Отговори
# 105
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
В момента детенцето ти има нужда от мама и тати - това е. Вече като стане по-голяма, поне на 4-5 годинки може би, и ако тя иска, нека ходи при баба и дядо, както казваш ти.
Аз самата това го говоря от много време, ама...
Според мен много правилно постъпваш и най-важното е, че съпругът ти мисли като теб Peace.
Може би мотото трябва да бъде: "Като порасне, ще видим!" /а това май важи и за мен/.

# 106
  • Мнения: 1 207
Боже,защо никой не го иска мойто така.Направо го подарявам на някоя от бабите и започвам работа.Изобщо не ми се стои в къщи вече.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 773
при мен не минават такива приказки. Казвам директно , че това няма да стане и толкова. И свекърва ми беше решила да ни праща на почивка, а тя да гледала детето /това преди няколко месеца/. Казах и, че няма да и оставя Йоана и толкова. Ще си решавам сама дали да го оставям на някого.

# 108
  • Мнения: 2 960
искам да обърна внимание на следното: заглавието не отговаря на съдържанието и е подвеждащо........на първо четене  води към напълно друга ситуация...каквато няма..............пък те хората искат да помогнат ,а не да ти отнемат детето....друг е въпроса ,че нямат право на каквито и да било претенции към твоето дете.Още по малко имат право да ти диктуват къде ,кой ,защо и как ще гледа собствената ти плът и кръв............ама ти бъди твърда и .айде стига шашкане ,шом си станала майка ,трябва да имаш силата да отстояваш своето....бъде по нахакана и по смела Peace

Общи условия

Активация на акаунт