Отговори
# 270
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Добро утро на всички мами от мен! Пожелавам на всички приятен ден   bouquet!
Slavi_Yo, на теб добре дошла и безпроблемна бременност и на теб!

# 271
  • Мнения: 69
здравейте и от мен,
и аз да кажа "добре дошли" на новите сред нас Grinning.
vivi.vivi - позна от първия път, за Калчева Laughing
pavi04-поздравления за хубавите новини.
Аз пък от 2 дни имам отоци Sad, само глезените и не спадат напълно. Май пак трябва да се ходи на лекар Sad.
Хубави почивни дни

# 272
  • Мнения: 419
Здравейте.Добре дошла на новата мама.  bouquet Здраво и сладко бебче през февруари 2008 желая. Аз се напапках и мисля малко да изляза от този апартамент, че и довечера ще се празнува юбилея 60 годишния на моят свекър. Тоест ще се прави "половин сватба". Да е все така готин както досега.

Подписах петицията, но за нищо не света не ми се гледа този филм, защото предполагам що за чудовищен е.

# 273
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте!
Добре дошли на всички нови мами във февруарският отбор! Лека бременност и най-сладките бебчета през февруари!
Искам да ви се похваля. Вече имаме предположение за бебчето. Докторът каза, че ще е момиченце (но след месец ще каже със сигурност). Прегледа го обстойно на 2D. Чухме даже сърчицето. Видяхме му личицето и как мляска. Общо взето видя всичко, което е възможно с такъв ехограф. Аз не съм ходила на ФМ и БХС, но не смятам че е нужно. Доволна съм от този лекар, защото много обяснява (за разлика от моята доки), а и много ме учуди, защото още преди прегледа с ехографа, когато бях легнала, той ми погледна корема и каза - пети месец.
Приятен ден на всички! Престъпление е да не се излезне в може би последният слънчев ден Simple Smile

# 274
  • Мнения: 543
момичета, наближаваме стр. 15.
Моля компютърно грамотните мами и тези които имат малко време и желание, да  направят нова страничка.
бих я напрпавила и сама, ама като не разбирам, по - добре да пасувам. Не, че не искам, или ме мързи, просто не съм компетентна.
Благодаря и сега някоя от вас да не би да си помисли, че я юркам, Моля ви, не е така!
Целувки и да си помилвате коремчетата...  love001

# 275
  • Мнения: 543
браво каттт! аз все пак ще отида на ФМ, въпреки, че както ти казах БХС за мен беше безсмислено, но ми се ще да прегледаме бебето за повече време, пък и снимки да му направим и за това се записах на ФМ. смятам, че тия 70 лева не могат да се сравнят с това да си видишбебето и да му направиш снимки, които после можеш да гледаш цял живот и да му ги показваш, а също така да ги показваш и на хората около теб - като се сетя колко много развълнувани баби и дядовци, пра-баби и пра- дядовци щъкат насам натам покрай мен, а и колегите и приятелите не са малко.. и като знам колко радост ще им доставят едни такива фотоси.... и просто няма как да не отида. да не говорим, че ще шпионираме бебето в детайли, и дано да си тръгнем от кабинета с усмивка, че СИ ИМАМЕ ВСИЧКО И ВСИЧКО Е НАРЕД!

# 276
  • Мнения: 674
Здравейте и Добре дошла на Slavi_Yo !   bouquet Лека бременност и здраво бебче на финала!
Сложих името ти в списъка ни и ти си нашата 100-тна мама.Колко много станахме,а? Grinning
И аз подписах петицията и също като Галадриел няма да гледам филма ! Подпишете и вие,не отнема никакво време,
а всеки глас е от полза и е необходим!

Аз пак няма да мога да правя нищо по темичката ни,нямам грам време днес.Но ако никой  не иска да се занимава,копирайте пак тази,а през седмицата като се освободя вече ще я променя.
GALADRIEL   честита годишнина юбилей на твоя свекър.Да е жив и здрав още дълги години!
Лек ден от мен за всички вас,а аз отивам на сватба  Flutter bowuu
 Hug

# 277
  • Мнения: 0
Привет и от мен.
Днес съм на работа цеееееееееееелия ден.Но нищо още малко остана още две седмици и ще се радвам на двудневна седмична почивка.
Добре дошли на новите мамчета.
Смятам след работа да отида да си потърся някакъв панталон.
А утре ще си спя до обяд Hug
Приятен ден на всички

# 278
  • Мнения: 384
Здравейте, момичета! Може да ми забодете едно синьо щъркелче. Страшно съм щастлива. През цялото време си знаех, че е момченце и сега съм на седмото небе, че шестото ми чувство се потвърди. Освен това и резултатите от БХС са добри -  2200 или 2300, не запомних точно. Днес е прекрасен ден!

# 279
  • София
  • Мнения: 747
Здравейте, момичета Grinning
Аз само да се обадя, че съм тук, чета , ама като няма какво ново да пиша и си трая.
Във вторник бях на преглед-всичко е наред за сега, изследвания ПКК, урина, СПИН, Васерман- всичко е на шест( докторицата ми каза, че резултатите били като на спортистка, ане като на жена бременна за втори път) качила съм хемоглобина на 121, а беше 110, явно ако няма здравословен проблем мръвката си оказва влияние Grinning
И сред дебеланките обаче съм сред първите- вече съм +8-9кг и от предния път ми бяха останали 7кг, та вече почвам да се търкалям.
Гледахме бебето с ехограф- легнало е напречно с гърба навън и рита навътре- поради това и ме боли доста силно по някога, а и се чудех защо таткото не го усеща като си сложи ръката въпреки силните шутове- то просто рита навътре. Дано да се измести до края и да се нагласи както трябва, че аз пък( за разлика от повечето) изпитвам ужасен страх от  секцио(дано не се налага).
Това е от мен, приятен ден Grinning
п.п. И аз подписах петицията, но  не издържах целия филм.Каквото и да кажа, все ще е слабо...

Пухка, честито Grinning btw аватарът ти е любимият на сина ми - умира от кеф като види как заекът си дърпа ушите Grinning

# 280
  • Мнения: 419
Супер новини, Пухка, Чара, браво. О, аз съм +8 кг досега. ooooh!
Приятен уикенд на всички ви. ЦЕЛУВКИ  bouquet

# 281
  • Варна
  • Мнения: 245
Момичета пуснах новата тема, нямам много време, като се върна ще пиша повече, моля ви огледайте за пропуски на цветове, щъркелчета и т.н. и ми пишете. За снимките ще оставя на Изабела да ги смени другата седмица, защото първо само в това още не съм се ориентирала как става Embarassed и второ тя ги прави най-хубави  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227326.0

Общи условия

Активация на акаунт