеен живот, много разбирателство със съпруга ти и уважение по между ви.
Така- сега за отслабването- ми свалила съм само 1 кг и то заради проблеми, иначе можеше и толкова да не сваля.
Лека вечер на всички и дай боже да спим добре с празни стомаси. smile3521( страшно ме кефи тази емотикона)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт